ІЗ СКОРИМ НАРОДЖЕННЯМ НОВОГО СОНЦЯ ТА НОВИМ 2018 РОКОМ!

кутя"...час нескінченний, а запас сили (основного змісту космосу) обмежений. За умови наявності обмеженої кількості потенційних станів світу і нескінченності минулого часу можна зробити висновок про те, що всі можливі стани вже мали місце бути і що стан справжнього моменту повинен бути повторенням, так само, як і те, що породило його, і те, що стало його наслідком, і всі інші стани в минулому і майбутньому..."

Irvin Yalom

/ Коли Ніцше плакав /

Детальніше...

З ТОЧКИ ЗОРУ БДЖОЛИ,ВОНА ПРОСТО ЖИВЕ СВОЇМ ЖИТТЯМ І ВВАЖАЄ СЕБЕ ВІЛЬНОЮ ..

сотиВіктор Пєлєвін:"Цей світ - є світом страждання. Будь-яка радість в ньому скороминуча. Вона бере початок з болі і розчиняється у ній. Але люди знаходяться в постійному оточенні образів щастя. Ритуал споживання вчить людину зображати ейфорію від того, що по суті є нав'язаною йому суєтою і мукою. Все масове мистецтво обривається happy-end'ом, який оманливо продовжує щастя у вічність. Всі інші шаблони заборонені. Начебто і дурневі зрозуміло, що за наступним поворотом дороги - старість і смерть. Але дурневі не дають замислитися, тому що образи радості і успіху бомбардують його з усіх боків ..."

Детальніше...

БІОСФЕРА - СФЕРА ЖИТТЯ.ЩО ТАКЕ ЖИТТЯ?

ЖИТТЯЖиття — це форма існування дієвих інструкцій з організації матерії, найхарактернішими рисами якої є самооновлення та самовідтворення.. Якщо інструкції виконуються — тоді цей процес називається життєдіяльністю. Життю не обов'язково притаманний метаболізм, гомеостаз, ріст, розвиток, відповідь на подразнення, розмноження, еволюція на конкретному етапі існування. Заморожені організми, віруси поза клітинами, насіння до пророщення не мають цих властивостей, але обов'язково мають інструкції до виконання при сприятливих умовах.

Детальніше...

РОЗДУМИ ПРО БОГА....

ЛІС"Я відчуваю, що Христос більше у природі, ніж у соборі. У храмі він сумний і похмурий, розп’ятий, а в лісі святковий, безсмертний і щасливий. 

У природі я бачу Бога, і головне, я бачу, що цей Бог – добрий."

Моя церква, мій храм – ліс. Ніде мені так добре не думається, як тут. І ніде я так гостро, так світло не відчуваю присутність живого Бога, як тут. 

Кожне дерево – як янгол, кожен кущ – як херувим.

Детальніше...

10 - ХВИЛИН,ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВІДШУКАТИ НЕОБХІДНЕ РІШЕННЯ.

сон"Ваша підсвідомість працює постійно: і коли ви спите, і коли чимось займаєтесь".

Наполеон Хілл (Napoleon Hill), 

американський автор книг про успіх.

 

Ваша підсвідомість знає відповіді на всі питання. Але як вивести їх в область свідомості? Проста звичка допоможе вам отримати підказки з підсвідомості і розвинути творчий підхід до вирішення різноманітних завдань.

Детальніше...

Додаткова інформація