ПРО ТЕРАКТ У С.ПЕТЕРБУРЗІ...?

петербург1Всякий теракт стає таким лише тоді, коли він розкручується ЗМІ. Якщо його не розкручують, то це вже не теракт, а звичайний кримінал. 

У Росії дня не проходить, щоб якийсь псих не вбив дитину. І голови ріжуть, і канібалізмом займаються. Але про це або взагалі не згадується і це тоне в статистиці, або згадують в кримінальній хроніці. 

Але якщо бабу одягнути в хіджаб і дати голову від ляльки і крутити це по ТБ - то це вже теракт. 

У Росії влада робила справжні теракти в 1999 - підривала будинку і літаки, потім був і Норд-Ост, і Беслан. Так чому зараз більшість терактів або катастроф постановочні? Та тому, що досвід показав ряд моментів: 

1. Всякий реальний теракт або катастрофа - це ризик, що щось піде не так. Або пристрій не спрацює, або пильні обивателі знайдуть в підвалі рязанський цукор і зловлять виконавців. 

2. У всякому реальному сценарії теракт,то купа реальних потерпілих, які як правило не задовольняються офіційною версією і продовжують копати, залучаючи непотрібну увагу до важливих моментів. Багато смороду. 

3. Коли готується акція - то найважливіше в ній не сама аварія або вибух, а медійний супровід. А для медійників-маніпуляторів важливо, щоб все пройшло, як по нотах. І щоб не вийшло, що співчуття про аварію опублікували за годину до самої аварії, набагато надійніше і безпечніше зареєструвати сотню фейкових акаунтів вконтактє, найняти  сотню тролів, а на поле висипати сміття із звалища авіахламу. 

ПЕРЕРБУРГ"Теракт" в метро Пітера 

НЄМЦОВ"Вбивство" Нємцова 

Кажуть, що швидкі почали під'їжджати ще до самого вибуху. 
8+1/4+7=9/11

ВАГОН

І все - увагу від зростання цін і Сирії відвернута, на ремонт аеропорту розпиляють багато грошей, а коли немає реальних потерпілих - ніхто особливо сморід піднімати не буде. А писки купки конспірологів, що мовляв не вірте, це постановка, потоне в хорі милліонів голів великої та дрібної рогатої худоби. Якщо хочете побачити, як реально виглядає місце падіння літака - подивіться фільми Діскавері "Секудни до катастрофи". Там разом з реконструкцією подій багато документальних кадрів з місця.

Джерело.

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація