тойотаТвердили ж 30 років поспіль, що Америку «вб'є» країна, від якої ніхто цього чекати не буде. Всіх, хто чекає - не дочекається краху «головної цитаделі світового зла» розчарую. Разом з США впаде і Росія. Причому, навіть раніше. Як зима завжди приходить «несподівано», так і Японія «несподівано» зробила реальний прорив в енергетику без вуглеводнів. Дивіться. Ось перша ластівка:

Ластівку звати Тойота Міраі.

Японський автомобільний гігант Toyota почав серійне виробництво першого в світі автомобіля з водневим двигуном. Новий седан «Мірай» працює тільки на водні, а замість шкідливих вихлопів виробляє чисту воду. За словами конструкторів, однієї заправки вистачить на 650 км шляху.

Ціна новинки в Японії складе близько $ 60 тис. При цьому уряд країни оголосив, що всі покупці екологічних седанів отримають від держави субсидії в розмірі $ 17 тис.

При повному баку седан може проїхати близько 650 км, а вартість заправки бака в розрахунку на 1 км становить всього $ 0,1.

Енергія в унікальному двигуні автомобіля виробляється за рахунок реакції окислення водню усередині електрохімічного генератора. Потужність електромотора складає 136 кінських сил.

Найближчим часом на ринок водневих автомобілів планує вийти і Honda. Компанія починає продажі моделі FCV в 2016 році.

Якщо хтось не зрозумів, пояснюю: - Це не тільки «смерть» нафтової галузі, а й кінець енергетики в тому вигляді, в якій ми її знаємо. Будинки будуть обладнуватися автономними генераторами на водневому паливі. Не потрібні будуть не тільки Саяно-Шушенська, і всі атомні електростанції, але і всі мережі, що передають електроенергію. Уявляєте скільки безробітних з'явиться відразу? Від геологів, до виробників силового електрообладнання? Та яке там обладнання! Метал буде коштувати копійки!

livejournal

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація