ПІВНІЧНА КОРЕЯ ГОТОВА ЗАВДАТИ ЯДЕРНОГО УДАРУ ПО США...

КОРЕЯУ МЗС Північної Кореї заявили, що готові завдати ядерного удару в разі, якщо Австралія продовжить "сліпо слідувати лінії США" та наші революційні сили готові вразити авіаносець США з допомогою одного удару. Про це повідомляє ABC news .

А тепер відпустимо рожевого поні, і розглянемо реальність. 

1. Казус Беллі. При будь-якому варіанті війни, Трамп поставить завдання знищити не тільки режим, 

але і політичний лад півночі, щоб більше не потрапляти в таку ситуацію, щоб слабші противники зрозуміли що їх чекає в разі непокори, і щоб показати всій Азії що штати ще сильні і всі угоди щодо захисту (Тайвань, Японія і Затока) залишаються в силі. Ця стратегічна задача повністю визначить дії американців: атака проти ядерної та іншої зброї масового знищення півночі, атака проти лідера і військового керівництва, і повна економічна блокада (з напівм'яким примусом Китаю до участі в ній), що в цілому підриває сили півночі в короткостроковій і довгостроковій перспективі. 

2. Ініціатива. Північ все це розуміє - це зовсім неважко, тому не буде сидіти мирно і атакує першою. Для цього у них все вже є, і час працює проти них - їх кращий день для початку атаки буде позавчора. Той же фактор визначає максимальну концентрацію сил в першому ударі, перш ніж янкі підтягнуть підкріплення, і вмовлять когось увійти в коаліцію. 

3. Час. Тридцять днів для півночі - занадто довго, у них буде пара тижнів щоб досягти перемоги, навіть якщо для цього потрібно буде спалити і отруїти Сеул, а не вплутуватися в міські бої. Міські бої невигідні північ, тому що це для всіх однаково довго, а час працює проти півночі. Тому їм вигідно скопіювати радянську тактику: міста палити ракетами, а війська проводити навколо зон ураження, в напрямку до стратегічних цілей на узбережжі, де янкі можуть висадити підкріплення. Не маючи аеродромів та портів, американці не зможуть доставити підкріплення, а це забезпечує північ швидкою перемогою. Тому , Сеул можуть використовувати для відволікаючого удару, влаштувавши там паніку і соціальний колапс ракетними і артилерійськими ударами, а війська північ вигідніше направити для захоплення або знищення військових баз, портів і аеродромів. Опинившись в ізоляції і соціальному колапсі Сеул з населенням понад 10 мільйонів, без енергії, води і їжі, з  пожежами і непомітними епідеміями дивних хворіб, сам вимре на 80% за пару тижнів війни. Крім того, це приблизно максимальний термін, протягом якого світова спільнота знайде в собі сили нічого реально не зробити з цього приводу, крім гуманітарних зусиль і прийому невеликої кількості біженців. 

В цілому реалістична оцінка втрат в новій корейської війні на нулик більше - мільйони людей, в основному цивільних. У складній під тиском американців обстановці у півночі може не залишитися варіантів крім превентивного удару. Всі так чи інакше погодяться що така війна повинна закінчитися швидко, тому облог міст і позиційної війни не буде - це бліцкриг на всі гроші, причому для всіх сторін конфлікту. 

І на закінчення коротке повідомлення від американців, злите через один з їхніх ресурсів. "Підполковник авіації сказав що бомбери на Гуамі максимально завантажені і заправлені. Також заправлені і танкери для них, що зазвичай робиться лише перед злетом. Авіабаза Кунсан зараз в повній ізоляції і повній бойовій готовності. Авіаносець з посиленням також в районі. Всі відпустки скасовані, в тому числі в морській піхоті. Повна бойова готовність. Сеул евакуює ключовий персонал уряду і армії на південь, то ж робить командування сил штатів. Ядерні сили приведені в підвищену бойову готовність. " 

Картина сумна. В такому стані тривалий час не може залишатися ніяка армія - ситуація вимагає дозволу, так чи інакше. Економічні наслідки знищення одного з головних технологічних центрів світу думати поки зовсім не хочеться.

Джерело

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація