ПЕРЕХІД ВІД ІНДУСТРІАЛЬНОЇ ЕПОХИ ДО ЦИФРОВОЇ....СИЛЬНІШИЙ БУДЕ ТОЙ,У КОГО БІЛЬШЕ ЗНАНЬ..

матриця"Систему зруйнувати неможливо . Система світу побудована так, що всякий хто буде намагатися її зруйнувати - врешті-решт сам стане її частиною.Всі зусилля спрямовані на боротьбу з Матрицею - є продукт самої Матриці. 

Тому єдиний наслідок з мого другого відкриття є політичний - з системою не потрібно боротися. З системою не потрібно дружити. Її потрібно по-максимому, наскільки це в конкретний момент можливо, ігнорувати. Потрібно намагатися жити по-мінімуму перетинаючись з системою, як би паралельно їй. 

Як, ще тисячі років назад, філософи зрозуміли, що з Матриці людина повністю звільнитися не може, і їй потрібна допомога Бога, так і зараз ясно, що повністю вийти з Системи, повністю паралельно жити не вийде. Система все одно буде зачіпати нас, а ми будемо стикатися з нею. "...........

Так, все йде правильно. Пам'ятайте Воланда? - "Все буде правильно, тому що так влаштований світ". За великим рахунком, що відбувається? Перехід від індустріальної епохи до цифрової. Заміна ієрархічного способу організації соціуму і економіки на мережевий. Перехід від залізного віку до інформаційного. Заміна цінностей, релігії, способів комунікації з домінування і права сили на силу знань (сильніше буде не той, у кого більше грошей, а той у кого більше знань, зауважте, знань, а не інформації). Що відбувається при фазових переходах? Агонія попереднього стану. Ось ми і спостерігаємо,то в Україні,  в США, і далі скрізь. Яка роль України в цьому процесі? Ключова. Ми-точка кипіння. Світ підірваний ще в 2008 році. Але тільки після Майдану почали одночасно в різних місцях розкриватися виразки минулого і оголюватися суть речей:

" Люди живуть гірше після кожного майдану не тому, що майдан- об'єктивне зло. Майдани (обидва) це не протистояння народу з олігархами. Цю думку телебачення впроваджує, не шкодуючи живота свого. Насправді, це протистояння системи цінностей однієї частини народу (цінності свободи, демократії, справедливості) проти системи цінностей феодально -совковой частини суспільства. Обидва рази після майданів були вибори. Щоразу на виборах перемагає совок, завзято продовжує вибирати олігархів. Перемагає, бо їх більшість, вони відчайдушно чіпляються за старий світ в надії, що нічого мінятися не буде. Але після кожних виборів совок виходить з втратами. Кожна нова влада гірша предидущей. Теза "вибір з двох зол" ущербна хоча б тому, що він ставить людину об'єктивно на сторону зла. За свій вибір треба платити. За вибір зла народ платить тим, що живе все гірше і гірше. Якось так."

Нам на Майдані в результаті вибуху впало кільце Саурона. Український народ, як маленький хоббіт, начебто нічого видатного, але чомусь - то воно випало саме нам. І ми зараз в процесі прийняття рішення - піднімати кільце чи ні. Рішення ще немає. Але вже є розуміння, що назад шляху теж немає. Вибір простий - або українська ідентичність загине в боротьбі з феодально-совєтською , або виживе, переродившись в нову ідентичність, відповідну цифровій епосі, і це буде перше народження такої ідентичності, нової нації.

Наталія Глоба 

 

Написала у себя в ЖЖ

Поскольку  не все понимают, о чем я пишу, то я сегодня зайду с другого конца. Хоть меня и просят не трогать Америку, а писать о тактике навозных жуков у себя доме,…
OFELIYADD.LIVEJOURNAL.COM
 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація