ІГУМЕНЯ СТЕФАНА(БАНДУРА) - КЕРУЄ УКРАЇНОЮ?

БАНДУРАМене просили написати про Паризький саміт. Я обіцяла, але прошу вибачення, мені зараз знову не до цього. Те, у що я влізла, куди серйозніше і страшніше. Спасибі, колишньому послу США в Україні Джону Хербсту за його інтерв'ю "Голосу Америки", в якому він фактично підтвердив все те, про що я і писала в попередньому дописі, і тепер ми підемо далі. Я тільки хочу зупинитися на одній цитаті Хербста: ... 

"Я не є великий фанат президента Саакашвілі .Я думаю, США ставилися до нього занадто м'яко, коли він був при владі в Грузії Я думаю, він схильний до авторитаризму Це моя критика на адресу президента Саакашвілі. При цьому в Грузії Саакашвілі ввів реальні реформи, чим відрізняється від колишнього українського президента Віктора Ющенка. У той же час він був більш важливою і більш позитивною політичною фігурою історично, ніж людина, яку я добре знав, президент України Ющенко. Тому що Саакашвілі , на відміну від Ющенка, ввів в Грузії реальні реформи, незважаючи на негативні аспекти його діяльності, про які я вище згадав "- сказав Хербст.

Я, чому зупинилася на цій цитаті? Ось саме за цей авторитаризм ми всі і критикуємо Міхо. І саме цього авторитаризму геть не було в Ющенка. Але зате цього самого авторитаризму було сповна у Яника. За це ми його і вигнали. А за що ми критикували Ющенка? Фактично за відсутність авторитаризму. Ну, так от виходить. Ющенко - повна протилежність Саакашвілі. Напевно, вони непогано доповнювали один одного, тому й залишилися друзями досі. Просто, дивлячись на те, що зараз відбувається, починаєш розуміти, як тоді було Ющенку, коли він фактично залишився один і без повноважень. Які Реформи? Був би тоді у нього Міхо під рукою - була б інша картина. Але доля грає людиною, а людина грає на трубі (с). І ось питання залу: що ж краще - авторитарний Міхо або толерантний і в усьому стриманий Віктор Андрійович? Ось американці теж ламають голову над цим, кажуть, що якщо раніше критикували Ющенка за те, що він не такий як його друг Саакашвілі, то тепер ви критикуєте Міхо за те, що він не такий як Віктор Андрійович. Якого ж вам треба? Питання з питань. Особисто мені ментально ближчий Ющенко, але якщо ці клоуни біля корита успішно забивають ногами авторитарного Мішико, то що міг зробити тоді один ВАЮ з тим ублюдочним оточенням, яке біля нього крутилося і потім швидко втекло? НІЧОГО! Чи вийде щось у Міші? Поки у нього все йде дуже фігово.

Я нікого не рекламую. Це важливо розуміти. Я розмірковую. Бо буду зараз писати дуже важливий пост. Напевно, нічого більш важливого я досі не писала. Я просто інтуїтивно шукаю на кого у всьому цьому можна спертися? Шукаю, хто не зрадить. Для кого в житті є куди більш важливі цінності, ніж шурхіт в руках грошових знаків. І поки сподіваюся тільки на вас, на тих, хто розуміє мене. Давайте думати разом.

Брати Микитюк склали мій пазл. Хтось на ФБ написав мені: "Прекрасно розкладено, аж мурашки по шкірі йдуть". Зараз пробере ще більше. Це я вам обіцяю. І буде абсолютно дика конспірологія. Ні, це не те, що кожен російський алкаш любить обговорювати за склянкою, як Ротшильди купили все. Це куди серйозніше і страшніше. Слідуйте за мною. Ви ж самі дали мені добро писати правду. І тут важливо все до подробиць. Оскільки я вперше зіткнулася з чорним кардиналом Микитюком, сподівалася на вашу допомогу. Коли я від вас дізналася, що один з братів зараз очолює СБУ в Волновасі, у мене закипів мозок. Адже це не ми почали війну. Навіть після того, як люди Гіркіна наводнили Донбас. Але сама-то війна почалася саме у Волновасі. Тут відморозками був збитий літак з нашими військовими.

