МАГІЯДавно зауважено, що техніка, технічні знання є калькою і продовженням магії, в першу чергу чорної магії. Багато великих винахідників були також і великими магами. Як діє маг? - Використовуючи різного роду магічні предмети і заклинання, він викликає якогось духа, якого змушує щось виконати. При чому, маг повинен  максимально - ретельно бути точним в своїх діях, адже навіть помилка в одній букві заклинання може привести до зовсім іншого, іноді дуже небезпечного і непередбачуваного результату. 

І тому перевірені грімуари - книги заклинань, дуже цінувалися і оберігалися. Як діє інженер-технік? Він використовуючи формули і закономірності робить з певних матеріалів якийсь предмет, наприклад машину, яка вже робить якусь дію. І так само - технік повинен максимально - ретельно бути точним - інакше його машина працювати не буде, або того гірше, запрацює не так і буде робити шкоду.

Так маг, щоб переміститися з одного місця в інше викликає демона, який його туди переносить, а технік створює літак або авто, яке його так само переносить в потрібне місце.

При чому ні мага ,ні інженера за великим рахунком не цікавить чому, і яким чином працює та чи інша конструкція Їх цікавить ,ЯК СТВОРИТИ ТУ ЧИ ІНШУ РІЧ, а не ЧОМУ вона так працює, їх цікавить досягнення результату а не пояснення глибинних причин і закономірностей процесів.

Далі закономірно виникає питання - а звідки тоді маг бере свої заклинання, якими користується і звідки  бере базові ідеї інженер-технік, закономірності та формули, на підставі яких винаходить той або інший пристрій?

Магія відповідає - що заклинання з'явилися або як залишки знань допотопної цивілізації, яка їх отримала від "богів" або демонів, або ж вони передавалися вже в післяпотопний час і передаються до сих пір з інфернальних сфер через медіумів людям. Тобто знання магії - потойбічні.

І що б там не говорив офіціоз, точто так само первинні технічні інтуїції і знання мають те саме походження, що і магія. Всі головні технічні прориви людства зумовлювалися відкриттям каналів, зв'язків з потойбічними силами. Всі знають, що Ньютон був каббаліст і алхімік, що Менделєєву його таблиця наснилася, а у Тесли були видіння.

Але найяскравіша ілюстрація технічного розвитку - це Третій Рейх.

Половина всіх технічних досягнень ХХ століття було отримано в вузький період 1933-1945 років на невеликому клаптику суші в Європі - в Німеччині. Це атомна бомба і реактори, ракети і реактивна авіація, літаючі диски та радіолокація, телебачення і стільниковий зв'язок, лазери і 3Д візуалізація, я вже не кажу про супертехнологічну зброю від приладів нічного бачення до керованих ракет.

І як німці досягли таких висот? Вони і самі особливо цього не приховували. Частина езотеричної еліти Європи дала німецьким інженерам ключики - доступ до стародавніх сховищ інформації або надала медіумів, які з'єднуючись з потойбічним світом диктували схеми і креслення. Зверніть увагу - найбільш видатні німецькі уми від фон Брауна до фон Арденне були в першу чергу технарями-інженерами, а не науковцями..

Таким чином даний розвиток техніки в світі відбувається наступним чином:

1.Хтось - назвемо їх езотеричної елітою, - має доступ до інфернальних знань;

2. Вони, керуючись тільки їм відомими міркуваннями, в якийсь момент дають ці знання широким колам інженерів-технарів, а в якийсь момент припиняють видавати. Саме цим і пояснюється нерівномірність розвитку техніки - техніка розвивається  в певні періоди на певних територіях, тоді як в інші часи і в інших землях нічого не відбувається;

3. Інженери-техніки , використовуючи інфернальні знання (при чому вони самі часто не знають звідки ці знання взялися - їм їх часто просто "підкидають"), створюють винаходи і технічні новинки;

4.Науковці, наука намагається, використовуючи матеріалістичні методи, пояснити ЧОМУ та чи інша техніка так чи інакше працює. (Тобто - наука остання в цьому ланцюжку, а не первинна). При чому роблять це часто незграбно, а ще частіше - навмисне водять людей в оману з приводу справжніх процесів в техніці.

 kondratio

 

 

 

 

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація