ФІЛЬМ"ГІРКІ ЖНИВА" БЕЗЖАЛЬНО НИЩИТЬ ВСІ МОЖЛИВІ СТЕРЕОТИПИ ПРО УКРАЇНЦІВ.

Давайте на чистоту. Вас привчили і ви то давно захавали, що в хорошому, у вашому розумінні, фільмі українці виглядають безпорадними мордастими придурками другого сорту, які вічно гигикають, щось жеруть і бігають по своїх селах з косами і сокирами у вишиванках. А ще любителі поспівати тужливих пісень про свою погану долю.

Цей фільм взагалі проти сьогоднішньої нашої депресивної шерсті. 

Він безжально нищить всі можливі стереотипи.За вашою уявою, то мало бути чергове скиглення за дуже великі гроші. А тут - шикарна історія кохання, змальована смачними емоційними мазками, а боротьба там не просто улюблена в українському кінематографі рубанина, то міфологічне сходження героя, який подобається, його люблять, він - сексимвол.

І все це подане дивовижно мальовничою картинкою - що не кадр то зображення, яке може перекочувати на полотно.

Звісно, судячи з тих облич, які позліталися на презентацію, в ці слова важко поки-що повірити, але мине не так багато часу і всі українські фільми будуть виглядати саме так і навіть на багато краще. вони вже можуть так виглядати...

перші висновки кієвскіх кінєматографістав про фільм "Гіркі жнива:

- трафаретній;
- пахож на комікс;
- с претензієй на голівудскую псевдоідіеальность;
- голлівудская сказка;
- украінци пахожі на кавбоєв.

давайте на чистоту. вас привчили і ви то давно захавали, що в хорошому, у вашому розумінні, фільмі українці виглядають безпорадними мордастими придурками другого сорту, які вічно гигикають, щось жеруть і бігають по своїх селах з косами і сокирами у вишиванках. а ще любителі поспівати тужливих аісень про свою погану долю.

цей фільм взагалі проти сьогоднішньої нашої депресивної шерсті. він безжально нищить всі можливі стереотипи.за вашою уявою, то мало бути чергове скиглення за дуже великі гроші. а тут - шикарна історія кохання, змальована смачними емоційними мазками, а боротьба там не просто улюблена в українському кінематографі рубанина, то міфологічне сходження героя, який подобається, його люблять, він - сексимвол.

і все це подане дивовижно мальовничою картинкою - що не кадр то зображення, яке може перекочувати на полотно.

звісно, судячи з тих облич, які позліталися на презентацію, в ці слова важко поки-що повірити, але мине не так багато часу і всі українські фільми будуть виглядати саме так і навіть на багато краще. вони вже можуть так виглядати...

 
 
Подобається
 
Коментувати

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація