КИТАЙ ВІДБИРАЄ У МОСКОВІЇ ЕВРАЗІЙСЬКИЙ ПРОЕКТ.

шовковий шляхКілька днів тому в Пекіні відбувалася грандіозна подія світового масштабу. Китай представляв свій проект «Новий Шовковий Шлях». На цьому форумі «Один пояс - один шлях» зібралися представники 130 держав, 29 з яких були представлені лідерами країн. Президент Московії Путін загубився серед гостей цього всесвітнього форуму. Бо всі прекрасно розуміли, що Путін не бере участі на цьому «святі життя». Московія опинилася в стороні від цього проекту "Нового Шовкового шляху", який пройде південніше Росії. 

Тому Московії в цьому проекті «нічого не світить». Більш того, цей інтеграційний і геополітичний проект зв'яже Китай з Європою, минаючи Московію. Таким чином у Кремля з'являється грізний конкурент в євразійському проекті, в який Пекін збирається вкладати величезні кошти. По суті справи, це серйозна альтернатива Євразійського Союзу, на яку Путін  витратив 10 років.

Більш того, якщо подивитися на карту країн, по яких буде проходити "Новий шовковий шлях", то він підозріло сильно збігається з відомим планом «Анаконда» по оточенню СРСР військовими базами і конфліктами часів Холодної війни. Не випадково китайці дали йому таку цікаву назву- «Один шлях - один пояс». "Китайський світ" повільно, але, але впевнено виграє у "Русского міра" Путіна.

Виходить, що крім маленької, але болючої для Московії геополітичної пастки, в якій опинився Кремль після нападу на Україну і захоплення її територій, Путін виявився у великій геополітичній пастці - гетто для країн- ізгоїв. Захід і Схід повільно ізолюють Путіна від решти світу, з метою спільного використання ослабілої Московії. На Сході і Півдні Московію тепер обмежує і затискає Китайський шовковий шлях. А на Заході, у напрямку до Європи, йому перегороджує шлях Україна та санкції, що бореться з агресором. Залишається тільки Північ. Але і Арктику у нього, в  найближчі 10 років відберуть.

А на підході нова геополітична неприємність для Путіна. Його друг президент Туреччини Ердоган, якому Кремль так сильно допомагає, швидкими темпами формує, під себе, нове геополітичне утворення - від Криму і Стамбулу - до Астани і Ашхабаду - «Тюркський світ», які йде на зміну Османському проекту і турецької республіки Ататюрка.І цей "тюркський світ" буде конфліктувати не з китайцями чи арабами, а з "русскім міром Путіна".

Виктор Небоженко

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація