СКІЛЬКИ Є РІЗНОВИДІВ ПОЛЬСЬКОГО ГОНОРУ?

ПРАПОР"Спалити український прапор,то польський гонор,а де ж дівся той славнозвісний гонор,коли москалі знищили майже всю польську еліту під Смоленськом?.Тут з гонором у поляків виникають проблеми."

Олександр Аронець:"Будь-яка бандерофобія рано чи пізно перетворюється в українофобію. Це аксіома.Так було з Росією. Так стало з Польщею.Видиво.

Їм давно слід зрозуміти, що Бандера - це і є Україна, а сучасні бандерівці - це всі українці. Тому допускати критику Бандери на державному рівні означає ліпити ворога з сучасної України.

Тому наша історія - це наша історія. Лізти до неї нікому, окрім нас самих, не дано."

Процес нищення прапора України супроводжується також вигуками «Це ми! Це ми, поляки!»

Радикально налаштовані молодики із закритими обличчями під час «Маршу незалежності» у Варшаві на 98-у річницю незалежності Польщі спалили державний прапор України. Про це інформує Gazeta.pl.

На відеоролику, розміщеному на сайті, видно як група радикально налаштованих молодиків під вигуки «Бог, честь(гонор), батьківщина» топче синьо-жовтий прапор, а потім під нецензурну лайку на адресу УПА і Степана Бандери підпалює український прапор і кидає його на землю. Процес нищення прапора супроводжується також вигуками «Це ми! Це ми, поляки!».

Націоналісти під час маршу спалили також прапор з логотипом Фейсбуку за неодноразові блокування сторінок польських націоналістичних організацій, зокрема й офіційної сторінки «Маршу незалежності» у цій соцмережі.

За словами глави МВС Польщі Маріуша Блащака, «Марш незалежності» став сьогодні найчисельнішою із маніфестацій у Варшаві та по всій Польщі. У ньому, за підрахунками міністра, взяло участь 75 тис. осіб.

У «Марші Незалежності» взяли участь патріотичні та націоналістичні організації Польщі, зокрема, «Національний рух», «Національно-радикальний табір» тощо, а також націоналісти з інших країн Європи.

''Dopili piwo i spalili''. Zamaskowani uczestnicy Marszu Niepodległości spalili ukraińską flagę

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація