І ЗНОВУ ЗУСТРІЧ....ЛЖЕ - ВОЛОНТЕР У БОРИСЛАВІ.

ВОЛОНТЕРПерсонаж, який свого часу заважав посадовим особам «Муніципальної варти» виконувати їхні службові обов’язки знову «засвітився»!

Як стало відомо, Ігор Юркевич вже давно і «плідно» збирає кошти серед торговців нібито на потреби воїнів АТО. Жоден з воїнів АТО, як виявилось про це не знає. 

Ще одна цікава річ – цей громадянин, збираючи гроші з торговців, обіцяє їм, що у випадку, як вони здадуть йому кошти, то ні поліція ні КП «Муніципальна варта» їх чіпати не будуть, він обіцяв все «порішати»!Видиво.

Пійманий «на гарячому» суб’єкт з кримінальним минулим мав розмову з керівниками організацій АТОвців всього Борислава і ніс всілякі нісенітниці, прикриваючись чужими іменами. 

На 1 хв. 45 секунді відео він стверджує мені, що я не воював. А він як виявляється воював!!! На якому фронті і в який час відповісти не зміг! Мені за мою участь у війні немає за що червоніти, мої побратими можуть підтвердити, про мене все! А у яких бойових діях у яких тюрмах і зонах приймав участь цей «герой»? 

І ще побратими! Як виявляється, ми всі «заробітчани»! Ми не його зад захищали на фронті, а просто заробляли гроші! Чому ж він сам не поїхав заробляти на фронт? Він же офіційно безробітній! Можливо відповідь у тому пакеті з грошима, зібраному на базарі? Для чого напрягатись?

Крім того в кінці відео ви можете почути що ми виявляться за «руській мір»!

Дану особу було доставлено до Бориславського міського відділку полції, будемо слідкувати за діями правоохоронців!

Звертаюсь до всіх громадян:

Гроші, які збирає цей (не можу написати «чоловік») не йдуть воїнам, навіть якщо він частину комусь і передав, немає жодного звіту, акту зібраних коштів, чи документального підтвердження передачі коштів АТОвцям! Хочете допомогти – у Бориславі є відомі волонтери, громадські організації АТОвців – віддайте кошти їм, а , Ігор Юркевич не має жодного відношення до волонтерів чи АТОвців. Кому йдуть Ваші кошти – невідомо. Краще допоможіть хлопцям на блокаді сміттєзвалища.

Леонід Федевич

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація