ХРОНОЛОГІЯ СПАЛЕННЯ КНИГ.

книгаУ XIV столітті до н. е. знищувалися записи атонізму та записи про засновника атонізму фараона Аменхотепа IV Ехнатона, навіть його зображення знищували з метою знищити згадку про нього через впровадження ним віросповідування в Одного Єдиного Бога Творця Всесвіту (монотеїзм). Що пізніше науковці доведуть було першим в світі, а євреї-язичники сповідуючи політеїзм пізніше перейняли другими по-черзі в історії людства монотеїзм відомий як юдаїзм, християни — третіми, мусульмани — четвертими.

У 1358 р. до н. е. знищена бібліотек у Фівах.

Детальніше: ХРОНОЛОГІЯ СПАЛЕННЯ КНИГ.

БОРИСЛАВ....ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОМАНУ БРАТІВ КАПРАНОВИХ "ЗАБУДЬ - РІЧКА".

КАПРАНОВИМБС наші ґратуляції ....

"Оля Столяр Відразу помітно - професіонал взявся за роботу! Успіху Вам в нових починаннях! Маю міх ідей - при зустрічі поділюсь."

27 жовтня 2016 року в центральній міській бібліотеці Бориславської МЦБС відбулася творча зустріч із найвідомішими братами - письменниками, видавцями, громадськими діячами – Віталієм та Дмитром Капрановими.Видиво зустрічі..

Детальніше: БОРИСЛАВ....ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОМАНУ БРАТІВ КАПРАНОВИХ "ЗАБУДЬ - РІЧКА".

ІВАН ЯКОВИЧ ФРАНКО

фран

 

 

 

 

 

 

 

Іва́н Я́кович Франко́ (27 серпня 1856, с. Нагуєвичі, Дрогобицький повіт — † 28 травня 1916, Львів) — український письменник, поет, публіцист, перекладач, вчений, громадський і політичний діяч. Доктор філософії (1893 р.), дійсний член НТШ (1899 р.), почесний доктор Харківського університету (1906 р.).
Іван Франко славний український діяч, будитель і просвітитель українського народу.
На час його народження український дух в Галичині ледве жеврів під подвійним гнітом австрійської бюрократії і польського панства. Здавалось – Галичина от-от стане частиною Європи… як польська провінція.
Іван Франко був у числі діячів, котрі вирішили повернути колесо долі. Він уславився в кожній області, за яку брався – як поет, прозаїк, драматург, перекладач художніх творів усіх жанрів; як вчений-історик, фольклорист, етнограф, економіст, історик літератури; як журналіст, літературний критик, редактор і видавець; і нарешті як публіцист і політик.

Детальніше: ІВАН ЯКОВИЧ ФРАНКО

СЕРГІЙ ЛОЙКО ВІДМОВИВСЯ ВІД КОНТРАКТУ З ГОЛІВУДОМ...

ЛОЙКОАвтор книги про кіборгів "Аеропорт" Сергій Лойко відмовився від контракту, вартістю 157 тис. доларів на екранізацію книги у Голівуді.

Ну, якщо об'єктивно, то він правий з усіх боків:

1. Власні голівудські сценаристи і режисери реально спроможні з будь-якої цукерки зліпити шмат лайна (не пльонтайте нинішній Голівуд з легендарною Фабрикою мрій 30-х-80-х). 

Детальніше: СЕРГІЙ ЛОЙКО ВІДМОВИВСЯ ВІД КОНТРАКТУ З ГОЛІВУДОМ...

ГОПАК ПІД ХОТИНОМ

Історичний козацький трилер «Гопак під Хотином» є поки що єдиним в Україні подібним йому твором, написаним у такому жанрі. Український сучасний письменник-патріот Валерій Гаєвський своїм твором дав гідну відповідь проімперським «повєстям» плодовитого російського автора Бориса Акуніна.

Детальніше: ГОПАК ПІД ХОТИНОМ

Додаткова інформація