ЄВРОПА ДВОХ ШВИДКОСТЕЙ.

голандГоландці вже не хочуть бути в Євросоюзі. А ще за вихід з ЄС можуть проголосувати італійці і точно пішли би греки, якби їм позволили кредитори.

Я років 10 публічно кажу про те, що існуючий німецький проект Унії не має ніяких шансів проіснувати ще 10 років. Зараз німці запровадять Європу двох швидкостей, чим розрубають ЄС на дві частини: ті хто в зоні євро і ті, хто поза нею. Нічого хорошого для Європи такий розподіл не принесе. Натомість Україна, яка немає ніяких шансів у найближчі надцять років потрапити у "велику" Європу, мусить вже нині розробляти свою політичну.

 Економічну і військову стратегію співпраці з ЄС після його розпаду. Як це не парадоксальна, у нас в цьому випадку можуть зявитись хороші перспективи для утворення політичних і економічних союзів з фрагментами ЄС. Але це - окрема розмова. Спочатку у нас має змінитись влада. І то швидко, бо ситуація справді критична.

Євген Жеребецький
[pb_row ][pb_column span=span12][pb_heading el_title=Article Title tag=h4 text_align=inherit font=inherit border_bottom_style=solid border_bottom_color=#000000 appearing_animation=0 ]Opinion poll shows Dutch…
BRUGESGROUP.COM
 
 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація