ВАЖЛИВА ВЕДИЧНА ІСТИНА.

істинаВідкрию важливу ведичну істину: любов - волевияв жінки, у чоловіка - увага. Любов заповнює простір купиною, увага - формує спиці та зовнішню шкорину сфери. А тепер про політику. Всі хто пише, поширює, читає про ворогів українців, особливо в політичному бомонді мають попередньо прив'язувати ментально, казуально, подумки, уявно кожного ворога до українців що загинули від їх рук та рук їх батьків і дідів в часи голодоморів, війн, політичних репресій, етнічних чисток, ато, вбивств, знущань, гвалтувань, зрад.

 Дивитеся на оскаженілу морду вбивці і приєднуєте його образ до болі яка праведно нутрує в кожному світлому що ще залишилися і бачите як за вашою вказівкою ворога шматують на куски діти, матері, батьки, діди, що вже знаходяться в світі мертвих. Не бійтеся цього процесу: праведних він не зачепить, а вбивць порве на маленькі шматки. Перебраних клоунів застережу: спротив цьому праведному гнівному вияву неможливий і якщо захворієте смертельними хворобами - пиняйте тільки на себе.

Природник Сталий

Коментарі:

Коментарі  

0 #1 Menes 09.02.2016, 09:27
1. Почитайте друг друга, сын - Мать и Отца, муж с женою живите в согласии.
2. На едину жену должен муж посягать - а иначе спасения вам не узнать.
3. Убегайте от Кривды и следуйте Правде, чтите Род свой и Рода Небесного.
14. Почитайте Великую Инглию и Богов Ваших, которые суть посланцы Бога Рода Единого.
15. Почитайте старость и защищайте младость, познавайте Мудрость, что оставили вам Предки ваши.
17. Не щадите живота своего, для защиты Дома своего, для защиты Рода своего и Святой Веры своей, для защиты Святой земли своей.
20. Живите в союзе с Природой, не губите ее, ибо она опора Жизни вашей и всего Рода живого.
21. Не приносите на Алатырь жертвы кровавые, не гневите Богов ваших, ибо мерзко для Них принимать кровь невинную от созданий Божиих.
22. Защищайте рукою крепкою ваши Капища и Святилища помогайте всеми силами, вы всем Странникам и Храмовникам, что хранят ту Тайну Древнюю, Слово Божие, Слово Мудрое.
23. Не питайтесь пищей с кровию, ибо будете как звери дикие, и болезни многие поселятся в вас. Вы питайтесь пищей чистою, что растет на полях ваших, в лесах и садах ваших, обретете вы тогда силы многие, силы светлые, и не настигнут вас хвори-болезни и мучения со страданиями.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація