ФІЛЬМ"ГІРКІ ЖНИВА" БЕЗЖАЛЬНО НИЩИТЬ ВСІ МОЖЛИВІ СТЕРЕОТИПИ ПРО УКРАЇНЦІВ.

Давайте на чистоту. Вас привчили і ви то давно захавали, що в хорошому, у вашому розумінні, фільмі українці виглядають безпорадними мордастими придурками другого сорту, які вічно гигикають, щось жеруть і бігають по своїх селах з косами і сокирами у вишиванках. А ще любителі поспівати тужливих пісень про свою погану долю.

Цей фільм взагалі проти сьогоднішньої нашої депресивної шерсті. 

Детальніше: ФІЛЬМ"ГІРКІ ЖНИВА" БЕЗЖАЛЬНО НИЩИТЬ ВСІ МОЖЛИВІ СТЕРЕОТИПИ ПРО УКРАЇНЦІВ.

СТОЛІТТЯ ЯКОВА:Я ЗВИНУВАЧУЮ...

яківВ минулу п’ятницю на телеканалі «1+1» показали 4-серійний мінісеріал «Століття Якова», екранізацію однойменного українського роману-бестселера 2010 року. На нього дійсно багато хто чекав, і надія базувалася на правильній ідеї – нарешті використали чудовий і визнаний роман, де добре прописані деталі та лінії, з нашою, а не чужинською історією. Та глядача жорстоко надурили. Маючи надію, як кусень хліба для голодного, глядача привабили до телевізора, а далі зухвало плюнули йому в обличчя... Це образа, і її не можна прощати.

Детальніше: СТОЛІТТЯ ЯКОВА:Я ЗВИНУВАЧУЮ...

ЮРІЙ АНДРУХОВИЧ:"Pojebane pojednanie ЧИ "НИЩІВНА ДИКІСТЬ ЗЛА".

волинь"Ось так. Ключова фраза pojednanja виявляється вихолощеною і знеціненою, бо й саме pojednanie вже начебто визнали фікцією. Коротше і ясніше лише у згаданого навіженого ксьондза: «Фільм "Волинь" уб'є pojednanie, якого не було ніколи». I o to chodzi партії та урядові, ідеологічне завдання яких режисер Смажовський вочевидь виконав із приголомшливим успіхом. Гіркота цього жарту в тому, що насправді режисер позиціонує себе аж ніяк не прихильником саме цих партії та уряду."

Детальніше: ЮРІЙ АНДРУХОВИЧ:"Pojebane pojednanie ЧИ "НИЩІВНА ДИКІСТЬ ЗЛА".

ЮРІЙ ВИННИЧУК:"СИРІАЛ ЗА НАШІ ГРОШІ".

ГІБСОН"От хто би міг зняти те, що нам хочеться. і щоб воно пішло по світу? Я знаю хто. Мел Гібсон....."

"Що ж, браття і сестри, не здивувало мене знову ваше укрАїнське кіно. Могло здивувати, але не здивувало. А потім, ото намилувавшись чудовими лемківськими піснями нашої безпісенної Волині, музейними селами та музейними кобеняками і очіпками, вирішив я довідатися, а що ж воно за цабе – оте, вибачайте на слові, Бата Нєдіч. Котрий режисер. 

Детальніше: ЮРІЙ ВИННИЧУК:"СИРІАЛ ЗА НАШІ ГРОШІ".

О,ЧАСИ,О,ЗВИЧАЇ...ПРО ФІЛЬМ "ВОЛИНЬ" І НЕ ТІЛЬКИ...

ВОЛИНЬ"Та сама ситуація,як на мою суб'єктивну думку з романом "Століття Якова" п.Лиса..Поляки на відміну від українців позитивні герої (одна Зося чого вартує...уродзона..)Подивимось,яке буде кіно ...прем'єра завтра.."

Nikolay Sitas:"О, часи, о, звичаї! (латинський вираз). Колись"Вогнем і мечем" здавався багатьом не дуже об"єктивним по відношенню до українців. Наївні українці! - дочекалися ліпших часів. Важко не погодитися з Олександром."

Детальніше: О,ЧАСИ,О,ЗВИЧАЇ...ПРО ФІЛЬМ "ВОЛИНЬ" І НЕ ТІЛЬКИ...

Додаткова інформація