ПОТУЖНИЙ ІНТЕРНЕТ - КУПОЛ....

куполВалерій Чалий:"Я дуже ціную ті моменти, коли в колі експертів високого рівня у Вашингтоні можливо обмінятися думками, куди рухається Світ. Кілька висновків: 1) Звичний для нас стиль життя буде тривати не більше 15-20 років; 2) Після того, коли комерційні космічні запуски стануть доступними для виводу на орбіту десятків тисяч супутників, буде створений безкоштовний і потужний Інтернет- Купол, продаж сталі, хімії чи, навіть, енергоресурсів стане нецікавим; 

3) Телебачення і медіа в звичному для нас розумінні стануть не потрібними; 4) Буде конкуренція цих "Куполів" - під проводом США чи Китаю. Інші варіанти наразі не розглядаються, як реалістичні; 5) Від того, як ми відреагуємо на ці дійсно кардинальні зміни, залежить майбутнє наших дітей. Прийшов час мислити стратегічно, або програємо. Шанс у нас є! Головне - його не втратити."

_________________________________________________________________________________________________________________

Навіщо сьогодні людина вчиться, ходить 10 років в школу, потім здобуває вищу або спеціальну освіту? Щоб заробити собі в майбутньому на хліб з маслом. Як ми мотивуємо дітей вчитися? «Опинишся на вулиці! Будеш жити в коробці! Без освіти не знайдеш роботу! »

Ми живемо в такий час, коли вже нашим дітям робота буде не потрібна. З недавнього інтерв'ю Ілона Маска:

"Буде все менше і менше завдань, з якими робот не може впоратися краще [людини]. Хочу висловитися ясно: це не те, чого я бажаю, це те, що, ймовірно, відбудеться. І якщо моя оцінка вірна, нам доведеться подумати, що ми збираємося з усім цим робити. Я думаю, буде необхідно щось на зразок універсального базового доходу. Виробництво товарів і послуг буде надзвичайно високим. Завдяки автоматизації прийде достаток. Майже все стане дуже дешевим. Я думаю, що в кінцевому підсумку ми приймемо універсальний базовий дохід. Він стане необхідністю. Куди складніше завдання зрозуміти, як людям шукати сенс існування. Багато усвідомлюють свою значимість завдяки своїй роботі. Але якщо в вашій праці [більше] немає потреби, в чому ваше призначення? чи не відчуваєте ви себе марним? Це куди більш серйозна проблема ".

Вже очевидно, що найближчим часом більшість робочих місць займуть роботи. Це вже відбувається по всьому світу, але поки обережно. На заводах і фабриках все менше робочих, поїзди метро в багатьох країнах вже їздять без машиністів, в найближчі роки відбудеться глобальна революція з масовим впровадженням автопілоту.

І тут неможливо створити нові робочі місця. У майбутньому робота заради заробляння грошей втратить будь-який сенс. Люди просто будуть отримувати гроші (безумовний основний дохід) і лежати на печі цілими днями. Подібні експерименти вже відбуваються в деяких країнах Європи. Швейцарці від безумовного базового доходу відмовилися на референдумі, щоб уникнути підвищення податків. Зате фіни зважилися провести експеримент, і з 1 січня 2017 року біля двох тисяч безробітних в Фінляндії отримують 560 євро на місяць. При цьому якщо хтось із них влаштовується на роботу, виплата не відміняється і не зменшується. У Німеччині подібний експеримент проводиться бізнесменом Міхаелем Бомайєром.

І тоді виникає інше питання. А навіщо буде потрібна масова освіта? Що буде мотивувати дитину вчитися, ходити в школу, якщо він знає, що в будь-якому випадку хліб з маслом, смартфон з серіалами і м'який диван йому гарантовані?

Вже сьогодні діти не розуміють, навіщо їм потрібно писати від руки. Адже в житті їм ця навичка не знадобиться. Я ось за останні 3 роки від руки заповнював тільки візові анкети в деяких країнах. Мені вже незвично ручку в руках тримати. А навіщо це потрібно буде нашим дітям?

Звичайно, освіта необхідна: людина повинна розвиватися, але що буде його мотивувати через 10 років? Сьогодні це питання виживання. Завтра виживання буде гарантовано державою.

Цікаво, яким шляхом піде людство? Поки здається, що ми стоїмо на порозі масової деградації. Людина майбутнього - це споживач-овоч, погано освічений або неосвічений взагалі ... Хоча стривайте ...

Що думаєте?

А що тут думати - кому потрібні люди-овочі? Навіщо їх годувати, якщо їх простіше вбити. І чим багатша країна, чим більше ресурсів потрібно її "овочам", тим швидше ті овочі підуть в утиль.

Діти народжені сьогодні, і включені у доросле життя через 25 років, швидше за все не помруть своєю смертю, а будуть в тій чи іншій формі насильно вбиті.

Переклад гугл.

Джерело

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація