леоновПоки йде глобальне перезавантаження світової валюти, коли світова фінансова мафія втрачає всі шанси на участь у створенні нової, більш справедливої та більш доброзичливої фінансової системи, російська фундаментальна наука вийшла у світові лідери.

Росія недавно випробувала антигравітаційний двигун Леонова. Отримані такі порівнювальні характеристики: Сучасний ракетний двигун (далі РД) 1 кВт потужності створює тягу в 1 Ньютон (0,1 кгс). Дослідний зразок квантового двигуна (КД) зразка 2014 року на 1 кВт потужності створює тягу в 5000 Ньютон (500 кгс) в імпульсі.

Звичайно, в безперервному режимі тягові характеристики КД зменшуються. Однак, в імпульсному режимі КД вже зараз в 5000 разів ефективніше РД. Це пояснюється тим, що КД, на відміну від РД, не гріє атмосферу і не засмічує космос продуктами згоряння. КД харчується електричною енергією.

ЗМІ вже повідомляли, що найбільш перспективним джерелом енергії є реактор холодного ядерного синтезу (ХЯС) за схемою італійського інженера Андреа Россі, який працює на нікелі. Енерговіддача палива, того ж нікелю в ядерному циклі, в мільйон разів вище, ніж у хімічного палива, тобто 1 кг нікелю в режимі ХЯС виділяє енергії, як 1 мільйон кг бензину. При переході на паливо ХЯС літак зможе літати роками без дозаправки. 

Такі досягнення отримані завдяки фундаментальній теорії Супероб'єднання, яка визначає фізичні основи нових реакторів ХЯС та квантового двигуна, які працюють на нових фізичних принципах. Стосовно реактора Россі, то особливих секретів у нього немає, його реактор вже був повторений російським вченим Олександром Пархомовим.

Проблеми квантової гравітації та штучного управління тяжінням успішно вирішені в теорії Супероб'єднання, яка являє собою нову фізику. Бозон Хіггса та його пошуки на ВАКу(Великий Андронний Колайдер) - це найбільша антинаукова фальсифікація.

Поки йде глобальне перезавантаження світової валюти, коли світова фінансова мафія втрачає всі шанси на участь у створенні нової, більш справедливої та більш доброзичливої фінансової системи, російська фундаментальна наука вийшла у світові лідери.
Росія недавно випробувала антигравітаційний двигун Леонова. Отримані такі порівнювальні характеристики: Сучасний ракетний двигун (далі РД) 1 кВт потужності створює тягу в 1 Ньютон (0,1 кгс). Дослідний зразок квантового двигуна (КД) ...

Показати більше...
 
 
Подобається
 
Коментувати
Коментарі
Микола Бойко Для тих хто знайомий з фізикою: 
Відкриття кванта простору-часу (квантона). 
Концепція об'єднання фундаментальних взаємодій з єдиних позицій була сформульована ще Ейнштейном спочатку як об'єднання електромагнетизму і гравітації. Зусилля Ейнштейна про...Переглянути більше
 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація