МИ ВСІ БОГИ І Є ЧАСТИНОЮ БОГА - СВІТЛА!

БОГИ3"Є слова, а є СЛОВА! От чомусь її слова мають незвичайну силу, бо вони пронизують свідомість, начебто Сам Бог промовляє! Її слова базовані не на вірі, а на знаннях. Велика різниця! І власне вона розповідає про Царство Небесне, яке є в самих нас. Ми не знаємо насправді своєї справжньої сили. Ми всі-боги і є частиною Бога-Світла, який дійсно, ВСЕ наповняє, навіть неживі предмети."

.Ana Finlay.Моно, люди не пам'ятають звідки вони прийшли і хто вони. Бог пробує нагадати людям про світ де всі земні проблеми не мають жодного значення. Написала я Аніті Мурджані, яка пережила смерть , побувала там і повернулася здоровою людиною. Вона помирала від раку (Лімфома 4-ї ступені). Я не думала, що вона відповість, бо ж вона на розрив. Їздить по конференціях, по цілому світі, розповідає про свій досвід. Я запитала її чи побачу я своїх питомців після смерті? Бо так тужу за ними і ніхто з переживших смерть не оворить і не згадує про зустріч з тваринками. Вона відповіла! Знайшла час! От людина! До кожного відноситься так як навчив її Бог під час її зустрічі з Ним. Вона сказала, що я обов'язково буду з моїми собаками, але ще вона сказала, що мої собаки нікуди не поділися. Що вони є біля мене і піклуються мною. Є слова, а є СЛОВА! От чомусь її слова мають незвичайну силу, бо вони пронизують свідомість, начебто Сам Бог промовляє! Її слова базовані не на вірі, а на знаннях. Велика різниця! І власне вона розповідає про Царство Небесне, яке є в самих нас. Ми не знаємо насправді своєї справжньої сили. Ми всі-боги і є частиною Бога-Світла, який дійсно, ВСЕ наповняє, навіть неживі предмети. Бог прощає всім і все, які б провини ми не зробили на землі. Отже , Моно, і сепари і порошенки будуть прощені. Точно будуть прощені, хіба б вони самі зреклися Його. Питання стоїть як же ж вижити тим, котрі приковані до земного життя, щоб не втратити людяності і перспективи вічості?

Mono Haken . Ані, якщо чесно - я вражений твоєю тугою за своїми четвероногими вихованцями! Мабуть потрібно бути лише тобою, щоб до кінця зрозуміти ким ти була для них - і що вони для тебе значили.. Ну, а за те що відповіла тобі Аніта, то я ПОВНІСТЮ погоджуюсь із нею: ніхто нікуди не зникає після відходу в інший світ, якщо людина котра жива - сама цього не захоче! Це я відчув і осмислив на власному досвіді ..ти знаєш. Ну, а із цим: " Ми всі-боги і є частиною Бога-Світла, який дійсно, ВСЕ наповняє, навіть неживі предмети." - то тут дещо серйозніше.. Далеко не кожний може сприйняти цю істину.. Тут гарно попрацювали попи, Ані, над тим щоби її подалі заховати від мас.. Для цього, відразу по його смерті, було приховано і основне із вчення Ісуса, та знищено перших християн-гностиків - тих, хто сприйняв Його Істину від нього самого. Ми - діти богів, і самі маємо стати богами - здобувши досвід після певного круговороту реінкарнацій, та оплати кармічних боргів. Власне - у цьому і є основний сенс нашого буття: піднятися із самого дна - до Висоти. Щоб пробити кригу невідання, щоб донести це до людей - Олена Блаватська, напр., витратила на це ціле життя, сповнене постійними конфліктами та безперервними суперечками: як із церквою - так і із "вченими-атеїстами" ) . І тому я дуже радий що останні (не значні) перепони наших т.з. "духовних позицій" щезли, і тепер ми можемо вільно спілкуватися на одній "мові" - на мові Духу та Логіки.Так! По-моєму ніякого "прощення" немає, а є закон Карми котрого нікому не оминути і від котрого ніяк не відкупитись. Він холодний і жорсткий: що натворив - те й отримай для себе у наступній реінкарнації ! Відпрацюй свої гріхи сповна - і тільки потім іди далі . Тут і є увесь сенс церковного значення поняття про "прощення". ..і жодні "індульгенції" тут аж ніяк не допоможуть. Тому я ой як не заздрю: ні порошенкам - ні іншим хитрожопим пацанам. ! Дякую за откровення, Ані! Від себе ж дозволю собі нагадати ще одну прописну істину: "Що би не відбувалось - все те ,в решті-решт, приводить до чогось хорошого" .

Mono Haken ,Ana Finlay

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація