ПОКЕМОНИ,ІНЦИТАТИ ... І ТО ВСЕ ПРО МАЙБУТНІ УКРАЇНСЬКІ ВИБОРИ..

калігула"Один з двох проектів майбутнього країни, який готує Захід.

1.Евразійці (Стара Європа + РФ) готують варіант самогубства з хаосом і розпадом.

2.Атлантисти (трампівські США + колишній соцблок, Польща в першу чергу) готують напівполіцейську державу."

Передмова.Видиво.

... Вважається, що еліта, яка керує країною, повинна бути найрозумнішою, чесною і благородною. Однак володарі - ті ж люди, яким властиві всі ті ж слабкості. До того ж "завдяки" закритості їх життя, їх психіка часто опиняється під загрозою.

... Він прийшов до влади у віці 24 років. Початок правління нічим примітним не виділяався. Він наказував своїй охороні вбивати будь-кого, кого він вважатиме неугодним, або відправляв людей до суду до підкуплених ним суддів, які наказували нещасного побиттям, конфіскацєію майна або стратою.

.. Пожежа почалася вночі, а до ранку полум'ям була охоплена велика частина міста, і тільки через шість днів вдалося зупинити поширення полум'я.

... Коли імператору донесли про пожежу, він виїхав в сторону Риму і спостерігав за вогнем з безпечної відстані. При цьому Нерон був одягнений в театральний костюм, грав на лірі і декламував поему про загибель Трої.

... Необхідно терміново було знайти відповідальних за пожежу. І цими відповідальними стали християни. Через кілька днів після пожежі християн звинуватили в підпалі міста. По Риму прокотилася хвиля погромів та страт.

... Інцитат (лат Інцитат -. Швидконогий, хорт) - улюблений кінь імператора Калігули, згідно з легендою, призначений ним римським сенатором.

... Імператор одружив Інцитата на кобилі по імені Пенелопа. Він виступав в гонках за партію «зелених» (за яку вболівав імператор).

.. .Спочатку Калігула зробив його громадянином Риму, потім сенатором і, нарешті, заніс в списки кандидатів на пост консула. Калігула встиг би зробити коня консулом, якби не був убитий.

... Після того, як Калігула оголосив себе богом, йому знадобилися жерці. Верховним жерцем для себе він був сам, а підлеглими жерцями стали Клавдій, Цезоній, Вителлій, Ганімед, 14-екс консулів і, зрозуміло, Інцитат.

... За посаду кожному потрібно було заплатити 8 000 000 сестерціїв (Калігула шукав кошти наповнення спорожнілій скарбниці). Щоб кінь зміг зібрати потрібні кошти, від його імені всі коні Італії були обкладені щорічною даниною, в разі несплати вони відправлялися на живодерню.

Наші дні ...

Вже звичайно ж немає Інцитата ... їх замінили "стерильні" хлопчики і дівчатка (водії, дочки, сини, масажисти і секретарі). Їх вводять під слоганами "вони не були на держслужбі", "вони нові обличчя" ... І натовп повинен радіти, що малолітніх Інцитат вводять в уряд, міністерства, сенати -  парламенти ... Інцитати ЗАВЖДИ будуть служити своєму господареві.

Хтось спалив Рим, щоб вирізати християн ... Хтось спалив Рейхстаг, щоб вирізати лівих і євреїв ... А хтось придумав "агентів кремля" і "шатунів" ... Щось залишилося підпалити ...

Не можеш перемогти? Всі проти тебе? Зростає запит на революцію проти тебе? Ти став заручником своїх же "служителів"? Хочеш їх позбавитись, але не можеш цього зробити своїми руками? Тоді очоль!

Створи Покемона, який витіснить з цієї ніші реальних "заводил", його вустами затавруй активістів "шатунами" ... Оголоси вибори і набий список Покемона Інцитатами ... А СВОЇМ "служителям" віддай свій старий корабель ... Вони потонуть і будуть розбиті твоїм Покемоном ... Але твої руки будуть чисті.

... Вибори

Після того, як США трусануло, стало зрозуміло, що владі ,яка срала на голову команді нового президента, втручалася у вибори і була такою, що шкодила перемозі, вже нічого не світить ...

Вибори неминучі. Нерозумно чинити опір. Значить потрібно очолити, чужими руками позбутися "свити", витіснити "реальну опозицію", завести слухняних Інцитат ... Стратити чужими руками своїх же "служителів", щоб не мстилися за зраду ...

Як це буде ...

Саакашвілі призначений на роль Покемона. Його завдання зібрати Інцитат і виконати все те, що написано вище. Він не стане ні депутатом ні президентом (ценз осідлості), але він отримає (за умовами угоди) прем'єрство і Інцитат фракцію.

Мені шкода БПП ... як депів так і регіональних ... Їх вже зрадили ... їх буде жерти Покемон ... Цар буде зображувати гнів ... і говорити їм "... бачите адже він навіть мене б'є!". ..

Біжіть! Біжіть чиновники БПП і НФ ... вас злили. Ніхто вам не закриє дупу. Ви вже розхідний матеріал.

"Альтернатива" ...

А немає її. Коли сходяться Титани політики - немає місця "прищавим лібералам в стрімко старіючій країні" ... немає місця "Млада-альтернативам" ... Це все лише сміття для збільшення мультиплікатору ...

Звичайна справа. ЗАВЖДИ перед виборами світ стає чорно-білим. Є лише дві сторони ....

Юля і Ко проти Петро-Покемон. Інших альтернатив тепер немає. Хоча завжди найдуться "полум'яні мотори", які будуть кричати, що Анархіст не правий і вони сцуко Д'Артаньяни)

Тепер - хто першим встав - того і тапки ... хто першим відопозиціонувався - у того і більше шансів на квиток в цей поїзд ...

Поїзд у вогні? Не смішіть мої капці ... Не буде ніяких вогнів))) Буде або тиха масова еміграція або гра за новими правилами ... всі "вогняні" йдуть або в тюрму або від вогню загинуть ...

Оппо, Наш Край, + Само+ БП + ... ДА і інший - гумус ...

Анархіст Чаплига

 

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація