ІС"РОЗУМНЕ МІСТО":"ВІДКРИТИЙ БЮДЖЕТ ТА ВІДКРИТІ ФІНАНСИ".

розумне містоМайер Амшель Ротшильд: «Дайте мені управляти грошима країни, і мені немає діла, хто буде встановлювати там закони » .

Борислав підключився до сервісу ««Розумне місто»: реєструємось та змінюємо наше місто на краще.                                         

Електронне врядування – для активних міст! Таким є посил проекту «Розумне місто», мета якого об'єднати зусилля громади та влади над вирішенням проблем свого міста шляхом роботи через зручний web-сервіс. Якщо говорити простою мовою, то сервіс  «Розумне місто» – це співпраця та діалог з громадою через систему електронного врядування.

Детальніше...

І ЗНОВУ ЗУСТРІЧ....ЛЖЕ - ВОЛОНТЕР У БОРИСЛАВІ.

ВОЛОНТЕРПерсонаж, який свого часу заважав посадовим особам «Муніципальної варти» виконувати їхні службові обов’язки знову «засвітився»!

Як стало відомо, Ігор Юркевич вже давно і «плідно» збирає кошти серед торговців нібито на потреби воїнів АТО. Жоден з воїнів АТО, як виявилось про це не знає. 

Ще одна цікава річ – цей громадянин, збираючи гроші з торговців, обіцяє їм, що у випадку, як вони здадуть йому кошти, то ні поліція ні КП «Муніципальна варта» їх чіпати не будуть, він обіцяв все «порішати»!Видиво.

Детальніше...

ЦІНУЙМО СВОЄ,БО НАША СИЛА В НАШОМУ КОРІННІ...

дух предківВікіпедія:"Східні бойові мистецтва тісно пов'язані з духовними або релігійними віруваннями та філософіями, такими як буддизм, даосизм або синто."

Тобто,коли українець вивчає(для прикладу) китайське бойове мистецтво та відточує знання з кунгфу, тайдзі цюань, східної медицини та чайної традиції  ,то він пропагує китайський світогляд і прославляє даний народ .Те саме стосується японського,американського(західний) .....

Тепер, згадаємо чи наші пращури володіли досить досконалою бойовою системою?

Детальніше...

БОРИСЛАВЧАНКА ГАННА КАЛИНЧУК СТАЛА ГОЛОВНИМ ЛЮСТРАТОРОМ УКРАЇНИ.

АНЯ КАЛИНЧУКМіністерство юстиції призначило виконувати обов'язки директора департаменту з питань люстрації Ганну Калинчук замість Тетяни Козаченко.

Про це "Українським новинам" повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

"Трудовий колектив департаменту зібрався і запропонував кандидатуру в. о. директора Ані (Калинчук). Я підтримав цю кандидатуру", - сказав він.

Детальніше...

БОРИСЛАВ..ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ..СМОЛОСКИПНА ХОДА...

смятоВ Борислві в рамках святкування Дня Захисника Вітчизни відбудуться заходи по вшануванню "Борців за волю України", за підтримки Бориславської міської ради та громадських організацій міста.

Запршуємо всіх!

Також,як повідомляє громадський діяч Zen Antipop завтра (14-го жовтня) в Київі відбудуться три цікаві й важливі події. Запрошую всіх відвідати/підтримати хоча б якусь з них, або ж декілька. Отже:

1. Хода На Покрову стань за МОВУ!

Детальніше...

Додаткова інформація