ІС"РОЗУМНЕ МІСТО":"ВІДКРИТИЙ БЮДЖЕТ ТА ВІДКРИТІ ФІНАНСИ".

розумне містоМайер Амшель Ротшильд: «Дайте мені управляти грошима країни, і мені немає діла, хто буде встановлювати там закони » .

Борислав підключився до сервісу ««Розумне місто»: реєструємось та змінюємо наше місто на краще.                                         

Електронне врядування – для активних міст! Таким є посил проекту «Розумне місто», мета якого об'єднати зусилля громади та влади над вирішенням проблем свого міста шляхом роботи через зручний web-сервіс. Якщо говорити простою мовою, то сервіс  «Розумне місто» – це співпраця та діалог з громадою через систему електронного врядування.

Відтепер мешканці міста Борислава, які хочуть контролювати дії влади і мати безперешкодний зв’язок з нею, отримали можливість це робити в режимі он-лайн, економлячи час і  зусилля. Для цього потрібно зареєструватися на «Розумному місті» і обрати той розділ, який найбільше цікавить користувача. Наприклад: проблеми ЖКГ, де можна залишати інформацію про виявлені локальні проблеми, надіславши фото та повідомивши про те, що  необхідно вирішити у тому, чи іншому мікрорайоні. Скажімо, відкритий люк, ями на дорогах, переповнені сміттєві контейнери, зруйновані дитячі майданчики і т.д. Таким чином керівництво міста отримає інформацію швидко й без посередників, зобов’язуючи комунальні служби взятися за їх вирішення. Проект передбачає можливість перевірити, в якому статусі знаходиться запит громадян: прийнятий до розгляду, вирішений, чи не вирішений (з позначенням причини).  

До цього сервісу уже долучилося чимало міст України. Ініціатором співпраці Борислава з «Розумним містом» є депутат міської ради Олег Дергун та з деяким запізненням cя хороша справа була підтримана міським головою І.Яворським(прим.ВБ).

- Прозорість діяльності влади зокрема в частині використання коштів платників податків – є однією із найважливіших вимог сучасного суспільства. Надзвичайно важливим у процесі контролю за діяльністю влади на сервісі «Розумне місто» є розділ «Відкриті фінанси», який демонструє рух бюджетних коштів.  Розділ «Відкриті фінанси» дає змогу відстежувати надходження та видатки міського бюджету та розпорядників коштів, які фінансуються з міського бюджету. Тут, якраз, важливим є те, що можна прослідкувати за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств міста. 

Зі слів фахівців, web-сервіс «Розумне місто» має багато переваг, але тільки на практиці буде видно, чи ефективно він запрацює у Бориславі і чи полюбиться він бориславцям. Нам усім треба вчитися електронному врядуванню і переймати досвід успішних міст, бо, насправді, це перші, маленькі кроки, які приведуть нас до великих змін!

депутат Бориславської міської ради Олег Дергун.

 

 
Інформація експортується з порталу публічних коштів міністерства фінансів України через API у такому…
rozumnemisto.org
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація