ЧИ МОЖНА ПОВЕРНУТИ ВТРАЧЕНЕ?

МАТВІЙЧУКМої колеги і однодумці час від часу піднімають надзвичайно важливу тему - стандартів української музики в нашому теле і радіоефірі. А вони й справді сьогодні штучно коригуються й занижуються до найпримітивніших зразків. Не буду торкатися персоналій просто нагадаю вам про глибші причини цієї проблеми, бо більшість намагається боротися з наслідками чи метастазами цього явища, ігноруючи основну пухлину. Але давайте все по порядку.

Детальніше: ЧИ МОЖНА ПОВЕРНУТИ ВТРАЧЕНЕ?

НЕНАВИСНИКИ УКРАЇНОМОВНОЇ ПІСНІ В РАДІОЕФІРІ.

хруніПерелік ненависників (колаборантів,хрунів,латентних сепаратистів)україномовної пісні у радіоефірі додається.

55 виконавців і музичних груп виступають проти прийняття законопроекту №3822, який передбачає квотування частки україномовної музичної продукції в радіоефірі. Про це сказано в повідомленні Незалежної асоціації телерадіомовників.

Детальніше: НЕНАВИСНИКИ УКРАЇНОМОВНОЇ ПІСНІ В РАДІОЕФІРІ.

ЧАСТОТА 432 Гц ТА ЇЇ ТАЄМНИЦІ...

нотиЧастота 432 Гц є альтернативою налаштуванням, яка математично знаходиться у відповідності з Всесвітом, повідомляє сайт ufosightingshotspot.blogspot.com. Музика на основі 432 Гц володіє доброчинною цілющою енергією, тому що це чистий тон математичної основи природи.
Архаїчні єгипетські інструменти, які були виявлені досі, в основному, були налаштовані на 432 Гц. У Стародавній Греції музичні інструменти були переважно налаштовані на 432 Гц. В архаїчних грецьких містеріях, Орфей був богом музики, смерті і відродження, а також зберігачем Амброзії і музики трансформації (його інструменти були налаштовані на 432 Гц).

Детальніше: ЧАСТОТА 432 Гц ТА ЇЇ ТАЄМНИЦІ...

М2 - НА КАНАЛІ ВІДБУВАЮТЬСЯ ГРАНДІОЗНІ ЗМІНИ,ВІН УКРАЇНІЗОВУЄТЬСЯ.

м2Увімкнув  М2.

Вщипнув себе - ні, не сплю і це мені не сниться.)

Ось вже 7-ма пісня ПІДРЯД - ріднесенька! Навіть без "сірожиного пірожиного."

Дивлюсь на годинник - ні, не 3-тя ночі.

ПРАЙМ ТАЙМ!

Люди, вмикайте! Відчуйте себе здоровими і повноцінними!М2 Онлайн

Детальніше: М2 - НА КАНАЛІ ВІДБУВАЮТЬСЯ ГРАНДІОЗНІ ЗМІНИ,ВІН УКРАЇНІЗОВУЄТЬСЯ.

"НЕ ТВОЯ ВІЙНА"!

вакарчукЗа словами Вакарчука, головна ідея пісні, що ховається в назві, є непростою для зізнання навіть самому собі – нам, українцям, протягом багатьох століть постійно нав’язують ззовні чиїсь думки, дії і, навіть, війни. Нині настав час, врешті, брати відповідальність та ініціативу на себе.
Головна битва – всередині кожного з нас, всередині нашого суспільства.Відео.

Детальніше: "НЕ ТВОЯ ВІЙНА"!

Додаткова інформація