БАКУНТОВІ КЛЮЧІ.

КЛЮЧБеру в руки колоду і просто перебираю карти, одна за одною, на якій зупиниться мій погляд...Є, зупинився, я розглядаю зображення і думаю над тим, чим воно мені приглянулося...виокремлюю деталі до яких тягнеться погляд і думаю чому він там зупинився.

Так я роблю сьогодні, коли мене попросили поділитись враженнями від роботи з колодою карт "Бакунтові ключі".З цією колодою я працюю вже три дні і за цих три дні, я для себе знайшла одну карту, яка ставить мені німі питання, на які в мене для себе немає відповідей.Їх треба знайти.Попри пошук цих відповідей-знайшла для себе цікаву техніку роботи з навколишнім оточуючим світом.

КЛЮЧ1Я кажу собі: "Я тут і зараз" і ніби пробую реальність на дотик, на смак,на слух, вслухаюся в свої відчуття, і світ заграЄ новими фарбами. В буденному житті, де все звично - знаходиться новизна.Проте це робити для мене важко.Весь час концентрувати свою увагу важко - бо як виявляється я звикла блукати вуличками своїх мрій чи спогадів, майбутнім чи минулим.

Далі на карті є текст.Коли я перебрала всі важливі для мене деталі і спогади я читаю його.Це цитати з віршів Власти Власенко,я спочатку смакую художнє слово, бо для мене виокремлені в цих картах вони зазвучали по-новому, шукаю в них зміст для себе, поєдную з картинкою, знаходжу СВІЙ позитивний зміст.

Є ще "СЛОВО" і навіть так є, що не всі слова мені відомі(латво,зпотиха,сніско,асєк), та я вже знаю це слово для себе.

Для мене ці карти стали цікавим ключем, який відкриває щось нове в мені і для мене.

От така моя розповідь про "Бакунтові ключі".

P.S. Завдяки картам я змогла виокремити для себе ключі і з життя, і з фільмів, і з розмов. Дуже цікаво то робити!

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація