аутерДвадцять років тому українські інженери запропонували запустити українськими ракетами 26 українських супутників на геостаціонарні орбіти і створити космічну безкабельну ефірну систему передачі інформації.

Керівництво держави так і не змогло зрозуміти революційність запропонованого глобального комунікаційного проекту і не сприяло його втіленню у життя... Маємо те, що маємо.

У наступному році запланована реалізація масштабного за своїм розмахом проекту «Аутернет». 

Маючи схожу назву з всесвітньою системою, відповідальною за доступ до веб-сторінок, Аутернет буде використовуватися в аналогічних цілях. Основною відмінністю, якщо порівнювати його зі звичним нам Інтернетом, є позиціонування першого в якості єдиного і повністю безкоштовного бездротового сигналу Wi-Fi, який стане доступний кожному жителю нашої планети. А джерело цього сигналу, як можна здогадатися, буде розташований зовсім не на землі, а в космосі.

аутер1

По суті, «Аутернет» — це сукупність джерел сигналів, яка буде представляти собою гігантський по дальності своєї дії аналог Wi-Fi-роутера, накриває всю планету і не потребуватиме пароля для підключення.

 

Певна організація Media Development Investment Fund (MDIF) вирішила в один момент «вбити бізнес» практично всіх світових провайдерів інтернету. Вони планують запустити на низьку навколоземну орбіту велику кількість супутників, які будуть надавати безкоштовний доступ до інтернету всім користувачам, у яких єз Wi Fi. Грандіозний проект «Аутернет» буде базуватися на технології «datacasting».

аутер2

Ретранслятор буде виглядати приблизно так.

аутер3

Супутники будуть мати формат CubeSat, малих штучних супутників Землі для дослідження космосу.

Кожен з космічних апаратів повинен приймати сигнал з наземних станцій, розташованих у всіх частинах світу. Використовуючи методику на основі протоколу користувацьких дейтаграм багатозадачності — User Datagram Protocol (UDP), Аутернет здатний відкрити доступ в киберсвіт всім без винятку.+

Джерело:http://cikavosti.com

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація