СТРУКТУРА НОВОГО СВІТОПОРЯДКУ.

ГЛОБАЛІЗАЦІЯМикола Бойко :"Так. Глобалізації нам не уникнути, але по чиїх лекалах?

В розвиток думки Бердяєва: Націоналізм – це перетворення відданості своїй нації у тверді принципи та програми. Отож націоналізм – це щось інше, ніж звичайний патріотизм, що може полягати лише в любові до своєї країни чи нації, не пов’язаній ні з якими проектами політичних дій.

 У сфері політики націоналізм виявляється у формі принципу самовизначення, згідно з яким політичне життя має зосереджуватись у національній державі – суверенному утворенні, де домінує одна нація. Однією з переваг національних держав є те, що влада в них, будучи природним втіленням ідентичності та волі громадян, становить міцну основу легітимного врядування. Другою перевагою є принцип «у кого добрі паркани, у того й добрі сусіди», народові, що захищений власними кордонами, почувається в безпеці (економічній і культурній), завжди легше порозумітися й домовитися з іншими народами. Існують різновиди націоналізму, але це окрема тема"........

Як пише політичний оглядач Кондратіо - Ленін дуже вдало назвав свою роботу: "Імперіалізм ,як найвища стадія капіталізму".

Бо в цій назві коротко зашифровано нинішній стан планети.

Старий світопорядок, основи якого заклали в XVI-XVII століттях має на увазі своєю головною метою екстенсивну глобалізацію. Тобто кожна імперія хотіла по максимуму включити в себе території і їхнє населення. Чим більше, тим краще. Це було вигідно і капіталізму, котрий зародився в той же час - робоча сила, сировина, ринки збуту і т.д. Самі імперії в свою чергу докладали зусилля для розвитку інфраструктури в своїх провінціях і колоніях - щоб максимально ефективно цими територіями управляти і освоювати.

Коли до кінця XIX століття світ був остаточно поділений між 5 імперіями, між ними почалися війни з приєднання та поглинання, в результаті чого до 1945 року в світі залишилося дві імперії, а з розвалом совка в 1989 - світ перетворився в одну імперію на чолі з США ,

І тут постало питання - що далі? (Взагалі, глобалізація - це стратегія усього світу від моменту гріхопадіння). Весь світ глобалізований екстенсивно, вшир, і потрібно його глобалізувати інтенсивно, вглиб. Глобалізація вшир - то взяти під свою владу максимальну кількість людей. Глобалізація вглиб, якщо коротко, - то максимальна, тотальна влада над душами і тілами людей. Ідеологія глобалізації - найдавніша ідеологія людства. Сьогодні вона базується на розробленій вавілонськими жерцями  кабалі.

Однак уже в 70-х роках намітилася криза інструментів глобалізації. Врна проявилася в тому, що старі інструменти глобалізації вшир (імперії і капіталізм) не працюють для глобалізації вглиб.

В результаті глобалізації вшир, розвитку капіталізму і інфраструктури під нього, в світі кількість населення дуже зросла, зросло споживання ресурсів і забруднення природи.

Великим населенням ефективно управляти, не кажучи вже про більш глибокі перетвореннях, бюрократична машина імперій не може. Вона заточена на захоплення, але не на інтенсивне використання. У великих масах почали виникати різного роду контркультури, управляти якими складно і дорого.

Капіталізм теж виявився неефективним, бо він теж може існувати тільки через постійні захоплення нових територій і населення, а коли все захоплено - настає криза.

І тому в другій половині ХХ століття, в надрах світової еліти були розроблені нові інструменти і підходи управління людством для інтенсивної глобалізації.

1. Оскільки таким великим населенням як зараз управляти складно, то передбачається знищення не менше 3/4 населення землі. Одночасно так вирішується проблема екології і нестачі ресурсів.

2. Замість вертикальної адміністративної влади імперій, в нових умовах керувати світом повинні мережеві структури. Як показує досвід світової масонерії і взагалі світової мережі таємних товариств, а також різного роду Фейсбуків - відносно невеликими силами можна управляти величезними масами людей. Не потрібно дорогої бюрократичної системи і величезного апарату примусу. Головне контролювати комунікації, дати всім єдину ідеологію, і налагодити систему модерації. А роль примусу запросто можуть грати невеликі приватні армії і спецслужби. Самі ж мережі в нових умовах будуть представляти собою не держави, а мережеві корпорації (фірми, релігійні громади, таємні і явні організації і т.д.).

Відповідно, мережевий метод управління, проявиться і в політичній географії. Невелике людство буде жити в агломераціях - вузлах мереж і вздовж вузької смуги комунікацій, ці агломерації з'єднують в мережу . Решта території землі буде віддана під заповідники. Див.мою статтю про це

3. Економічне управління відбуватиметься вже не в формі екстенсивного капіталізму, який давно себе вичерпав, а у вигляді керованого корпораціями, соціалізму - неринковою системою розподілу благ. Про це відкрито говорить, наприклад, Атталі.

4. Технологічно в такому слабозаселеному світі виробництво буде відбуватися роботами і новими технологіями типу нано, а саме управління суспільством - за допомогою інформаційних мереж імплантованих на біологічному рівні - Див. план Курцвейла.

Будівництво цього нового світопорядку вже почалося і обороти тільки ростуть. Демонтуються держави, ростуть корпорації і мережеві структури, знищується зайве населення, інфраструктура і промисловість. Розпалюються війни і конфлікти, від вільного ринку майже нічого не залишилося, капіталізм активно трансформується в соціалізм.

Лівія, Сирія, Ірак і т.д., ПАР, Аргентина, Україна, Росія, Венесуела вже в процесі активної утилізації та мережевого перетворення (наприклад, ІГІЛ та інші ісламісти - надефективні мережеві структури управління). Далі утилізацію і перетворення, в різні ступені тяжкості, очікують: Туреччина, саудівці та монархії Затоки, "Азіатські тигри", решту колишнього совка( Варшавський договір), Ізраїль, Іран, Бразилія.

Це стратегія. Однак залишається питання про те, яка буде ця світова мережа? Де конкретно будуть вузли та комунікації, а де заповідники, кому належить жити, а кому померти. Це вже тактика, яка проявляється у вигляді сучасної геополітичної гри, яка представляє свої варіанти мережі. Я бачу поки два найбільш впливові проекти: Євразійський (лінія європа-китай) і атлантистського (лінія-Токіо-вашингтон Берлін).

Однак же, це лише тактика. Стратегія, основи структури нового світопорядку, а може і царства Антихриста, вже визначені і мінятися не будуть.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація