У ТРУСКАВЦІ ПРИСТУПИЛИ ДО РОБОТИ НОВООБРАНИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА І ДЕПУТАТИ.

HFLFНемає таких добрих діянь,про які не можна було б розказати громаді.(В.Шукшин)

У Трускавці приступили до роботи новообраний мер і депутати міськради

На сесії оголошено інформацію міської територіальної виборчої комісії про підсумки місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня.

Привітали новообраних мера і депутатський корпус і заявили про свою готовність до співпраці заради розвитку Дрогобиччини, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, Бориславський міський голова Ігор Яворський та міський голова Стебника Петро Старосольський.

Назар Ангельський

Детальніше: У ТРУСКАВЦІ ПРИСТУПИЛИ ДО РОБОТИ НОВООБРАНИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА І ДЕПУТАТИ.

ОНОВЛЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДИ У ТРУСКАВЦІ.

КУЛЬЧИНСЬКИЙ"Як бачимо влада оновилась. Чи буде вона кращою, професійнішою та чеснішою покаже лише час. Великим досягненням є те, що рада оновилась новими перспективними людьми, громадськими активістами. Однак, як бачимо, старі політики все ж добились свого. Вони скористались новими та чесними перед громадою людьми, скористались АТО-вцями та за їхніми спинами пропихнулись в раду. З АТО-вців в раді натомість буде лише один Василь Тимчишак."

Нарешті вибори залишились позаду. Місто очистилось (хоч і не повністю) від надмірної передвиборної реклами та бруду, яким обливали один одного опоненти. Під’їзди та поштові скриньки звільнились від макулатури, а людей нарешті залишили в спокої набридливі агітатори.

Детальніше: ОНОВЛЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДИ У ТРУСКАВЦІ.

У ТРУСКАВЦІ ТРУСКАВЕЦЬКУРОРТ МАСОВО ЗВІЛЬНЯЄ ПРАЦІВНИКІВ.ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ У ВІДЧАЇ.

трускавець

У вівторок 21-04-2015р. у Трускавці пройшли масові акції протесту через звільнення декілька тисяч працівників Трускавецькурорту. Обурені люди пікетували дирекцію Трускавецькурорту та Трускавецьку міську раду. Відео події дивимось нижче:

Детальніше: У ТРУСКАВЦІ ТРУСКАВЕЦЬКУРОРТ МАСОВО ЗВІЛЬНЯЄ ПРАЦІВНИКІВ.ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ У ВІДЧАЇ.

ПРО ЗАСТОСУВАННЯ АДМІНРЕСУРСУ У ШКОЛІ №1.М.ТРУСКАВЕЦЬ.

агітаціяВчора запланувала візит до школи з певною важливою справою , про яку трохи нижче .

Випадково стала свідком застосувння адмінресурсу.На великій лінійці вчителі збирались на нараду у вчительській. Перед кожним викладачем на столі у вчительській був примірник газети "Об'єднанняСамопоміч"! Стаття 60. Закону "Про місцеві вибори" містить чіткі обмеження щодо ведення передвиборної агітації. Кандидатам, які займають посади в органах державної влади, ...

Детальніше: ПРО ЗАСТОСУВАННЯ АДМІНРЕСУРСУ У ШКОЛІ №1.М.ТРУСКАВЕЦЬ.

Додаткова інформація