Травень 14-го року, тоді фактично був перший котел  саме під Волновахою. (Я спеціально називаю цю бойню котлом). І загинули там наші хлопчики з Волині. Причому, як сказав тоді Наливайченко: "В українських військових не було антитерористичних завдань, вони просто забезпечували охорону блокпоста." Це був саме початок війни, і ніхто з хлопців не був готовий до того, що до них просто під'їдуть на Джипах і розстріляють в упор - ніхто з них тоді не збирався воювати. Вони навіть не звертали уваги на те, що навколо них постійно тусуються якісь люди і все навколо них знімають на камеру. Мені це спокою не давало. Я не вірю в такі випадковості. Один брат на Волині всім заправляє, а другий в Волновасі. Ніхто мене не переконає, що Микитюки не були в цьому замішані. Інтуїтивно відчуваю. Диявол в деталях.

А деталі такі: в самий акурат, перед тим як влаштувати котел, до хлопчиків, яких потім вбили, приїжджають свої місцеві бабульки віруючі з пиріжками і наливкою. Питається, де Волинь, а де Волноваха? !! Чого їх туди понесло. Там вони вели відкриту пропаганду про те, що, мовляв, даремно ви сюди приїхали, це не ваша війна і треба їхати додому. І дехто таки поїхав. А після цього сепари створили там котел. Потім цю 51 бригаду розформували , а декого віддали під суд. Але ми все це пам'ятаємо. А мене зацікавили православні бабці, які там з'явились дивним чином. Я почала шукати свідків,які залишилися в живих . Далі було щось дивне. Пошуки раптом з Волновахи привели на Волинь до монашок. Ця бригада 51, потім і 95, Микитюк, Янукович, Пшонка, Калетник, Медведчук, путін і патріарх Кирило, весь московський патріархат - все якимось дивним чином сходилося в одній точці - тут. Найдавніша обитель Київської Русі. Святогірський Успенський Зимненський ставропігійний жіночий монастир.

Я не знавець по частині монастирів, але гугл мені в допомогу. Це важливо! Тут тепер для мене все важливо. Читаю на одному місцевому форумі. . "Зимненський Святогірський монастир належить до найдавніших в Україні За легендою, його заснував князь Володимир, недалеко від міста Володимира До складу КОМПЛЕКСУ входять Успенська церква (1495 - 1550)., Оборонні стіни з чотирма кутовими вежами і п'ятьма воротами, трапезна з церквою, школа . і господарські споруди На північному плато розташована невелика за розмірами Троїцька церква (1465 - 75). Поруч з нею -. вхід в печери з підземною Варлаамською церквою. Перша документальна згадка про монастир відноситься до 1458 р., саме тоді побудовані кам'яні будинки і оборонні стіни з вежами. Неподалік від Свято-Троїцької церкви знаходиться вхід до печер, які проходять під Успенським собором і нагадують Києво-Печерські. На їх стінах збереглися написи, що вказують на місця стародавніх поховань. Головною святинею монастиря вважають Зимненську ікону Богоматері. Вона була подарована начебто самим князем Володимиром. Саме цією іконою благословив Константинопольський патріарх шлюб великого князя з грецькою царицею Анною ".

ГУНДЯЕВЦя історія важлива. Одна зі святинь "Русского міра" на Західній Україні, прихоплена Гундяєвим. Саме за ці православні святині він і тримається зубами як вовк. Його попи вже заявили, що нехай тільки спробують у них забрати одну із святинь - відразу ж почнеться війна. Все це мені зрозуміло. Забери у російських попів Україну з усіма її святинями і що у них залишиться? Православ'я без святинь. Кому тоді потрібен буде цей московський патріархат? Але куди важливіше наступне - читаємо далі:

"У монастирі побудовані триповерхові євро - келії! Територія добре облаштована. Це те, що можна було фоткати. Монастир багатий, реально і це відчутно тільки ти переступаєш ворота. Я була у багатьох монастирях і різних релігійних комплексах нашої держави, Зимненський монастир виглядає мільйонером. На жаль, не можна було фоткати господарські приміщення (ремонт, меблі, електротехніка просто розкішні) та гаражі з автомобілями (гаражів я нарахувала 15 штук). Найдешевша машинка, яка є в монастирі Smart Roadster. Одним словом, не в'яжеться розкіш, побачена з монастирем, швидше заміська дача якогось олігарха. Можливо, не дарма ходять легенди про касу Української масонської ложі, що зберігається тут, і не дарма наші президенти постійно відвідують монастир, далеко від столиці, із завидною регулярністю ".

Не знаю як вам, але мені далі захотілося землю рити, щоб докопатися до істини. А чи всі жіночі монастирі у нас так живуть? На тому ж форумі читаю, що там же, але не в селі Зимне, а в самому центрі Володимира-Волинського знаходиться Храм Успіння Пресвятої Богородиці, який є єдиним діючим жіночим монастирем Київського патріархату. "І хоча ці кілька черниць, які там живуть, зробили вже багато чого, але залишилося зробити ще більше А на питання про меценатство, відповідь була проста:". Всі знатні громадяни міста і не тільки вони їздять в Зимне, бо монастир реконструйований, знаходиться в хорошому стані, він у всіх на слуху і це престижно ". Коли ми їхали, настоятелька скаржилася, що їй дуже потрібна бетономішалка".

Відчуйте різницю, що називається. Одна настоятелька - московського патріархату купається в розкоші, а інша - київського патріархату - шукає бетономішалку.

монахиняНе можу передати вам словами, як мене зацікавила матінка Стефана (Бандура) - ігуменя цього розкішного монастиря. У неї за плечима філія ФСБ - Духовна Академія Санкт-Петербурга. Бандура вчилася у самого Кирила. У Зимненський монастир прибула в червні 1991 року, їй було 35 років, коли вона стала матінкою. Викликає посмішку. Страшенно захотілося глянути на цю матінку, особливо коли прочитала, примовку: якщо все так погано, то треба йти до матінки. Не так просто це виявилося, нормальних її фотографій немає.

Але ось є ролик відвідування жіночого монастиря Яника з нею. Це відвідування викликало багато питань. "Волинські чиновники масово ломилися в жіночий монастир, де молився Янукович" - писав Аргумент.

Йдемо далі і з'ясовуємо, кого там тільки не було - в цьому жіночому монастирі, починаючи з Кучми, Кравченка, Кирпи і всієї братви Яника. Ночували там, в келіях (в еврокеліях). Питається, якого хріну мужикам ночувати у жіночому монастирі? Що вони там забули? І що вони могли там робити по кілька днів підряд? Матушка виявляється не така проста. Якщо батюшки їздять на Мерседесах, то матінка на Ренж Ровері вартістю за 100 тис доларів. Просто бандерша якась. Опустимо подробиці - колись на них зупинятися. Далі все занадто серйозно, тому що мене мої пошуки приводять до Київа. Виявляється, у матінки Стефани є в Київі шикарна квартира, прямо біля Лаври, де власне кажучи, і вирішуються абсолютно всі питання - від кримінальних до призначень на посади прокурорів і ментів. Ось вона - господиня всієї України, япона мать!

Якщо Микитюк - чорний кардинал, то Стефана - чорна матушка. Шия Патріарха Кирила, якщо не голова. Кривава матінка - ідеолог котла під Волновахою. Ось, значить, хто у нас війною бавиться? І вся ця братва не просто так Волинь відвідує, а їздить туди постійно за інструкціями. Та й сам Кирюха туди теж навідується. І десь мені попадалася цікава статейка про паломництво Кирила на Західну Україну, але не пам'ятаю чия, давно це було, якщо не помиляюся, то 7-й рік. Там автор супроводжував Кирила в його поїздці. Ющенко спочатку не пустив Кирила на Волинь, там Свободівці протестували проти його приїзду і Гундяєву не гарантували безпеку. Він тоді прилетів до Києва, а вже звідти рвонув на Рівне та Луцьк.

Стаття мені ця згадалася саме зараз. Ах, чорт забирай, чому ж вона мені раніше не згадалася? Це ж було попередження нам, зараз тільки зрозуміла. Автор тоді супроводжував Кирила все його паломництво. Все бачив і все розумів. Він там міркував про техніку Еріксона, яку Кирило використовував у своїй поїздці. Це такий вид гіпнозу від імені його відкривача Мілтона Еріксона - американського психотерапевта, коли людину не потрібно занурювати в гіпнотичний сон, а просто потрібно підштовхнути його злегка увійти в стан трансу. При великій аудиторії відсотків 50-70 манюпаса - то легко робиться і їх можна спокійно увігнати в транс. Автор і писав про те, що Кирило користувався цими психотерапевтичними штучками, як і Кашпіровський колись. Манюпас(стадо віруючих) в таких випадках наперед, ще в очікуванні приїзду патріарха, був уже заряджений на Еріксона.

У натовпі знаходилися спеціальні люди, які на це працювали, наприклад, постійно вигукували: "Наш патріарх Кирило" і ін. суггестію. Сам же Кирюха тоді, з'явившись на людях, промовив: - Христос Воскрес! І манюпас, як зазомбованний відповів три рази поспіль: - Воістину Воскрес! Автор був в шоці, тому що до Великодня було занадто далеко, а в звичайні дні так говорити не годиться, більше того, цього просто не можна робити. Мабуть цим Кирюха перевіряв, в якій вже кондиції і чи готовий хор "до розпусти".

Далі слідувала мова патріарха з набору всяких слів і тільки періодично він вставляв фразу, що містить суггестію, а у манюпаса виникав ефект спільного залучення в процес. Автор, пам'ятається, в результаті прийшов до висновку, що саме попи і були першовідкривачами цієї гіпнотичної техніки значно раніше, ніж її відкрив сам Еріксон. Власне кажучи, ця ж технологія використовувалася і в Криму, і в Донбасі, тільки замість Кирила натовпу вбивали в мозок путіна. А я працювала з фокусниками на сцені і тому  в цій справі дещо розумію. 70% легко навіюваних - це не казки - це статистика. І те, що Кирюха з путіним вже натворили - це злочин проти людства. Але може бути ще гірше. Ці два відморозки здатні і не на таке. На жаль, у нас у владі цього не розуміють.

Я в кінці поста поставлю ролик ФСБшного троля - Фейкового полковника Розумовського. У світлі того, що я дізналася, мені довелося ще раз і дуже уважно його послухати. Всі ролики цього троляки мають одну мету - мочилово Балоги. Мене це, чесно кажучи, дивувало. Він ще до Майдану розповідав ці байки про розділ України, приписуючи це США. І ось вже Росія забрала Крим, а він тут знову тролить про розвал України, і знову у нього Росія ні причому. Насправді, він говорить правду, але перекручує її так, як йому потрібно. Як учив Геббельс, що якщо в твоїй брехні НЕ БУДЕ правди, то тобі ніхто не повірить. Тому Розумовський розповідає про те, як Росія збирається ділити Україну, але винні у нього Балога, Ротшильди, США та хрін його знає хто, але не путін.

Це цікаво ще раз послухати, особливо після Байден-шоу. Так от, мене тут всякі ідіоти звинувачували в піарі Балоги - я уваги на них не звертала, але тепер попрошу Прокуратора банити придурків відразу. Люди не хочуть морочитися і бачити проблему глибше, а гра пішла занадто серйозна. І я не випадково повертаюся до Розумовського. Він дав мені ключ. Цей запис був зроблений навесні. Нічого з його прогнозів поки не виправдалося. І Гепа замість того, щоб втекти за кордон, став мером, і Одеса не повстала і т.д. Але полковник дальше грає все той же спектакль з Балогою. У нього своя сугестія, постійно вселяти народу всяку нісенітницю про Балогу, придуману в ФСБ. Чому він не говорить про контакти Порошенка з Ротшильдами чи Фірташа, наприклад? Ні, він мочить тільки Балогу. Я вже якось писала, що спеціально пішла до Балоги поспілкуватися, а виходила з його офісу і загубилася - не відразу ліфт знайшла, бо не було в кого спитати . Ніякої охорони там немає, а цей мудак розповідає, що Балога такий боягуз, що без охорони не ходить. Крім того, я вже в тому віці, що мені достатньо глянути один раз на мужика, щоб зрозуміти, що він собою являє і що в нього на душі. Балога не ворог України - в цьому я впевнена. І мені нема чого його піарити - він нікуди не лізе. Більше того, Закрпаття у нього віджали, тільки Мукачево поки у нього. І ось кому зараз точно не потрібен піар, так це Балозі.

І ось тепер я нарешті зрозуміла, що прикривав цей троль Балогою. Ну, крім того, що Балога задушив в зародку весь сепаратизм, який Медведчук за завданням Росії плекав і роздував. Тепер завдання частково виконано. Люди Медведчука, а фактично бандюки всілися зручніше в кріслах і чекають моменту. Але я ось на що хочу звернути вашу увагу, чому у троля Розумовського на карті немає Волині? Коли я перший раз слухала цей ролик, то уваги не звернула, а вчора згадала про нього, але тому й вирішила послухати знову, що не змогла згадати, щоб він там згадував Волинь. Чому він прикрасив все, а Волинь навмисне обійшов? Питання насправді дуже важливе, можливо, найважливіше. Розділив все і вся, а про Волинь ні слова.

Тому що Волинь і зокрема монастир - це їх лігво! Тому Розумовський розумно обходить цей район, знову прикриваючись Балогою. Балога - громовідвід.

Ось вам і Західна Україна! Волинь - це база Кремля. Тут! Саме тут все і почнеться. Чому тут?

1) Траса Варшава-Київ;

2) Кузнецовськ. Це на трасі Рівненська АЕС

3) Кордон і з ЄС, і з Росією. Військові бази стоять у 30-40 км від українсько-білоруського кордону,  75 км від кордону по прямій до АЕС . Скільки часу потрібно зеленим чоловічкам для того, щоб перекрити варшавську трасу, захопити АЕС і закрити кордон з ЄС? Або проголосити свою бандитську республіку. Я спочатку дуже здивувалася, коли дізналася від місцевих, що Калетник туди на митницю перекидає масово своїх людей за допомогою Микитюка і Насирова. Мені сказали, що його людей там вже більше сотні. Саме на КОРДОНІ вони сидять і чекають. Для чого вони там потрібні зараз і в такій кількості? У мене є тільки одна відповідь. Це шпигуни Калетника або путіна, називайте як хочете. І сидять вони там для того, щоб зливати інформацію про рух вагонів, машин, людей і звичайно ж - військову допомогу.Якщо вона туди прийде, то її треба буде оформляти, а люди Калетника тут як тут. Коли почнуть? Як варіант - президентські вибори в США, але можуть і раніше, якщо будуть упевнені, що Обама точно не стане перед своїм відходом в це влазити.

Ви знаєте, я тут з деким із знайомих поділилася цими здогадками і всі прийшли в жах від того, як все просто. Мені самій вперше стало страшно, коли я це зрозуміла. А жах і трагічність в тому, що не знаєш до кого тобі з цим піти? Кого у владі це цікавить? Адже їм за великим рахунком начхати на все. Ха. Сеня побіжить до Балоги! Так говорить Розумовський. Ага зараз"! По-перше, потрібен він Балозі, як зайцю стоп сигнал. Та там вже напоготові братва Медведчука чекає і Балога там перший в групі ризику на знищення. А що Сеня? Він до сестри в Штати звалить, куди вже потихеньку манатки переправляє. Аваков уже в Італії хатинку за 14 млн пригледів, судячи з його розкритої хакерами пошти.

яценюкСмішно, але ... в кожному  жарті є частка жарту.

Вони вже готуються. І я боюся, що ми з вами можемо самі з цією бідою залишитися. Яник адже не дарма заговорив про реванш. Вся нечисть знову вилізла. Спинним мозком відчуваю, що готуються. Ви знаєте, на кого ми можемо спертися у важку хвилину? Хто з них залишиться з нами? І чи можна комусь у нашому СБУ довіряти? Послухайте вкотре цього тролляку вже після мого посту. Може ще щось цікаве помітите, крім того, що помітила я? На цьому поки зупинюся.

http://ofeliyadd.livejournal.com

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація