АПОКАЛІПТИЧИЙ ХАРАКТЕР СИРІЙСЬКИХ ПОДІЙ...

гтунельСирійські події, схоже носять апокаліптичний характер, мають  важливіші цілі і стоять вище навіть конкуренції євразійців і атлантистів. 

Отже спочатку Трамп заявляє, що він переглядає ставлення до Асаду і не проти щоб він залишився. Я відразу підкреслив, що ця заява має виключно символічний сенс, оскільки Сирії як держави вже де-факто не існує, а уряд Дамаска здатний контролювати лише алавітську смужку землі (та й Асад незрозуміло чи живий?). Тут я мав рацію, але помилився лише в трактуванні, і логічно оцінив це як жест атлантистів. 

Однак далі ситуація пішла, як в поганому бойовику. 

Відбувається абсолютно беззмістовна газова атака. Вона не вигідна умовному Асаду і нічого йому б не дала, крім скандалу і трибуналу. Явно що або газ пускав хтось інший, або взагалі ніякого газу не було, а був театр типу ленінградського метро. 

Далі Трамп загрожує помститися за "дітей Сирії" і завдає ракетного удару. Навіть Клінтонша - захлинаючись хвалить Трампа (вперше після виборів). 

Потім Пентагон заявляє про можливу причетність Мордора до хіматаки. 

Далі починається вже повний цирк і постановка. На руїнах аеродромах після бомбардування кацапи самі поширюють фото і там на фото виявляється купа контейнерів від хімзброї. 

Далі йдуть розмови про тимчасовий уряд в Сирії, про пряму інтервенцію США і Ізраїлю і т.д. 

Отже, на цей раз - це все цирк в якому і атлантисти і євразійці грають, як маріонетки в руках Господаря. Мета - явно вища їх чвар. 

Яка мета? Хіба що знову Вангу згадати ...

Джерело

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація