АТЛАНТИСТИ ПЕРЕМОГЛИ,ТРАМП СТАВ ПРЕЗИДЕНТОМ США.

трампТрамп ,то куля. Світова війна і громадянська  в США стали ще ймовірніші.

Обама і Хіларі Клінтон представники євразійських глобалістів -  Ротшильдів, Віндзорів та інших аристократів.

У боротьбі за проекти нового світопорядку євразійці зливають США і центр керування світом хочуть перенести на вісь Лондон-Гонконг, зокрема в економічному плані - через Новий шовковий шлях.

Атлантисти хочуть зберегти центром глобалізації США, і зміцнити його через Атлантичний і Транстихоокеанські торгові союзи.

Обама і частина демократів провалили переговори по Трансатлантичній співдружності, злили контроль США над Північною Африкою та Близьким Сходом, Віддали кацапам Крим, злили  Грузію і настрашили Туреччину. Євразійці контролюють Кремль і використовують Козломордор, як грубу силу в своєму проекті. Саме євразійці зробили український майдан і контролюють Порошенка і Ко.

Атлантисти противляться євразійцям, ставлять Китаю палиці в колеса, посилюють НАТО і Польщу ,як бастіон оборони ЄС проти євразійської Росії. В Україні атлантисти контролюють всі де-факто антиросійські сили, зокрема Саакашвілі.

Перемога Трампа - це додатковий інструмент у руки атлантистів. Це означає, що просуванню євразійців поставлять перешкоду. Але євразійці перемогли страх - і вони будуть таку перешкоду ламати. Це війна.

А тепер до наших справ. Росія робила все, щоб перемогла Клінтон. На Клінтон молилися Порошенко і київський каганат.

І ось за добу до виборів Саакашвілі демонстративно йде у відставку, і починає передвиборчу гонку. Все йде до дострокових виборів. Сьогодні Міхо заяляє, що він і Трамп - старі друзі.

Цілком можливо, що в Україні американці поміняють владу на більш агресивну, що призведе до широкомасштабної війни з РФ.

kondratio

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація