УКРАЇНА - ПОЛЬЩА В КОНТЕКСТІ ТРЕТЬОЇ СВІТОВОЇ.ЧИ СТАНЕ "ДОНБАСОМ" ЗАХІДНА УКРАЇНА?

п-уОсь вам приклад ситуації, котра вимагає негайних політичних рішень, інакше “донбасом” стане Західна Україна. Не нагнітаю – застерігаю. Просто бачу куди це все прямує і як розхитується ситуація. Так, не ми це почали. І на Донбасі не ми. Легше комусь від цього?

Тож заплющувати очі на нагнітання україно-польської ворожнечі та нео-некромантію з метою підготовки ґрунту для нових “волинської різні” та “катинського розстрілу” – за жодних обставин не можна.

 Аналогічно повністю неприйнятною є меншовартісна позиція “винного “. Що полякам, що українцям, зрештою як і багатьом іншим народам, які постраждали внаслідок протистояння двох імперій, найперше варто згадати – чим закінчується нагнітання ненависті.

Але, враховуючи які дрова (зелені папірці) палії Третьої світової війни (в тему: http://yurko.info/палії-війни/) вкидають у її полум’я, що вже розгоряється по всій земній кульці, а також імпотентність чинної влади, радив би порозуміння шукати самим. І, про всяк випадок, озброюватися…

До поляків(а також ,власників карт поляка та галичєнських "самостійників" - колаборантів,прим.ВБ), які живуть сьогодні на території України і читають ці рядки: не залишайтеся осторонь, пишіть своїм рідним і близьким у Польщі, перекладайте відповідні матеріали та збивайте цю хвилю ненависті, яка за допомогою “сходу” підіймається з “заходу”, бо полеглим у Третій світовій пам’ятники ставити вже буде нікому,http://yurko.info/україна-польща-в-контексті-третьої-св/.

Взаємне плюндрування пам’ятників на території України та Польщі дуже гарно вписується в принцип розділяй та володарюй і формат нинішньої…
YURKO.INFO

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація