ЧОВЕН ХИТАЄТЬСЯ СЕРЕД ВОДИ..."ГАЛИЦЬКО-ВОЛИНСЬКЕ КНЯЗІВСТВО І САДОВИЙ".

трампутін"Трохи думок і аналітики по подіям у світі і Україні."

Досліджуючи становлення мережевої системи в Україні, вже зараз можна виділити наступні види корпорацій: 

1. Олігархи, про них я вже писав тут . 

2. Великі і середні поміщики.

3. Мафії (бурштинова, контрабандна русинська (Балога) і контрабандна угорська в Закарпатті, і т.д.) 

4. Деякі місцеві ради (Волинь, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці). 

Ось чергова ілюстрація - західні області ставлять ультиматум Порошенку . Адже під час помаранчевого майдану саме ці ради відмовилися визнавати Януковича обраним, і тим самим вирішили справу і в 2014 ті ж ради відмовилися визнавати Януковича, і тим самим позбавили його влади. Тобто, Київ Західну Україну зовсім не контролює. 

Це майбутня реальність для всього світу.

Сьогодні Порошенко зі своїм кагалом прийняли формальне рішення про заборону торгівлі з Лугандоном. 

Йому передував довгий і нудний спектакль з блокадою, націоналізацією, криками що всім вимкнуть світло, і т.д. 

І що маємо в сухому залишку? 

1. Кінець Мінську і початок абхазізаціі лугандону. 

2. Мордор бере його на своє утримання. 

3. Розкуркулення головної сполучної ланки лугандону і України - корпорації Ахмєтова . 

Хочу нагадати, що коли розкуркулювали неугодного євразійцям Коломойського, то остаточне рішення про це було прийнято в тоді ще проєвразійському Держдепі. 

Так - що рішення по блокаді і Ахмєтову було прийнято теж в США. 

Ахмєтов же навпаки мав там повагу. Його використовували, як один з каналів майбутнього "впихування" лугандону Україні. Саме Нуланд, спільно з Сурковим ( "Ахмєтов - єдиний чоловік в Україні з яким можна мати справу") в усьому сприяла, як Ахмєтову ,так і взагалі - Опозиційному блоку. 

Судячи з усього реалізація не раз описуваного мною тут євразійського плану по впровадженню лугандону в Україну, а потім поступову передачу України в зону впливу Москви і використання її як плацдарм для майбутнього атлантичного удару по Європі, - провалилася. 

Атлантисти нарешті завдали удару по євразійцям в Україні. 

Однак не дивлячись на це, говорити про стратегічні наслідки поки рано. До сих пір не ясна політика атлантистів в Україні. Одна справа зірвати плани ворога, а інше - запустити свій план. 

Тут Атлантистам належить вирішувати - чи залишати старих каганів при владі, або ставити нових? 

Чи розміщувати  в Україні війська, і якщо так - то які? 

Що робити з внутрішньою анархією - посилювати її в якості пастки для РФ або навпаки - трохи навести порядок? 

Чи давати Україні зброю і чи брати  управління українською армією в свої руки? 

Якщо воювати з Росією, то у вигляді нападу на неї, або у вигляді заманювання її в Україну? 

Коротше - поки питань більше ніж відповідей, але динаміка набула нового дихання

________________________________________________________________________________________________________________

Іван Матковський:"Подїї, що відбуваються в Україні мають за мету довести світові, що Україна як держава - не відбулась і її слід трансформувати.

І причина не тому, що в України - злі сусіди. Сусіди всюди і у всіх однакові. Причина в тому, що український політичний клас - це зрадливі перекінчики ...... Всі ці провладні порошенки, гройсмани, парубії та кубіви - є нічим іншим, як класом політичних злодїв та авантюристів."

_________________________________________________________________________________________________________________

Sofiya Dniprovska:"Запорукою конструктивної життєдіяльності суб'єкта (в т.ч. і колективного, яким є народ) є здатність чітко розрізняти суб'єктивне (те, що лежить у межах його можливостей і є предметом його вибору) і об'єктивне (те, що від нього не залежить). І брати на себе адекватний цим чинникам об'єм відповідальності.

Безвідповідальність і некритичне ставлення до себе, як і хибна думка, що хід життя суб'єкта залежить тільки від самого суб'єкта, веде в глухий кут і зводить усі зусилля нанівець.

Якщо запоребриковий народ-психопат причиною ВСІХ своїх нещасть бачить підступи зовнішніх суб'єктів (анґлічанка ґадіт, козні ЦРУ), то українцям ретельно прищеплюється самоїдська психологія. Їм постійно навіюють, що в своїх бідах вони винні тільки самі, що ніхто їм не доктор і нічого кивати на Москву та Варшаву - самі, самі у всьому винні.

Наслідком такої облудливої точки зору є те, що українці не здатні держати зла на зовнішніх кривдників (а що з них взяти? вони просто скористалися нашою дурістю), а відтак - позбавлені чітких маркерів "свій-чужий" і в критичний момент замість того, щоб відставити внутрішні протиріччя і згуртуватися для ліквідації зовнішньої загрози, спрямовують агресію на себе самих, полегшуючи агресорам задачу загарбання України."

_________________________________________________________________________________________________________________

 

КУМАлла Князєва:"Якщо те, про що вчора сказала Савченко - правда, то країну готують до розділу, а сказала вона, що у Порошенка з Садовим договірняк: Садового хочуть зробити президентом "Галицько-Волинського князівства", а оскільки президентом України йому все одно не стати, то він згоден і на це. І що під час чаювання у Пороха 11 березня, вони спілкувалися не про полонених, а про "дерибан країни". Найсмішніше, що схоже все до цього і йде. І Савченко ніколи б про це не попереджала, якби вона була медведчуківською.(ВБ.Тоді, чия вона, при такому медійному супроводі і не тільки?) У такому випадку всі ці ігри навколо Садового зовсім не випадкові. І жертва він не випадкова." Детальніше тут:"Партнер Кума".

_________________________________________________________________________________________________________________

Yuriy Sytnyk:"Версія про поділ України, озвучена Савченко, має право на існування, про що пишу ще з Майдану. І про Андрійка - гауляйтера Галичини, писав давно, рік чи два тому. Тільки не вони ділять. Ділять Вова з Дональдом за дорученням… Ну, то заскладно, бо дійдемо до рептилоїдних анунаків.

Не так важливо. Важливо розуміти - в США прийшов "русскій мір". Самий що не є.

А це вам ключові слова до розмови Андрійка і Петрика: Кремлівський полк, кадебешна криша приватизації, російський бізнес, Альфа-джаз, Ліпєцк, блокада, громадянська війна.

Але послухайте Надю. Абстрагуйтеся від особи. Уявіть собі що то говорить пані Клінтонова, або печенькова Нуланд. Суть. Суть. А по-суті все десь так. У нашім болоті…

Змінився топ-менеджер. А кожен Топ має певну свободу дій. Самостійність. Старі зв'язки обірвалися…

То як би в борделі з'явилася нова мамочка і почала підбирати курвів по своєму образу й подобію. Кастінг проводить. Так і Трамп. Так і в усій міжнародній політиці. Одночасно з поділом впливів іде перелаштування управлінських ланцюжків.

Словом, послухайте Надю :https://m.youtube.com/watch?v=dUtDb6q8YhQ, а в умі тримайте Вову Парасюка, Садового з Порошенком і Путіна з Трампом. 

Кошмари на ніч вам забезпечені…

Човен хитається серед води…"

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація