ВІЗИТ ПАПИ ДО ЄГИПТУ...ТА ЙОГО ЗВЕРНЕННЯ...

папа"Папу Римського під час його повернення з Каїру в ході інтерв'ю запитали, що він думає про французькі вибори і Макрона. 

Папа відповів: "Я не знаю хто він такий". Це серйозні непорозуміння в євразійському сімействі."

Як нам стало відомо від нашого джерела з єгипетського телеканалу Sada El Balad, сьогодні Папа Франциск прилетів до Єгипту. Цей приліт з самого початку супроводжувався таємничими і загадковими вчинками і словами Папи.

Він приземлився в міжнародному аеропорту Каїру і відправився на машині в президентський палац, щоб нанести візит ввічливості главі держави. Після зустрічі, Президент Аль-Сісі і Папа Римський Франциск обмінялися подарунками. Святий отець вручив президенту пам'ятну медаль свого візиту, яка зображує втечу Святого сімейства в Єгипет.

Нічого загадкового і таємничого в цьому немає. Якби не ті слова з якими він подарував цю медаль. Як повідомляє наше джерело, журналісти присутні при цьому були дуже здивовані і заінтриговані словами Папи. Хоча він і виголосив їх не дуже голосно, але багато почули цю таємничу фразу Папи: «Ми сподіваємося, що після цього року, в майбутньому не з'явиться нова подібна медаль.»

Після цього візиту, Папа відправився в штаб-квартиру Sheikhdom Аль-Азхар у Каїрі, де перед конференцією, він зустрівся з Верховним імамом Al Azhar Ahmed Al-Tayeb. Неформальна зустріч пройшла в кулуарах Всесвітнього форуму за мир, організованого Аль-Азхар аль-Шаріфом.

І тут деякі журналісти, які мимоволі стали свідками цієї неформальної зустрічі, відзначили другу загадкову дивину. Зазвичай спокійний Папа, щось схвильовано і швидко пояснював Верховному Імаму, так швидко, що перекладач ледве встигав перекладати. Мимовільні свідки цієї розмови зазначили, що «Імам хмурнів на очах.» Ще вони розчули кілька слів з збудженої тиради Папи: "цей травень ... останній..вони хочуть .. якщо .. вони зроблять..апокаліпсис..кінець ..» І одну фразу Імама, який досить голосно промовив «Не можна допустити цього.»

Так, що ця поїздка Папи до Єгипту вже дає масу інформації для роздумів конспірологам.

Слід зазначити, що кілька днів тому Папа Франциск випустив приховане звернення-попередження до лідерів, в своєму відео з Ватикану.

Це видиво показали у вівторок на міжнародній конференції Ted в Ванкувері.

Як кажуть очевидці присутні при цьому, відео справила велике враження на аудиторію. Всі відчули, що слова Папи носять прихований сенс. Що це не просто слова, а звернення до певного кола людей яких Папа хоче про щось попередити в категоричній формі.

«Будь ласка, дозвольте мені сказати це голосно і ясно», - почав він. «Чим більше Ви могутні, тим більше ваші дії вплинуть на людей і тим більше смиренно ви повинні діяти. Якщо ви цього не зробите, ваша сила погубить вас, а ви погубите інших ».

Конспірологи залучили на допомогу експертів по масонській символіці, які розуміють хоча б частково приховані жести представників таємних товариств, знакове і цифрове кодування  важливих подій,які ними анонсуються.

Детально в цьому відео ними розбиралося все - починаючи з того як понтифік тримав руки, акцентуючи ті чи інші моменти мови і закінчуючи уважним вивченням корінців книжок, як би «випадково» розставлених у Папи за спиною.

Природно, повністю все що сказав в цьому зверненні Франциск може бути зрозуміло тільки тим, для кого призначалося приховане послання, проте наскільки його змогли трактувати залучені для аналізу експерти - Папа, звертаючись до певного кола осіб, загрожує їм публічним розкриттям якоїсь жахливої ​​правди.

Саме про те що буде розкрито Франциск ніяк навіть не натякає - контекстно передбачається що одержувачі інформації знають про що йде мова. Але що з обігу добре зрозуміло - Папа висловлює не свою особисту думку, а як би говорить від імені когось хто  розділяє його позицію ,від групи дуже впливових осіб.

Щось в повітрі знову тривога відчувається. Як би в травні чогось не сталось.

 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація