БОРИСЛАВ ТА ЙОГО ЗНАКИ І СИМВОЛИ...

обеліск"Свiтом правлять не слова та закони, а знаки та символи". 

22 липня 2016 року о 15.00 у сесійній залі Бориславської міської ради (вул. Шевченка, 42) відбудуться громадські слухання щодо впорядкування торгівлі на алеї Слави по вул. Весняній.

А тому трохи історії по знаках і символах...

СТЕЛА - (. Греч stеlе - стовп) - кам'яний, мармуровий або дерев'яний стовп з висіченими на ній текстами або зображеннями. Встановлюється в якості похоронного або пам'ятного знака, в знак важливих суспільних подій або в пам'ять окремих осіб ..

ФАЛОС - (грец. Фалоса - корінь) - уособлює чоловіче творче начало, , творчі сили природи і людини, функцію і потенцію Творця, потік життя. Символ, здобич зло. Ітіфалічні зображення символізують те, що дає життя людині і природі, плодючість. Вони також відвертають зло. Фалічними символами є: лингам; стовп, обеліск; все, що може пронизувати або проникати: меч, спис, стріла. У єгипетській і греко-римської традиції фалос використовувався на кладовищах, як символ воскресіння та оновлення життя.

А тому й не дивно, що ще з античних часів скульптурні форми «стели» і «фалоса» в світовій культурі сприймаються практично як синоніми, вдаючи із себе похоронні і пам'ятні знаки, що символізують торжество життя і пам'ять про померлих.

А як ми всі знаємо у  кінці Алеї Слави(Чиєї Слави?Бо ,як влучно пише Tetiana Siwak :"Тєжко перепрошую, але що там пише на тому стирчаку? Я ж правильно розумію - це уславлення совіцької окупації Борислава і нквдистів, що вбивали галичан?") возвеличується  - єгипетський обеліск.  "Обеліск" -  це символ статевого члена бога Баала, тобто сатани. Обеліск на алеї Слави у місті  символізує окупацію сатанинськими силами. Про те, що коли обеліск стоїть на круглому постаменті(у нашому випадку прямокутному), як на фото, то круглий постамент символізує жіночий статевий орган і весь обеліск, таким чином, разом з постаментом символізує Великий Статевий Акт Сатани. http://www.cuttingedge.org/news/n1874.cfm

І коли вже ГО «Спілка воїнів АТО м. Борислава» , каже,що дуже тяжко боротися зі стихійною торгівлею, бо людям, які там торгують, байдуже, як вони це роблять,то їм треба мати розуміння на якому місці вони хочуть робити Алею Слави українським воїнам,які загинули на війні з москалями.Також,яким саме буде той пам'ятник,бо як казав Конфуцій :"Свiтом правлять не слова та закони, а знаки та символи". 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація