ФАНЕРНИЙ РЕЙСТАГ ТА ПОХОВАННЯ ЛЕНІНА "ПО ПРАВОСЛАВНОМУ"...

рейстаг"Ще Сирія не впала"

Російські так звані байкери "Ночные волки" до 9-го травня  збудували під Москвою за 4,5 мільйона доларів фанерний Рейстаг і успішно, зі зброєю в руках і криками "ура!" захопили його, встромивши на ньому аж три червоних прапори...Дивно.Щось дуже дорога реконструкція взяття Рейстагу.Але в той же час ,то  може бути масштабний  обряд з елементами магії(Вуду...) в переддень активної фази третьої світової?

ВУДУТакож,знову закликають поховати тіло Леніна в землю з ( зіккурату,той що мавзолей).http://dt.ua/.../u-derzhdumi-rf-

А тепер про сам зіккурат:

Свого часу у СРСР було багато «друзів» по ​​всьому світу, починаючи від Фіделя Кастро і закінчуючи вьетконговскими марксистами. Згодом, коли СРСР розвалився, таємні правителі російської федерації абсолютно спокійно поставилися не тільки до розпаду Варшавського Блоку, але і без істерик з'їли появу американських військових баз в Східній Європі. Байдуже поставилися до бомбардувань Югославії. Та не моргнувши оком віддали бази на Кубі, порти у В'єтнамі, навіть появу НАТО в Прибалтиці - і ту проковтнули. Проте коли почалися бомбардування далекого і малозрозумілого Багдаду, в російській федерації трапилася справжня істерика - немов танки Гудеріана знову були під Москвою. З чого б то, адже утримання в «друзях» Іраку не має на те ніяких геополітичних підстав?

Істерика номер два трапилася тоді коли Захід взявся за Сирію. Особливим «другом» СРСР місцевий «президент» ніколи не був, він навіть на побудову комунізму в усьому світі плювати хотів. Проте, МЗС російської федерації сприймає всі випади проти Сирії як особисту образу. Навіть Дмитра Анатолійовича напружили сказати про Сирію - і він старанно відливав в граніт рази два, абсолютно не розуміючи, що тут питання не в граніті, а скоріше в мармурі.

Так, як з'ясувалося, для правильного функціонування зіккурату на Красній Площі потрібен особливий мармур з особливих каменоломень Іраку - там де його і добували будівельники вавилонських окультних веж (див. Справа «мавзолею». Наші матеріали і відео ТВЦ ). Мармур російського або європейського виробництва нічим зовні не гірший, але потрібних магічних властивостей мабуть не має. Тому коли будували «мавзолей» імені Володимира Ілліча - мармур тягли аж з Королівства Ірак (так тоді називалася ця частина Месопотамії). Потім, коли в 70-ті минулого століття зіккурат ремонтували (камінь всередині вежі чомусь згнив) - новий мармур таємно купували у тамтешнього «президента» Аль-Бакра, про що абсолютно випадково стало відомо тільки через 30 років. Ось і виникає питання - з чого б у радянсько-росіянського режиму такі тісні зв'язки з Месопотамією?

Питання це виникає, до слова, не тільки у нас. Наприклад ось яку цікаву закономірність виявили кабаллісти:

зікуратПрезидент Росії - Володимир Путін сьогодні заявив, що Росія і Сирія розвиватимуть двосторонній діалог і будуть разом боротися з міжнародним тероризмом.

Повернемося до гематріі, яким чином пов'язані Росія і Сирія нумерологічно?

Напишемо назви цих країн на івриті: 

Росія - רוס'ה 200 + 6 + 60 + 10 + 5 = 281 

Сирія - סור'ה 60 + 6 + 200 + 10 + 5 = 281

Виходить, що РУС і СУР - відображаються дзеркально і виражені одним і тим же числом. Чи варто дивуватися?

До слова Кабалла - це не зовсім єврейський винахід. Основи цієї науки євреї винесли з Вавилону, тому древнім халдеям було, очевидно, більш зрозумілий зв'язок між словами, подіями і правителями. Між владою в Сирії і в Росії. Більш зрозуміла вона, мабуть, і закулісним управителям російської федерації, бо окультні зомбуючі вежі-зіккурати за типом вавилонських сьогодні на всій планеті вміють будувати тільки вони. До речі, їх будували не тільки в Вавилонії, а й у древній Мезоамериці. На цей рахунок є навіть стародавні камені Іки, яким взагалі невідомо скільки років.

Можливо знання зберігала тут і не одна людина, але щось в 70-і роки 20 століття сталося, і машинка стала працювати гірше. Може головний жрець помирав, або там зміна жерців проходила, але зомбуюча машинка частково пішла в рознос, що вилилося в розпад СРСР.

До кінця система управління СРСР, на жаль, не розпалася. Сталося щось подібне ситуації з фільму «Залюднений острів» - коли група революціонерів, прийшовши до влади, не збиралася зносити зомбуючі вежі, а навпаки - планувала використовувати їх уже для себе. До слова громадяни Стругацькі, автори роману про «Залюднений острів» належали до тієї ж радянської богемної тусовки, що і синок громадянина Збарского - того самого, який консервував Леніна. Його тато  явно базікав зайве, синок по п'яні переказував це друзям письменникам - і так вийшла книга, страшно схожа на правду. І коли цю правду дізнався свого часу і прийшов до влади Єльцин - зіккурат на Красній Площі він не зніс, як планував, а попросив жерців налагодити його роботу знову. Ось він з тих пір і працює. Причому досить ефективно. Наприклад, коли на   шахті «Распадская» ,що належить "сім'ї" нещодавно трапилася страшна катастрофа і загинуло купа людей .... шахтарі тупо підтягнули пояси і знову пішли в забій. Йти хоча б касками постукати на Горбатому Мості охочих не було, не кажучи вже про інші форми протесту. Ось так і працює зомбуюча машинка. Але, по прогнозам, їй повинен прийти кінець.

І судячи із закликів ,що тіло Леніна має бути віддане землі..у Москві йдуть не зрозумілі нам процеси.Видно проблеми з роботою зіккурату Леніна таки існують.Так що, чекаємо падіння Сирії,бо Лівія вже впала і дивимося на нервову реакцію російського МЗС.Можливо, мова йде про якісь містичні контури Стародавнього Вавилону,  які накладені на Росію, і які будуть зруйновані.

P.S.Підписано угоду про фінансування газопроводу «Північний потік - 2», його уклав оператор проекту Nord Stream 2 AG (повністю належить «Газпрому») з французької ENGIE, австрійської OMV, англо-голландської Royal Dutch Shell, німецькими Uniper і Wintershall. Будівництво газопроводу почнеться в 2018 р і завершиться в кінці 2019 р 

Президент РФ Володимир Путін доручив до 2019 року придбати 30 тис. Вагонів-платформ для їх можливого використання при перекиданні військ в разі загрози безпеці держави 
Путін: переозброєння російської армії завершиться до 2020 року 
Коротше вимальовується термін великої війни в Східній Європі за планом євразійців - це 2019-2020 рік. 
Якщо атлантисти за 2 роки кардинально ситуацію не зламають - їм доведеться воювати по дорослому. 
А Україні, Білорусі і Європейській
 частині РФ - прийде жахливий кінець. 

 

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація