АПОКАЛІПСИС У ЄВРОПІ І НОВЕ ПОКОЛІННЯ...

тароЯ знаю мову Таро і займаюсь її вивченням,тому давайте прочитаємо, то послання , якщо вже ми з ними "однієї крові" .

Перше, на що слід звернути увагу, це  символічна мова,яка  обрана Ілюмінатами для розмови з паствою.

Що таке взагалі колода і карти "Таро" сьогодні? Питання не просте, тому що на підставі стародавніх "карт", відомих в Історії як "Тароккі Вісконті Сфорца" і "Тароккі Мантенья", таким собі Марсіліо Фічіно були створені "народні" карти, які отримали надалі назву "марсельські Таро", (нібито через те , що їх батьківщина -. Марсель (Посміявся)).

економістТому говорячи про Таро всерйоз, нам необхідно буде зрозуміти, хто такий цей самий ФІчІно, і чому цей перець 15-16 століття сьогодні живий , як ніколи.

Друге спостереження це кількість карт. З усієї колоди Великих Козирів, є 22 яких (за версією Маріліо і Тароккі Таро Вісконті Сфорца) нам запропоновано всього 8. Цю фішку слід пояснити.

Третє спостереження це вибір карт. Тут відразу скажу, що всі вони або прямо обмежені європейською темою, або в основному відносяться до Європи.

Ілюмінати відредагували і адаптували "Козирі", до того ж позбавивши їх номерів. Проте, всі ці карти впізнавані.

Тому, роботи дуже багато, і ми станемо її робити не поспішаючи,і не забігаючи вперед. Зараз я прошу коментаторів зосередитися на зазначених вище питаннях, щоб не перестрибувати на наступні сходинки, і не намагатись одразу "розшифровувати" окремі карти.

Фічіно, Медічі, Республіка і Влада.

Якщо нам потрібно побачити у всій його складності і деталях людський соціум після Апокаліпсису, то найкраще для розгляду підійде Флоренція 15 століття.

Це Республіка, влада в якій утримується олігархічним кланом Медічі, причому влада їх спирається не тільки (а в кінці століття і не стільки) на матеріальні ресурси, скільки але інтелектуальний потенціал.

Цей інтелектуальний потенціал Клану і всієї Системи зосереджений в малому і великому  колах так званої Академії в Корреджо, в центрі цих кіл при цьому знаходиться Марсіліо Фічіно. Вплив цієї людини на хід історії до сих пір недооцінений, хоча конфігурація інститутів влади, особливо влади Республіканської, з тих пір не змінювалася. Всі фішки і примочки, за допомогою яких правителі утримують "вільне" стадо в покорі, зберігаються майже в тому первозданному вигляді, як їх створили Фічіно і Медічі.

Їм вдалося опинитися на кілька кроків попереду в інтелектуальному розвитку соціуму, і вдалося створити видатну за своєю ефективністю систему маніпулювання суспільною свідомістю.

Про Фічіно і Академії можна нагуглити..

Отже, ми з Вами з'ясували, що сам по собі вибір мови Таро, свідчить про те, що через обкладинку "Економіста" з нами ведуть розмову послідовники Марсіліо Фічіно, тобто, "Іллюмінати", гностики, Наутоньери Підземної Річки, Кабалісти "Неоплатоники", Алхіміки, або Орфики. (Все це одне і теж). Найімовірніше на думку ляльководів говорити мовою Таро , підштовхнуло прізвище Трампа, оскільки "Трамп" по англійськи означає "Козир".

5 з 8 карт представлених на обкладинці однозначно пов'язані з Європою, а решта 3 пов'язані з Європою опосередковано.

Вісім карт означають розклад "вісімка", що передбачає наявність парної карти у кожного з Козирів. Так що аналізу слід піддавати не тільки ті карти, які вказані на обкладинці, а й їх дублерів. (Але це я залишу в стороні, для самих допитливих читачів. Якщо цікаво, тему можна розкрити самостійно).

Тепер про першу з представлених карт: "Вежа".

Зліва ми бачимо натовп під червоним, серпасто-молоткастим прапором. Натовп саме "зліва". Це не "ленінці-комуністи", це просто "ліві" в тому числі соціалісти.

Від Вежі справа - "праві". Вони під символом Хреста з Розп'яттям, тобто, це "праві" політичні сили і Ватикан.

Вежа уособлює собою Систему, ( "Вавилон", в тому сенсі в якому цей термін вживають іудеї і растамани. Система яка розбита по Божій Волі. Вона впаде.) Але люди "закону" з цієї Вежі підуть по широкій і безпечній дорозі, яка веде прямо до глядача. Тобто, люди "закону" зможуть спостерігати весь цей рок-н-рол - бій між правими і лівими на руїнах системи безпечно і з боку.

Наступна карта на обкладинці - "Суд". (Вірніше, "вердикт"). Президент США Показаний "Трамп" (Козир) показаний, що сидить на Троні, драпований американським прапором і повеліває всім світом. В руках у нього "Держава" і "Скіпетр". Причому держава в правій руці, а скіпетр в лівій (як було вірно підмічено в коментарях nicolas83). Це невірне розташування атрибутів царської влади.

Суддею Трамп виступає суддею. Але судити він буде "навпаки". Це пряма алюзія на цитату з Біблії:

"Не може бути, щоб Ти вчинив так, щоб Ти погубив праведного з нечестивим, щоб те ж було з праведником, що з нечестивим;!?. Не може бути від Тебе всю землю судити, не вчинити правди Побут 18:25"

Це тепер слід прочитати як:

"Ти зробиш так, щоб погубити праведного з нечестивим, щоб було те ж саме з праведником, що з нечестивим. Суддя всієї землі надійде неправосудне."

Наступна карта позначена як "мир". У звичайній, правильній колоді Великих Арканів ця карта має номер 21, вона завершує Коло, і представляє з себе Бога Фанес (Фанет). Він же IHVH, він же Божественний Гермафродит, він же Адам Кадмон, він же Орфей і ін. Словом, це карта - вираз суті нашого всесвіту (за версією гностиків і Наутоньєрів Підземної Річки).

На обкладинці "Економіста" при цьому ми бачимо інше: некрополь, пантеон, піраміди, книгу, картини, театральні маски, сонце - як центр павутини, і кабелі, що зв'язують між собою кілька предметів.

Я трактую задум так: Весь наш Світ - це культура. Всю культурну спадщину буде оцифровано, і збережено у віртуальній формі.

На наступній карті, яка позначена як "Пустельник", ми бачимо людину з ліхтарем в дорожньому плащі, який стоячи на верхньому майданчику добре впізнаваній скелі ( "ВЕЖА Диявола", Вайомінг, США) дивиться на людну демонстрацію під гаслами "Ні трансатлантичному Торговому Партнерству заради миру" , "Геть Євросоюз" та іншими антиглобалістськими слоганами.

Трактується однозначно: "Пустельник" тут сам Іоанн Хреститель. Башта Диявола - це неприступний притулок, ну, якщо комусь завгодно, з присмаком "сатанізму". Тобто, Орден іоаннітів в безпеці і зверху буде дивитися на мільярди лохів, що кишать внизу, у вузькій ущелині (хоча навколо Вежі Диявола ніяких ущелин немає, там рівнина. Тобто, це метафора). Лохи в ущелині приречені.

Наступна карта - "СМЕРТЬ". Можливі більш ніж два її варіанти, але найпоширеніші іконографічні ознаки закріпилися за сюжетами "Танець Смерті" і "Апокаліпсис". Тут ми бачимо саме "апокаліптичну" Смерть.

кінь апрк" ось і кінь блідий, і на ньому сидів, на ім'я «смерть»; і пекло слідував за ним; І дана їм влада була на четвертій частині землі - умертвляти мечем і голодом, і мором і звірами земними."

(Одкр. 6: 7-8)

"Блідий кінь Апокаліпсису" встановлено у вигляді скульптури з палаючими очима перед Аеропортом Денвера. Але, наскільки я бачу, влаштувати "Апокаліпсис" в США ні у кого не вийшло.

Примітно, що на розглянутому зображенні ми бачимо три причини масової загибелі людей: відсутність води, ядерна війна і епідемії (зображені дві комахи - чи то мухи, чи то комарі).

Я не трактую цю карту як "кінець світу". Мабуть, Іллюмінати передбачають масові смерті, але не тотальне винищення цивілізації.

Людей на карті немає.

На шостий за рахунком Карті зображений "МАГ". Сенс картинки на обкладинці "Економіста" відрізняється від сенсу традиційного Великого Аркана Таро "Маг", хоча і стикається з ним.

На обкладинці ми бачимо прорив і тріумф нових технологій: 3Д- друк, який застосовується для житлового та іншого будівництва, «доповнену реальність», знак торжества науки, і німб навколо голови "мага". Над його головою знак нескінченності.

Все це перекладається як "наука і технології будуть тріумфально царювати, і це надовго."

Сьома  карта за рахунком(Колесо фортуни) в даному її варіанті показує, зокрема, що у Франції на виборах переможе Марін Ле Пен, (що не збігається з моїми прогнозами). Вона, разом з Меркель і голландським перцем (Герт Вілдерс?) Чи стане заручницею цього Колеса маріонеткової влади, оскільки цих правителів чекають суворі часи.

Карта "фортуни" колесо в своєму первісному значенні знайомила неофіта з тим, як влаштована, "видима" ОФІЦІЙНА ВЛАДА. Вона завжди представлена потішними, змінними фігурами, що обертаються навколо нерухомої Осі з волі ляльководів (у осі є ручка).

Остання карта (Зірка) зазвичай співвідноситься з Вифлиємською Зіркою, або, якщо ширше, із Зіркою Магів. Вісницею Нових Часів, нової епохи.

На останній із зображених карт за версією "Економіста" представлено поверхню млявої поки планети, покриту кратерами (немає атмосфери). У небі сяють 14 великих восьмипроменевих зірок, 10 маленьких і одна Комета. Всього 25 одиниць.

Числа 10, 14, 25 не мають якогось профетичного значення. Та не збігаються з кількістю зірок на прапорі ЄС або кількістю держав у складі ЄС. Принаймні я не бачу якихось "месиджів" саме в кількості сяючих об'єктів.

У 14 "зірках" показані портрети підлітків. Дівчаток там більше, ніж хлопчиків. З моєї точки зору таким чином Іллюмінати висловили думку, що після Апокаліпсису в Європі "сяяти" буде нове покоління, яке, втім, вже не тільки народилося на світ, а й досягло підліткового віку.

avvakoum

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація