СВІТ ВСТУПИВ У ФАЗОВИЙ ПЕРЕХІД...BIG DATA І ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ(ШІ).

ребекаРозумієте, у чому справа. До біса, що там пишуть рашазмі, інформаційна війна не в цьому. Головна біда в тому, що населенню навязується інша, альтернативна, реальність, якої насправді не існує. Робиться це не тільки через ЗМІ. Є багато засобів. Це призводить до того, що через деякий час після обробки свідомості людина втрачає здатність критичного мислення, зовнішній світ, що вступає в протиріччя з віртуальним, викликає когнітивний дисонанс, і людина або впадає в депресію, або стає агресивною. Тобто поступово з суспільства робиться стадо дикунів. Саме це ми спостерігаємо на Росії. Таке суспільство вже не здатне на позитивний розвиток. Чи можливий зворотній процес, ніхто ще не знає.... 

На Україну здійснюється інформаційний тиск. Можуть бути наслідки. Це і тривожить. 

Щодо того, нащо нам Америка, то у тому і річ, що там стало відомо, які методи "підбору ключика" до свідомості окремих громадян Трамп використовував, і як це спрацювало.

Алла, як добре, що Ви повернулися до теми нашого недавнього спору - Cambridge Analitics і їх ролі в Brexit і виборах Трампа. Я не знала біографії Мерсера, спасибі за інформацію. Все потихеньку стає на свої місця. Отже, Мерсер - професіонал в Big Data. Справа в тому, що алгоритми Big Data застосовуються давно, в тому числі в обробці біржових даних, задовго до створення ШІ. А ось алгоритми психометрії, про які говорив ображений чех в Insider, - в чистому вигляді ШІ. А поєднання Big Data і Штучного інтелекту (ШІ) - це, звичайно, бомба. Чи являє це небезпеку для людства? Безсумнівно !!!

Що стосується наших баранів. Наші політики живуть в минулому столітті, вони й гадки не мають, що відбувається в світі. Який ШІ? Сюмар і слів таких не чула. Коли вони говорять про інформаційну війну, люди, які не змогли впровадити навіть електронний документообіг в Кабміні, і то в 21 столітті, то вони не уявляють, якою зброєю ведеться ця війна. Вони схожі на папуасів з луками і стрілами проти танків.

Ще гірше те, що наші журналісти пишуть всяку хрінь в міжнародних оглядах, а головні події іноді навіть не повідомляються.

Я про більшість епохальних речей дізнаюся тільки із зарубіжної преси, там теж журналісти часто не розуміють, що це, але хоча б констатують факти.

Світ вступив в фазовий перехід. Це не тільки перехід з індустріальної епохи в цифрову, це більше - перехід від залізного віку (останні 2000 років) в інформаційний вік. Фазовому переходу притаманна висока турбулентність, така ж як при кипінні води, наприклад. Те, що робить Мерсер і Беннон,то  підвищення турбулентності, створення хаосу.

Те, як цьому  протистояти - окрема тема. Протистояти можна, цим займається купа філософів і психологів. Один з їхніх висновків - негайна реформа школи, нова школа повинна давати дітям перш за все навички роботи з інформацією і комунікацій. У нас же навіть постановки питання такої не спостерігається.

Україна застрягла в 90 роках 20-го століття. Ніхто з моїх знайомих, навіть дуже просунутих, поняття не має про те, що нас чекає. Нікого не цікавить, що таке ШІ та нейронні мережі, чому в результаті цього інвестицій ніяких не буде, і чому через 20 років робота буде тільки у 1% (одного, не більше) населення.

Все це сумно.

Люди взагалі не розуміють силу наростаючого цунамі. Я бачу,що  мінімум чотири хвилі вже відбулися : ІГІЛ, Майдан, Brexit, Трамп. При всій різниці це прояви одного і того ж процесу. Причому, хвиля під назвою Трамп- найсильніша і дуже руйнівна на сьогодні. Але не остання. Люди не розуміють, як це особисто їх торкнеться. Блокада ближче і зрозуміліше. Хоча після вчорашньої статті Сергія Дацюка в УП вже блокаду немає сенсу обговорювати. Дацюк все сказав, можна підписатися під кожним словом.

Так що, Алла, Ви піднімаєте найважливіші теми, найголовніше, що відбувається зараз у світі, і за це Вам велике спасибі. Потрібно достукатися до людей.

Наталья Глоба 

Переклад гугл.

Детальніше в статті Алли Князевої на фб:

 

Написала в своем ЖЖ

Это дом, который Трампу не удалось купить и который мешает строительству очередной высотки Трампа. Владелец дома выиграл все суды у Трампа. Вот фиг бы он их…
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OFELIYADD.LIVEJOURNAL.COM
 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація