ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПО ПРОБЛЕМАХ БОРИСЛАВСЬКОГО СМІТТЄЗВАЛИЩА...

сміттяБориславські активісти вирішили поцікавитись ситуацією на Бориславському сміттєзвалищі. На відео-нелегальний працівник сміттєзвалища, який вже 5 років нелегально сортує сміття.

Крім того в результаті роботи активістів влада ініціювала громадські слухання і створила комісію по "сміттєвих" питаннях.Слухання відбудуться в понеділок 18 липня 2016р., о 18:00 в у сесійній залі Бориславської міської ради.

Обговорення проблеми Бориславського сміттєзвалища у соціальній мережі фейсбук:

Святослав Грабовський з Андрієм Пристаєм.
 

Щодо ситуації з сміттям у Бориславі. З перших уст. Як повідомили активісти. Машини які ввозять сміття в Борислав не з Трускавця. Жодних документів супровідних немає. Говорять про якісь 400тис. та договір про співпрацю з Бориславом в той же час нічого зі сказаного неможуть підтвердити паперами.
Отже,
1. Хтось везе купу сміття в Борислав на полігон. Документів ніяких немає (чиє сміття, чому саме в Борислав, хто за це платитиме).
2. Нагнітають ситуацію тим, що нібито це акція...

Показати більше...
 
Світлина від Святослава Грабовського.
Коментарі
 
Віче Борислава
Прокоментуйте...
 
 
Андрій Пристай Якщо виявиться, що сміття трускавецьке не зважаючи на відсутність документів, то буде виглядати, Святослав , що ти на стороні тих що спричиняють мусорні завали в місті. Тобі це треба?)
 
 
Святослав Грабовський Виявитись може, що це, Андрію, сміття з твого домашнього смітника (все залежить як намалюють документи - постфактум)
 
 
Микола Горончук Щойно з відтіля, ніяких документів ніхто не привіз, Бориславська влада "вмила руки". Львівське сміття заїхало в Борислав. P.S при чому тут Трускавець, не маю уяви. Все фіксувалося. Хтось завозить тонни сміття в Борислав без дозволу громади і належних на це документів ???
 
Jakiv Kutowyj Андрій Пристай документів не було на дозвіл завезення сміття. звідки воно вже не важливо. і ще багато цікавих моментів вияснилось на сесії. наприклад, що оператору по вивезенню тпв було незаконно надано таке право виконкомом (можливо хтось підкоригує...). подробиці згодом
 
 
Андрій Пристай Резюмуючи. Активісти не блокували і не блокуватимуть сміття з Трускавця на Бориславської полігон. Це добре. Лишається взнати хто маніпулює директор екофірми стверджуючи, що сміття трускавецьке чи активісти.
 
 
Руслана Мельник Не можу зрозуміти,звідки пішла деза щодо блокування трускавецького сміття?на скільки мені відомо вчора мешканцями мікрорайону та місцевими депутатами було помічений сміттєвоз, що рухався на міське сміттєзвалище,після чого викликали поліцію,яка встановила,що даний транспортний засіб везе львівське сміття(про Трускавець мова не йшла) але підтверджуючих дозвільних документів водій при собі не мав.
 
 
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація