ЯКЩО АТЛАНТИСТИ НЕ ЗМОЖУТЬ ВЗЯТИ ПІД СВІЙ КОНТРОЛЬ МОСКОВІЮ,ТО ВЕЛИКА ВІЙНА З ЇЇ УЧАСТЮ НЕМИНУЧА.

геоп"В Україні ж атлантисти напевно спробують вичавити з влади проєвроазійських, проросійських ,проротшильдовських представників  влади Порошенка, поставивши на їх місце своїх - більш антиросійських і агресивних (ось старий слуга атлантистів Саакашвілі і заметушився). Тому, чекаємо дострокових виборів. І якщо атлантистам вдасться взяти владу в Україні, а в РФ ні - то неминуча велика україно-російська війна з усіма наслідками, що випливають."

Ще раз розповідаю про роль РФ в євроазійському і атлантичному проекті.

У євроазійців (коли світопорядок буде крутитися навколо осі "стара Європа-Китай") РФ повинна відіграти роль тарана і виконавця брудної роботи у вигляді війни і геноциду для знищення старого світопорядку і стримування атлантистів. Коли РФ виконає цю брудну роботу, євроазійці планують демонтаж РФ і зачистку її зайвого населення.

Саме зараз РФ перебуває під контролем євроазійців і працює в їхньому проекті.

У сучасних атлантистів (а атлантистський проект - це умовна лінія "Токіо-Вашингтон-Берлін") плани щодо РФ інші. Атлантистам  РФ потрібна цілісна  і вони її завжди рятували від розпаду і на початку ХХ століття, і в кінці ХХ століття. У атлантистському проекті РФ повинна:

1. Грати для США роль спаринг-партнера, імітуючи легку холодну війну,

2. Блокувати євроазійські проекти, як через легку загрозу ЄВРОПІ так і через пасивний опір Китаю і його проектам,

3. У разі воєн - виступати вірним васалом і союзником США.

З кінця ХІХ століття Росія поступово переходила під контроль єврразійського проекту. Більшовицька революція - це їх дітище. Росія повинна була зникнути і  розчиненитися через світову революцію. Однак в кінці 20-х, угруповання Сталіна змінює Сеньйора, і СРСР стає васалом атлантистів, в особі США. Атлантисти будують совку важку промисловість і виставляють його в вигляді головного ворога євразійського проекту (вісь "Рим-Берлін-Токіо").

СРСР своїм гарматним м'ясом і американською зброєю перемагає євразійців. Він отримує деякі недоїдки з панського столу і це зафіксовано у встановленні світового порядку в Ялті в 1945 році.

Після смерті Сталіна СРСР дуже повільно, але впевнено, через угруповання старих масонів Куусинена-Андропова-Горбачова відходить від атлантистів і до початку 80-х остаточно стає васалом євроазійців. Починається Перебудова і розвал совка. Однак в кінці 80-х і на початку 90-х ,атлантисти через угрупування Єльцина перехоплюють у євроазійців контроль над РФ і не дають їй остаточно розвалитися.

В кінці 90-х євроазійці знову беруть верх. З надр Горбачовської команди вони витягують Путіна і його угруповання і ставлять їх гауляйтерами Парашки.

Парашка починає активно мілітаризуватися і готуватися до війни з атлантистами.

Традиційно головним оплотом атлантистів були США, яких вони використовували як головну дубину і ресурсну базу. Однак з початком ХХІ століття в США почали відбуватися парадоксальні зміни. У США почали поступово брати гору євроазійці, які почали поступово зливати США, пропагувати ізоляціонізм (коли США залишають за собою контроль тільки за Америкою, що неминуче призводить до економічного спаду і навіть громадянську війну в США) або навпаки крайній глобалізм (щоб США втратили залишки своєї державності і злилися з глобальним новим світопорядком).

Так під час правління Буша молодшого йшла гостра закулісна боротьба євроазійського і атлантичного угруповань в США, що вилилося і в 9 \ 11 і в війни в Іраку і Афгані, і в підтримці помаранчевих революцій в Грузії і Україні, і в фінансовій кризі 2007-2008 рр. До кінця 2008 в США перемогу здобуло угрупування євразійців.

Ця перемога моментально проявилася у війні РФ проти Грузії 08.08.08, коли США злили свого союзника Грузію, якому лише пару років до цього активно допомагали.

З приходом Обами в США євразійці встали на повний зріст. Почався відхід США з світового лідерства, США віддали євроазійцям арабський світ (через арабську весну), Україну (через майдан і Кримнаш), Південно-Китайське море і Філіппіни Китаю, почалось злиття Ізраїлю і холодна війна з Туреччиною, а також підготовка до злиття Тайваню. США почали втрачати вплив і в Європі, що вилилося в розвал ЄС і провал трансатлантичного партнерства ТТІР.

Звичайно атлантисти в США намагалися цьому перешкодити. Вони взяли під контроль конгрес, їм вдалося просунути Тихоокеанське партнерство, поміняти владу в Польщі, зміцнитися в Румунії, зберегти певний вплив і в Україні.

З 2012 в США атлантисти почали контрнаступ. Так були бунти в армії, регулювали громадську думку. Зрештою перемогу дали Трампу і республіканцям.

Однак найцікавіше і парадоксальне ось у чому. Трамп йшов на вибори з ізоляціоністськими гаслами. Що повністю вписується в інтереси євроазійців. Саме тому перемога Трампа викликала таку радість у євроазійськи налаштованих кіл в Європі і Кацапстані.

Однак навіть поверхневий аналіз команди Трампа, і політичної програми республіканців показує, що ми маємо справу з агресивними атлантистами.

Якщо це припущення вірне, тоді політика США повинна кардинально змінитися.

Зокрема по відношенню до РФ буде по поверненню стратегію відносин типу 90-х років. Росії, можливо навіть пробачать Крим, однак вимагатимуть у васала кинути євроазійського сеньйора і перейти до атлантистського, тобто змінити політичне керівництво РФ і на 180 градусів змінити політику (а розмови про це вже йдуть). Зрозуміло, що євроазійці цьому будуть чинити спротив. І якщо атлантисти не зможуть взяти під контроль РФ, то велика війна з участю РФ неминуча.

В Україні ж атлантисти напевно спробують вичавити з влади проєвразійских, проросійських ,проротшильдовських представників  влади Порошенка, поставивши на їх місце своїх - більш антиросійських і агресивних (ось старий слуга атлантистів Саакашвілі і заметушився). Тому, чекаємо дострокових виборів. І якщо атлантистам вдасться взяти владу в Україні, а в РФ ні - то неминуча велика україно-російська війна з усіма наслідками, що випливають.

кондратіо

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація