ТРИ ПРИЧИНИ,ЧОМУ ВАРТО ПОЇХАТИ НА ФЕСТИВАЛЬ "ТУ СТАНЬ".

ту-стань«Ту стань!» – фестиваль середньовічної культури, який щорічно переносить відвідувачів у атмосферу древньоруської епохи. Проходить він неподалік Львова у Сколівському районі. Протягом трьох днів фестивалю тут можна слухати середньовічну музику, брати участь у лицарських поєдинках, вчитися давнім навичкам з виготовлення посуду тощо. Цьогоріч фестиваль пройде 5-7 серпня. 

Детальніше: ТРИ ПРИЧИНИ,ЧОМУ ВАРТО ПОЇХАТИ НА ФЕСТИВАЛЬ "ТУ СТАНЬ".

У ТУСТАНІ ЗНЕСЕНО НЕЗАКОННЕ БУДІВНИЦТВО.

тустаньУ Тустані знесено незаконне будівництво на виконання рішення суду. Це успішний етап боротьби із забудовником, що споруджував готель та змінив русло потоку в підніжжі унікальної пам’ятки археології. П'ять років судової боротьби та півтора року очікування на виконання рішення суду завершились безпрецедентною для України перемогою на користь збереження національної культурної спадщини в інтересах держави всупереч агресивним амбіціям легкої наживи.

Детальніше: У ТУСТАНІ ЗНЕСЕНО НЕЗАКОННЕ БУДІВНИЦТВО.

НАС ЧЕКАЄ ТУСТАНЬ!

ТУСТАНЬОсь таким чотирьохденним табором розпочалась підготовка до Днів української культури - ТуСтань 2015, що відбудуться 31 липня - 2 серпня в с. Урич.

Сподіваємось погода та друзі в подальшому будуть сприяти втіленню наших планів.
На нас чекає ще багато роботи, а ТуСтань чекає Вас в гості.

Тустань 

Детальніше: НАС ЧЕКАЄ ТУСТАНЬ!

ТУСТАНЬ - 2015!

Раді запросити вас на Фестиваль української середньовічної культури “Ту Стань! – 2015” !

Тустань

Атмосферу українського середньовіччя творитимуть:
- Реконструктори ІХ- ХІІІ ст. Русі, Європи та Степу – середньовічний табір, танці, турнір, бугурти, змагання на конях, штурм фортеці
- Ярмарок – ремісники та майстри із своїми виробами, торгівці з продуктами, що притаманні для нашого регіону. На відвідувачів чекають імпровізовані подвір’я, на яких можна буде ознайомитись із технологіями виготовлення та обробки основних матеріалів середньовічних ремесел та проявити свою майстерність у створенні давніх виробів.
- Вуличні музики
- Середньовічний університет – лекції та дискусії про стан культури в час війни, на тему історії та про давні

Детальніше: ТУСТАНЬ - 2015!

Додаткова інформація