ПРЕЗИДЕНТ ФРАНЦІЇ ЕМАНУЕЛЬ МАКРОН:"КОРОЛЕВА АННА ЯРОСЛАВНА НАЛЕЖИТЬ СПІЛЬНІЙ ІСТОРІЇ ФРАНЦІЇ І УКРАЇНИ..."

МАКРОН ПОРОШЕНКОФраза дня! Королева Анна Ярославна належить спільній історії Франції і України - президент Франції Емануель Макрон.

"Між нашими двома країнами є дуже давні відносини, дуже глибока історія, і Ви, пане Порошенко цьому присвятили деякий час сьогодні, щоб віддати належне Анні Київській. Ви нагадали, наскільки важлива ця історія XI століття, дуже давня, наскільки глибоко вкорінені наші давні стосунки ", - сказав президент Франції.

Оце я розумію прояв поваги до України, українців і їх президента: почесна варта, прапори України, Франції і ЄС. Емануель Макрон вийшов зустріти Петра Порошенка на східці Єлисейського палацу, по завершенні зустрічі спільна прес-конференція ....

Під час візиту Володимира Путіна до Франції не могла не впасти в очі іронія і зневага Макрона стосовно Путіна. Сьогодні ж навпаки - Емануель Макрон усим демонструє підтримку України і українського народу. 

І головне! Президент Франції Еммануель Макрон на спільному брифінгу з президентом України Петром Порошенко заявив, що агресія на Донбасі походить з Росії: «Але треба зрозуміти, агресія походить з Росії, тобто агресором є не Україна. Також ми визнаємо анексію Криму, що вона є незаконною. Ми знаємо хто розв’язав цю війну». 

Тому цей візит Порошенка до Франції можна сміливо назвати "перемогою". Тюфяк Франсуа Олланд в житті б ненасмілився таке заявити. Та ще й прилюдно, на цілий світ. 

Rostyslav Demchuk

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація