УКРАЇНА.ЗНАМЕННЯ ЧАСІВ.

EKONOMIST11У мережі фейсбук, на своїй сторінці п.Людмила Кирилюк вирішила отримати зріз громадської думки на тему:" А за якими характеристиками ви оберете майбутнього президента?".

Думки користувачів фб різняться між собою - від "що робив під час війни" до "перший показник - не був у попередніх каденціях любих гілок влади"...От і ВБ,спробує, теж долучитись до обговорення цієї актуальної теми.На нашу думку кандидат на посаду наступного президента України має відповідати тим завданням і викликам,які очікує українська громада :

1.Воля до українізації ЗМІ,освіти,органів державної влади(а не бутафорної,яка є зараз);

2.Стратегічні об'єкти господарювання мають бути у власності держави(землі с/г призначення в т.ч.);

3.Потужні і українські за духом армія і спецслужби;

4.Не загравати з українофобами і перейти від програми "Захисту українців" до програми "Наступу українців";

5.Потужна економіка.Розвиток новітніх технологій.

Щоб, то все втілити у життя, треба мати концепцію розвитку і бачення майбутнього української держави та  розуміти світові глобальні процеси,які йдуть на політичній шахівниці або "Битві кінця",і відповідно реагувати...Бо то все круто замішано на метафізиці...

В контексті тих подій,що відбуваються у світі, напевно буде корисно ознайомитись з одним із напрямків по якому буде розвиватись Московія(наші одвічні вороги,але будьмо відверті, по периметру наших кордонів у нас друзів не має!) ,принаймні ,як вони то бачать і моделюють…

Тому до вашої уваги подається цей матеріал:

Продовження теми Хаос і Космос(Початок тут).

Поки гроші для обчислення багатств світу називаються USD гірка правда полягає в тому, що положення влади і бізнесу в Росії демократичного вибору залежить від американців.

Гірка правда полягає і в тому, що наявність стратегічних ядерних озброєнь не вберегло СРСР від поразки в холодній війні і розпаду, Єльцину Б.Н. не допомогло вберегти Югославію, не допоможе і Путіну В.В. уберегти Сирію, Іран, Туреччину та Ізраїль(Дивно,що в продовженні огляду  про Україну ні слова?ВБ) від того, що планувальник за кулісою називає «Битвою Кінця».

А для того, щоб виправити становище залежності РФ від нафтодолара, потрібно вирішити два питання: прибрати ліберальну верхівку від важелів влади як в РФ, так і в США; і потіснити USD з вершини світової фінансової системи.

Як би це не здалося дивним, але саме цими двома питаннями зайнятий планувальник за кулісою, а це євреї-кабалісти носії трьох - тисячолітнього Плану Соломона, терміни виконання якого в частині «Битви Кінця» (зіткнення цивілізацій спадкоємців Риму зі спадкоємцями Халіфату) наступили.

Задум планувальника на 2018 рік доведений до відома допитливих в криптограмі лондонського журналу The Economist(ЗМІ Ротшильдів).

Розгортання реальних подій дозволяє тим, хто шукає правду, тлумачити це кодоване послання посвячених).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У центрі криптограми поміщений велосипед, що означає нестійкість ситуації. Символ даний в фіолетовому кольорі мудрості здатної змусити різні сили продовжувати рух на вихід з кризи, щоб уникнути падіння світу в уже некерований хаос.

За великим рахунком проблеми стратегічної стабільності (щоб велосипед не впав) і була присвячена зустріч президентів США і РФ 16.07.18 в Гельсінкі. Ініціатива зустрічі була від Трампа, а від Путіна, судячи з прес-конференції, відбувалися «відверті і ділові» пропозиції : що і як робити.

Стратегічна мета Трампа відома: «Зробити Америку знову Великою». Досягти цієї мети США мають намір шляхом переведення економіки в новий 6-й технологічний уклад, включаючи і перехід на не вуглеводневу енергетику. А для цього їм потрібна перемога в поточному, до 2020 р, коні Великої Гри, яку замовив Лондон.

Неоголошена відкрито мета Путіна полягає в тому, щоб під тиском санкцій Заходу не потрапити в жорсткі «обійми дружби» Китайської Мрії і зберегти гордий вид незалежного гравця. Для чого і потрібно «розгребти завали» у відносинах РФ - США.

Для тлумачення ж розкладу різнорідних сил, поміщених планувальником в криптограму, звернемося до колективного несвідомого, проявився через енергію мас в емоціях протиборства команд-учасниць на ЧС-2018 з футболу.

У фіналі зустрілися антиподи: націонал-патріоти Хорватії і лідери расової, гендерної та конфесійної толерантності французи. Хорвати - історично входили до монархії Карла Великого, які протистояли Візантії і союзники німецького світогляду(нацизму) - в команді і на трибунах були етнічним (всі білі) і конфесійним (в своїй масі - католики) монолітом.

Тоді як команда Франції була переповнена (17 гравців) «афро-французами», цілком ймовірно, з ісламом в серце.

Таким чином перемога «французів» на мундіалі-2018 в ракурсі енергій «хаосу і космосу» служить ознакою того, що проект чорного націонал-патріотичного інтернаціоналу, нині під символом «чорного сонця» батька-єзуїта (привіт Ватикану), як і в 1945 році у Великій Грі зазнає історичної поразки. 

 

 

 

 

 

Але і породження Великої французької революції: нинішній конгломерат свободи (від моральності і релігійних догм) - рівності (добра і зла - все дозволено) - братства (сексуальних меншин) остаточно зжере спадщину батьків-засновників європейської масонерії - будівельників держави громадян світу.

На криптограмі справи Франції президента Макрона і ЄС в 2018 році представлені в синьому кольорі лібералізму. А Німеччина канцлера Меркель і старо-європейські цінності - в пурпуровому кольорі полеглого освіченого абсолютизму Першого Риму.

 

 

 

Таким чином невдача проекту «чорного інтернаціоналу» Ватикану і розбрат в Європейському Союзі відкривають народам біблійно-середземноморської цивілізації шлях в Новий Вавилон цифрової економіки, загальної чіпізації і трансгуманізму.

Примітно, що на криптограмі планувальника кубок чемпіонів світу ФІФА і образ Трампа дані в жовтому кольорі.

 

 

 

 

Жовтий - це колір золота «Спонсорів Сіону» - фінансового інтернаціоналу євреїв і їх союзників китайців (Сі Цзіньпін).

До розрізнення ознак часу слід додати наступне: Дощ по закінченню матчу, на нагородження перейшов у зливу, - можна розцінити як те, що Небо змиває старий світопорядок. 

А то, що під парасолькою відразу опинився один лише Путін (див. Фото) можна розцінити, як натяк на особливий статус Росії на зламі епох(Здача Азовського моря московитам та можливі через це економічні і гуманітарні проблєми у Маріуполі.Також,масовий вибух консерв новим темником з Кремля про "важливість подачі дніпровської води в Крим" та ін.ВБ) У православних це називається «під покровом Богородиці».

Тепер кілька слів про подальший перебіг розіграшу поточного кону (2017-2020) Великої Гри. Трамп проявляє активність (Зробити Америку знову Великою). Сі Цзіньпін з Китайської Мрією проявляє активність. У цій ситуації за Законом Змін в зв'язці трьох сил Путіну по матриці карткової гри в бридж треба віддати хід на руку ТрампУ. Тоді зв'язка сил в трикутнику США - РФ - КНР в кінцевому рахунку провернеться на користь Росії. В образі картини «витязь на роздоріжжі» це і буде переможною бездіяльністю(Так, вони, моделюють своє майбутнє.ВБ).

Якось так...smiley

 

 

 

 

 

Коментарі:

Коментарі  

0 #23 лара 16.08.2018, 14:18
Рассмотрите наше актуальное предложение https://bit.ly/2MMaz7a

Best regards,
John Madden
Sunlet Services Ltd., 25th March Street 27, 2nd Floor, Office 203, Egkomi CY2408, Nikosia, Cyprus
Цитата
0 #22 AndreyRoman 15.08.2018, 12:27
Добрый день!
Мы ассоциация программистов 1С-Битрикс.
Создаем и поддерживаем интернет-магазины, сайты, порталы, приложения, программное обеспечение под ваши требования. Пожалуй, нет такой отрасли бизнеса, для которой мы не делали сайты. Строительные компании, сайты федерального уровня, образование, торговля, инфобизнес, шоу-индустрия, туризм, производство и др. Просто запросите у нас портфолио!
Наши сайты адаптивны, быстро загружаются и отображаются идеально на любых устройствах – телефонах, планшетах, десктопах и даже на ретине мак-устройств.
Разрабатываем и выбираем стиль дизайна под ваш проект. Согласовываем и вносим правки до победного.
Благодаря 1С-Битрикс вам не потребуются специальные навыки для работы с сайтом: редактируйте информацию о компании, портфолио, контент и другие важные элементы самостоятельно.
Бесплатная техподдержка в течение года консультируем и отвечаем на вопросы, связанные с работой нашего сайта, и помогаем разобраться с трудностями. Вам не придется обращаться к веб-разработчикам каждый раз, когда захотите добавить пункт в меню каталога, изменить оформление блока на странице или настроить показ баннеров.
Если у вас уже есть сайт на 1С-Битриксе или на другом движке, мы готовы исправить ошибки на вашем сайте или произвести доработки, а так же перенести сайт с любого движка на площадку 1С-Битрикс, без потери всей информации.
Тем, кто заинтересуется, отправлю своё портфолио.
Пишите на
С уважением, Андрей!
Цитата
0 #21 Gregoryrep 13.08.2018, 00:22
Давлат
https://drive.google.com/file/d/1xAStm_V3PcPuOSYFl_C4Kqwt5u31UpQq/preview
Цитата
0 #20 витеша 12.08.2018, 09:23
Айрат
http://bit.ly/2NaOZca
Цитата
0 #19 Williamfiept 06.08.2018, 11:13
Отличная и дешёвая реклама Ваших товаров и услуг!

Рассылка Вашего сообщения в более чем 1 200 000 форм обратной связи России и СНГ

Это рассылка по формам с сайтов в разделе контакты, которые заполняются нашим роботом.
Далее письмо с вашим коммерческим предложением приходит на контактный E-mail организации.

При рассылках через форму каждый сайт отправляет сообщение «сам себе» и поэтому все письма приходят во входящие!
Таким образом рассылка таким методом даст отличные результаты для рекламы Ваших товаров и услуг

-Гарантии и отзывы и контроль рассылки
-Скидка на рассылку 50% для первых пяти обратившихся – цена всего 3000 рублей за 1.2 млн сообщений!

Не отвечайте на это сообщение со своего ящика электронной почты, так как оно создано автоматически и никуда не дойдёт!
Используйте для связи

Контакты: телеграмм: @form2018 Скайп: 2018form
Цитата
0 #18 Williamfiept 03.08.2018, 23:20
Отличная и дешёвая реклама Ваших товаров и услуг!

Рассылка Вашего сообщения в более чем 1 200 000 форм обратной связи России и СНГ

Это рассылка по формам с сайтов в разделе контакты, которые заполняются нашим роботом.
Далее письмо с вашим коммерческим предложением приходит на контактный E-mail организации.

При рассылках через форму каждый сайт отправляет сообщение «сам себе» и поэтому все письма приходят во входящие!
Таким образом рассылка таким методом даст отличные результаты для рекламы Ваших товаров и услуг

-Гарантии и отзывы и контроль рассылки
-Скидка на рассылку 50% для первых пяти обратившихся – цена всего 3000 рублей за 1.2 млн сообщений!

Не отвечайте на это сообщение со своего ящика электронной почты, так как оно создано автоматически и никуда не дойдёт!
Используйте для связи

Контакты: телеграмм: @form2018 Скайп: 2018form
Цитата
0 #17 Наталья Воронова 29.07.2018, 23:59
Добрый день. У Вас какие то проблемы с корпоративной почтой, дублирую на форму отправки. Я внесла изменения о которых мы с Вами говорили. Отправляю комерческое предложение.
Ближе к вечеру я позвоню уточнить детали.
С Уважением к Вам, Наталья Воронова ООО "АльфаМега"
http://bitly.com/2LAE2Eo
Цитата
0 #16 FrancisPom 26.07.2018, 03:41
Здравствуйте!
Мы – команда Effect, и сделали сервис, который позволяет объединить все современные каналы связи с клиентами, повысить лояльность клиентов и значительно повысить онлайн продажи. Он красивый, простой в использовании и намного лучше аналогов:
1. С нами вы никогда не пропустите ни одного обращения от клиентов.
2. Можно подключить неограниченное количество сайтов и других каналов, таких как: чат на сайте, вконтакте, facebook, telegram, viber, slack.
3. Мы сделали первую в мире кросс-интеграцию с корпоративным мессенджером Slack, благодаря которой вы можете молниеносно отвечать на сообщения клиентов из разных каналов связи, не переключаясь между чатом на сайте, соц. сетями и мессенджерами.
4. У нас есть мощная и абсолютно бесплатная версия, благодаря которой вы сможете увеличить онлайн продажи без дополнительных издержек на рекламу и другие инструменты.
Искренне приглашаем вас присоединиться к нашему сервису https://effect.com/
Цитата
0 #15 DavidNah 25.07.2018, 14:53
Международная b2b платформа byitsmart.com приглашает к сотрудничеству !
Разместите бесплатно информацию о Вашей компании и вашем товаре или услуге на платформе byitsmart.com, и получите эффективный инструмент по её продвижению на Международном уровне в сегменте В2В. На сайте byitsmart.com уже представлено более 700 предложений от партнеров из 42 страны мира.

Как результат:

· Ваша компания увеличит доходы, за счёт притока новых партнеров;

· Вы сократите расходы на рекламу и продвижение в сети интернет;

· Вам не потребуется дополнительный штат сотрудников.

Также мы можем работать в Ваших интересах, по Агентскому договору, наши специалисты найдут Вам оптовых покупателей, проведут переговоры и оформят сделку, обеспечат поступление оплаты и организуют доставку от Вашего склада до покупателя.

Присоединяйтесь к бизнес-сети BYITSMART! Заполните быструю форму регистрации, через Личный кабинет добавьте информацию о Вашей компании и бесплатно разместите свое предложение или спрос. Подключайтесь к единомышленникам, находите деловых партнеров, достигайте влияния и расширяйте свою сеть на международных рынках. Создайте свою профессиональную бизнес-сеть, чтобы покупатели и поставщики смогли узнать о вас и ваших предложениях.

Byitsmart.com - у бизнеса нет границ!
Цитата
0 #14 CharlesBor 25.07.2018, 05:01
Здравствуйте!
Я копирайтер, специализируюсь на написании текстов для сайтов, бизнеса.
Если Вы хотите увеличить продажи, то я смогу Вам в этом помочь.
Перепишу и усилю тексты для сайта всего за 200р/1000знаков.
Плюсы работы со мной;
1. я знаю, какие боли и проблемы должен решать сайт,
2. 9-летний опыт продаж в рекламе помогает отрабатывать возражения клиентов,
3. выведу Ваши сильные стороны в 100% преимущество.

Что вы получите:
Тексты, которые приведут клиентов.

Напишите мне сегодня, и я добавлю бонус.
P. S.
Если Вы сомневаетесь, подумайте, сколько клиентов теряете сейчас?

Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація