СМОЛЕНСЬКА ТРАГЕДІЯ І ФІЛЬМ "ВОЛИНЬ"..ЩО ЇХ ОБ'ЄДНУЄ?

смоленськІгор Харченко:" Страх.... Усі круті поляки були в тому літаку.... Гонор і мужність - не одне і те ж."

Текст таки старенький, але від цього, не менш понурий і якийсь безнадійний: після загибелі президентського ТУ-154, більшість моїх знайомих поляків навіть у приватному спілкуванні, як правило, старанно уникали розмов про смоленську катастрофу. Влада у Варшаві - теж. Літак, власність Польщі, донині в Росії. З тілами жертв - теж темно. 

На похорон президента держави-члена Євросоюзу більшість перших осіб ЄС і членів НАТО не прилетіли. Та й зараз тема розслідування смоленської трагедії в тіні і точно поступається волинській. У мене таке враження, що Волинь у Польщі запустили у медія саме для того, щоб знівелювати реакцію польської і світової спільноти на ймовірні наслідки розслідування загибелі Л.Качинського. Звісно, якщо таке розслідування таки доведуть до кінця....

Текст таки старенький, але від цього, не менш понурий і якийсь безнадійний: після загибелі президентського ТУ-154, більшість моїх знайомих поляків навіть у приватному спілкуванні, як правило, старанно уникали розмов про смоленську катастрофу. Влада у Варшаві - теж. Літак, власність Польщі, донині в Росії. З тілами жертв - теж темно. На похорон президента держави-члена Євросоюзу більшість перших осіб ЄС і членів НАТО не прилетіли. Та й зараз тема розслідування смоленської трагедії в тіні і точно поступається волинській. У мене таке враження, що Волинь у Польщі запустили у медія саме для того, щоб знівелювати реакцію польської і світової спільноти на ймовірні наслідки розслідування загибелі Л.Качинського. Звісно, якщо таке розслідування таки доведуть до кінця.

 

 

 
 
 
 
 

 

 

Россия подменила тела жертв авиакатастрофы под Смоленском 11 апреля, 2016 - 18:58 В…
EHORUSSIA.COM
 

 

Подобається
 
Коментувати
 
 
 
 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація