У СХІДНИЦІ ВІДКРИТО ШКОЛУ УКРАЇНСЬКОЇ МАГІЇ...

СХІДНИЦЯУ неділю 25 червня 2017 р. в курортному містечку Східниця Львівської області відбулась чергова 28 конференція Intermarium Institute.  У конференції взяли участь 13 учасників – з Києва, Кракова, Мюнхена, Львова, Ужгорода, Тернополя, Рівного, Самбора, Східниці, – а також запрошені гості.

Головною темою конференції було застосування комплексного підходу до практичного творення постіндустріальної цивілізації Міжмор’я. Було запропоновано 5 рівнів проекту Intermarium: бізнес, оборона, цивілізація, релігія, раса,українська мова(мова Сенсар) та відкриття у садибі п.Недосєко Школи Української Магії...Видиво конференції.

Детальніше: У СХІДНИЦІ ВІДКРИТО ШКОЛУ УКРАЇНСЬКОЇ МАГІЇ...

ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС ПО - СХІДНИЦЬКИ...

cхыдницяБориславський „герой за чесність та справедливість”, протеже скандально відомого Павла Барнацького, проводить незаконну підприємницьку діяльність у Східниці.

Сьогодні, 26 липня, у смт Східниця місцеві мешканці і не тільки стали свідками інциденту, який виник на вул.Шевченка, 39 (в районі ринку). З неофіційних джерел відомо, що один з приватних підприємців, який займається туристичною діяльністю, звернувся зі скаргою до працівників поліції м.Борислава про те,

Детальніше: ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС ПО - СХІДНИЦЬКИ...

ГОЛОВА МІСТА МАЄ МАТИ РИСИ МРІЙНИКА І ПРАГМАТИЧНОЇ ЛЮДИНИ.

піляк"В Іванові Піляку дивним чином поєднуються риси мрійника і прагматичної людини. Він знає, що робить, і знає, як це можна зробити. В нього могли б повчитися новообрані міські голови Дрогобича, Стебника, Борислава, Трускавця."

Іван Піляк виконав і перевиконав свої передвиборчі зобов’язання. Вдруге його обрали Східницьким селищним головою.

Хто був у Східниці п’ять років тому й приїхав зараз, сміливо може сказати, що селище змінилося – звісно, в кращий бік. Що ж вдалося Іванові Піляку та його команді зробити за цей час?

Насамперед проведена інвентаризація всієї землі. За селищною радою закріплені ті ділянки землі, де можна було встановити електропідстанції, дитячі майданчики, автостоянки і таке інше.

Детальніше: ГОЛОВА МІСТА МАЄ МАТИ РИСИ МРІЙНИКА І ПРАГМАТИЧНОЇ ЛЮДИНИ.

СХІДНИЦЬКИЙ БЛІЦКРИГ ПО ВІДСТОРОНЕННЮ ІВАНА ПІЛЯКА ВІД ВЛАДИ.... ПОТЕРПІВ ФІАСКО.

ПІЛЯКСпецоперація по нейтралізації (ліквідації/усуненні) селищного голови Східниці Івана Піляка не пройшла. Про це свідчить рішення суду, який відбувся минулого тижня у Львові.

Якби не потужна підтримка східницької громади, то липень 2016 року міг би стати для Східниці фатальним місяцем. Курортне селище залишилося б без свого голови, інфраструктурні проекти так і залишилися б проектами, а залучення європейських грантових коштів опинилося б під загрозою – і все заради чиїхось меркантильних інтересів.

Детальніше: СХІДНИЦЬКИЙ БЛІЦКРИГ ПО ВІДСТОРОНЕННЮ ІВАНА ПІЛЯКА ВІД ВЛАДИ.... ПОТЕРПІВ ФІАСКО.

РОБОЧА НАРАДА ЩОДО РОЗВИТКУ ДЖЕРЕЛ СХІДНИЦЬКОГО РОДОВИЩА МІНЕРАЛЬНИХ ВОД.

рада29 вересня в селищі Східниця відбулася робоча нарада, яку провів голова облдержадміністрації Олег Синютка. У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Максим Лісогор, заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак, селищний голова Іван Піляк, керівники низки департаментів облдержадміністрації та інші.

Розглядалося питання визначення єдиної стратегії щодо утримання та розвитку джерел Східницького родовища мінеральних вод. 

Детальніше: РОБОЧА НАРАДА ЩОДО РОЗВИТКУ ДЖЕРЕЛ СХІДНИЦЬКОГО РОДОВИЩА МІНЕРАЛЬНИХ ВОД.

Додаткова інформація