РОЗПУСТА В ГАЛИЦЬКІЙ СТОЛИЦІ.

дім розпусти"Підпільний бордель мав на продаж розмаїтий товар, від так званих "криївок", тобто дам з кримінального світу , до дам з вищого товариства. Найпотворнішим у цій справі є те , що на "складі" власниці цього борделю Катажини Марціхової , можна було знайти й тринадцятирічних дівчат. Одним словом , сучасні донжуани могли перетворити свій гріш у будь-яку забаганку."

Завдяки анонімному листу , що надійшов прокурору міста , поліція виявила підпільний бурдель , що розташувався у самому центрі на площі Ринок(ліворуч від "Атлясу") у локалі номер 43 на третьому поверсі (зазначено хрестиком на фото).

Як виявилось в ході слідства, це було набагато гірше від звичайного "ліцензованого" і легального львівського борделю, де дами фахово продають свої принади і кохання.

Підпільний бордель мав на продаж розмаїтий товар, від так званих "криївок", тобто дам з кримінального світу , до дам з вищого товариства. Найпотворнішим у цій справі є те , що на "складі" власниці цього борделю Катажини Марціхової , можна було знайти й тринадцятирічних дівчат. Одним словом , сучасні донжуани могли перетворити свій гріш у будь-яку забаганку.

У власниці , пані Катажини, було гарне , але досить бурхливе минуле. Після того , як вирішила вона закінчити своє панянське життя , вийшла заміж за готельного портьє, але легальний чоловік не прийшовся їй до смаку і вона , як сама повіла, "пусціла го в дябли" ,а серце своє віддала Зигмунтові Ханерстокові, "агентові", який , як "розумний" чоловік, взявся до оренди захцянок панів і пань з товариства, або постачання неповнолітнього товару. Бізнес цій закоханій парі йшов прекрасно, але "на жаль".... Анонімний лист і втручання поліції усе припинило.

Заарештовано ,як організаторів , Катажину Марціхову і Зигунта Ханерстока. Як посередники і спільники потрапили до в'язниці пан Майорк , Анастазья Півоцка, Маєр Холендер. За грати також потрапила Павліна Колодзєйова ,яка за 100 крон продала для "ніжного використання " свою тринадцятирічну племінницю .

Розпуста вийшла на світло , але заарештовано лише "намацаних" грішників. Знайдені в борделі нотатки , папери . листи і візитки спонукатимуть поліцію до нових арештів . Багато дам з високого товариства , на яких ніколи навіть тінь підозри не падала, отримають клеймо куртизанки.

А що на то Львів ? -- Львів тішиться з цієї сенсаційної справи і своєї європейськості .

Львів ,січень 1904 року.
Тижневик "Nowosci illustrowane " № 4 .
 
Світлина від Гриця Совкова.
Гриць Совків
4 годLviv, Lviv Oblast

Львів ,січень 1904 року.
Тижневик "Nowosci illustrowane " № 4 .

РОЗПУСТА В ГАЛИЦЬКІЙ СТОЛИЦІ,
Завдяки анонімному листу , що надійшов прокурору міста , поліція в...

Показати більше...

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація