ПРОГНОЗИ ФУЛФОРДА...КОРПОРАЦІЯ АМЕРИКИ ЗБАНКРОТУВАЛА...

фулфорд1

США не є суверенною і вільною нацією -  це приватні корпорації, власниками яких є старі аристократичні сім'ї, яких підтримують синдикати."http://alcuinbramerton.blogspo...  .(Продовжуємо читати прогнози Фулфорда).Ось чому розмови про те, що 15 березня уряд припинить функціонувати, коли буде досягнутий рубіж боргу в 20 трильйонів доларів США, так і не вдалося втілити в реальність. Борг належав Корпорації, а не Республіці. Численні джерела згодні з тим, що Корпорація оголошена банкрутом і не має юридичної сили. Це пояснюється тим, що державний секретар корпорації Сполучених Штатів і підлеглий головного акціонера корпорації Девіда Рокфеллера-молодшого Рекс Тіллерсон зазнав невдачі у своїх спробах отримати фінансування для цього в Азії минулого тижня, повідомляють джерела з азіатського таємного товариства.

.Джерела з японської імператорської сім'ї говорять, що комівояжер Рокфеллера Генрі Кіссінджер з'явився з Рексом Тіллерсоном, і обидва пригрозили Імператорській сім'ї (невдало) і спробували змусити їх перевести в готівку підроблену облігацію Світового банку в розмірі 4京(Кей) ієн (40 трильйонів доларів), щоб вони могли зберегти Американську корпорацію і помістити свого незграбного Ічіро Одзаву на посаді прем'єр-міністра Японії. Озаву зневажають в японських урядових колах і він не буде допущений до кабінету прем'єр-міністра, тому прохання було відхилене, кажуть джерела в правому крилі.

Однак військові США сповнені рішучості позбутися від нинішнього прем'єр-міністра Сіндзо Абе і міністра фінансів Таро Асо, хто заблокував угоду, оскільки вони відчайдушно потребують коштів для продовження своєї міжнародної діяльності. Ось чому вони наповнюють японські ЗМІ розповідями, що викривають скандали Абе. Абе є фракцію ультраправих флангів, які хотіли розпочати війну з Китаєм, і тому, безумовно, є зіпсованим товаром і, ймовірно, будуть видалені.

В даний час ведуться дискусії про те, хто саме замінить Абе, і Товариство Білого Дракона рекомендує щодо чистого і компетентного Хідео Хігасікокубару в якості тимчасового прем'єр-міністра, який буде представляти собою консенсус між японською бюрократією та іншими посередниками влади. Джерела азіатського таємного товариства, зі свого боку, кажуть, що зараз немає альтернативи Абе, і тому йому повинна бути надана нова можливість для роботи. Обговорення тривають.

Ротшильди і Рокфеллери також намагалися втриматися від банкрутства, захопивши Північну Корею. Північна Корея є місцем знаходження величезних скарбів дорогоцінних мінералів та інших підземних ресурсів, розташованих навколо священної корейської гори Пекту, кажуть азіатські джерела таємного товариства.

Тепер можна підтвердити, що французьке відділення сім'ї Ротшильдів недавно організувало в Малайзії вбивство підробленого Кім Ен Нам, щоб дискредитувати Кім Чен Ина і відсторонити його від влади. Вони сподівалися замінити його фальшивим старшим сином Кім Ен Нам (Kim Han Sol), якого вони сподівалися уявити, як законного спадкоємця корейського престолу. Джерела з Білого Дракона стверджують, що азіатські таємні товариства не обманювалися цим і говорили, що за цим невдалим сюжетом стоять Ротшильди, а не ЦРУ.

Рекс Тіллерсон, зі свого боку, публічно погрожував минулого тижня захопити Північну Корею військовою силою від імені своїх майстрів Рокфеллерів. «Рекс може, що хоче гавкати для Роккі, але на Корейському півострові не буде війни», - про це розповідали джерела в Пентагоні.

Можливо, на Близькому Сході все ж може бути війна, щоб повалити сатаністів, які зайняли уряд Ізраїлю, кажуть джерела в Пентагоні.

Щоб змусити Ізраїль помиритися, американський генерал Джозеф Данфорд минулого тижня зустрівся з королем Йорданії Абдуллою II, щоб закріпити союз проти Ізраїлю, повідомляють джерела в Пентагоні. В результаті «Ізраїль тепер оточений військової коаліцією Сирії, Лівану, Хізбалли, Єгипту, Йорданії, Іраку, Ірану і Туреччини, так як Велика трійка [Китай, США і Росія] примушують її до миру», - сказали джерела.

Зіткнувшись з такою ситуацією, ізраїльський прем'єр-міністр  Біньямін Нетаньяху 19 березня вилетів до Китаю, щоб знайти захист у верховного лідера Сі Цзіньпіна. Джерела в Пентагоні передбачають, що «Бібі також не отримає любові від Сі, який може вимагати припинення нападу Ізраїлю на Сирію, повернення Голанських висот, рішення для двох держав для Палестини і поразки ІГІЛ, і тому Китай може відновити Близький Схід і продовжити просувати євразійську Інтеграцію ».

Саудівська королівська родина також знаходиться в Китаї, домагаючись захисту після того, як не змогла отримати притулок ні в Японії, ні в Індонезії, кажуть джерела в Товаристві Білого Дракона. В Японії ж перед телевізорами був виставлений явно підроблений «Король Салман», який виглядав набагато молодше справжнього Короля і не виглядав старечим, як справжній король. Це означає, що справжній король мертвий. «Американизований» Принц Мухаммад бін Найєф тепер король Саудівської Аравії.

Це пояснює, чому минулого тижня саудівський принц Бен Салман вилетів до Вашингтона, щоб знайти захист у Дональда Трампа. Джерела в Пентагоні кажуть, що в захисті було відмовлено. Трамп також відмовився від хабара Салмана, спрямованого на те, щоб змусити його не застосовувати «антисаудовський закон про тероризм - 911», - продовжують джерела. Трамп тепер також в курсі того факту, що Білл Гейтс і Сон Масаёші виступали в якості представників Салмана зі своїми пропозиціями інвестиційного фонду в розмірі 100 млрд доларів, кажуть вони.

Трамп також відмовився брати хабар, запропонований канцлером Німеччини Ангелою Меркель минулого тижня, щоб не братися за лакеїв Ротшильдів, таких як Джон Маккейн і Гілларі Клінтон, кажуть джерела . Саме це і стояло за публічною відмовою Трампа потиснути руку Меркель.

Джерела в Пентагоні також заявляють, що «на Францію може бути застосовано тиск, або введення спецназу і оперативників ЦРУ для передачі Обами [іншого слуги Ротшильдів] з Таїті, щоб він постав перед звинуваченнями, пов'язаними з наркотиками, прослуховуванням телефонних розмов, підбурюванням до заколоту і т.д. »

Джерела ЦРУ зі свого боку кажуть, що Ентоні Вайнер і інші злочинці-педофіли «співають, як канарки», і надають ФБР безліч свідчень про високопоставлених педофілів і пов'язаних з ними мереж шантажу на вершині західної владної структури.

Режим Трампа, також має намір добити незаконний наркобізнес в Південній Америці. Саме тому берегова охорона США «не тільки не пережила скорочення бюджету, але навіть може отримати більше грошей на  військово-морську, інформаційну та військову допомогу, щоб зруйнувати колумбійський і мексиканський картелі Бушів», кажуть джерела.

Є також дані про те, що зусилля з припинення відмивання грошей, отриманих незаконним шляхом, починають приносити свої плоди. Джерела в американській фінансовій індустрії кажуть, що американські наркобарони використовують свої нарко-долари для покупки іракського динара, як спосіб відмивання своїх грошей. Однак, оскільки фракція Клінтона / Буша програла вибори в США, ці динари навряд чи стануть придатною для використання валютою, кажуть джерела.

Однак, Азіатське Таємне товариство і джерела в Товаристві Білого Дракона згодні з тим, що з тих пір, як роки «наркотичної війни» не змогли нічого зробити для викорінення щорічного незаконного наркобізнесу в 2-3 трильйона доларів, довгостроковим рішенням, як і раніше буде легалізація та регулювання наркотичних речовин, щоб звести до мінімуму заподіяну ними шкоду та вирвати гроші з рук злочинних банд. Джерела повідомляють, що в цьому напрямку ведуться надсекретні переговори.

Азіатські джерела таємного товариства також говорять, що, оскільки західні держави відмовляються передати контроль над системою долара США, тепер вони чекають, що вона поступово буде замінена системою, в якій задіяні «чотири або п'ять» ключових валют.

Тим часом Республіка Сполучених Штатів Америки погодилася підтримати китайську концепцію «людського співтовариства із загальною долею». Ця китайська ідея була прийнята одноголосно на минулому тижні в Раді Безпеки ООН.

http://news.xinhuanet.com/english/2017-03/18/c_136139045.htm

( Теж з перекладом. Цікаво про плани Китаю )

Китайцям також дали зелене світло, щоб йти вперед з масовими інфраструктурними планами, націленими на те, щоб зробити світ більш взаємозалежним. Як частина цього, Республіка США припиняє будь-яку підтримку військових дій в таких місцях, як Африка і Близький Схід, які спрямовані на зрив китайської інфраструктури, кажуть джерела в Пентагоні.

Західні центри влади також почали схвалювати пропозицію Товариства Білого Дракона про створення західного агентства планування майбутнього для організації великих проектів щодо поліпшення світових стандартів життя, а також по відновленню і поліпшенню природних екосистем. Це буде означати поповнення океанів рибою, відновлення дощових лісів, перетворення пустель і арктичних регіонів в зелені і наш вихід і поширення у всесвіт. Сподіваюся, що скоро будуть оголошення про це, що супроводжуються випуском величезних коштів, щоб зробити це можливим.

Проводяться також попередні переговори про те, щоб відзначити новий золотий вік новою системою календаря, яка замінить григоріанський календар на заході. Це буде означати повернення до нульового року в новому світовому календарі. Система буде заснована на русі Сонця і Місяця. Комісія експертів опрацьовує всі деталі.

 ДЖЕРЕЛО:

http://www.divinecosmosunion.net/t1187-topic#13574

Labels: Agenda for Disclosure, altnews12#1ab, Esoteric spirituality, Geopolitics, Independent Alternative News, Suppressed global intelligence, The Great Game, The Higher Evolution, The opening of Pandora's suitcase
ALCUINBRAMERTON.BLOGSPOT.JP
 
 
 
 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація