АНГЛІЙСЬКА КОРОЛЕВА ТА ЇЇ НАЩАДКИ...

korolevaПопри чутки про погане здоров'я, а то й смерть королеви Єлизавети II додаються чутки про те, що нібито спадкоємцем престолу хочуть зробити не Чарльза, а його сина Вільяма.

http://www.ibtimes.sg/kate-middleton-prince-william-dethrone-queen-elizabeth-ii-report-6423

І в цьому є резон - Віндзор не дивлячись на зовнішній блиск, по крові мають сумнівне походження. Давно йдуть розмови, що офіційна генеалогія британської королівської сім'ї шита білими нитками.

І щоб виправити становище, Віндзори доклали величезне зусилля щоб поліпшити своє становище. Недолугого Чарльза одружили на Діані, з роду Меровінгів. За легендами Меровінги походять від  змішування ліній нефілім (морське чудовисько Меровей) і коліна Данового. У аристократичної ієрархії Заходу саме рід Меровінгів більше інших може претендувати на реальну владу.

Сама Діана прекрасно розуміла своє положення і відповідно себе вела, не упускаючи випадку  зганьбити вискочок - Віндзорів, при чому настільки, що її довелося вбити.

eskmzv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тепер її старший син Вільям, якому по матері передалася кров древніх містичних царів, може повноправно претендувати на розподіл влади в новому світопорядку. А старий Чарльз - чужий на цьому святі життя, адже питання крові - найважливіше питання реальної влади в цьому світі.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація