УКРАЇНСЬКИЙ ГУРУ..ПАМ'ЯТІ ОЛЕСЯ БЕРДНИКА!

бердникNatalia Naboka "Ми ще маємо належно оцінити все те, що він нам залишив, осягнути всю велич цієї постаті в нашій літературі, культурі, історії."

Про "Всесвіт Олеся Бердника".

Можна сперечатися про те, наскільки освоєно набуток Бердника українськими фантастами.Бо поодинокий велетень цієї фантастики Олесь Бердник вважав себе передусім футурологом,який намагався за допомогою наукової фантастики висловити свої футурологічні думки, його непокоїв, хвилював майбутній розвиток людства. Бердник в останні роки підкреслював: «Я не письменник-фантаст. Я, передовсім, футуролог». У чи не у всіх свої творах він намагався розплутати «гордіїв вузол» людського інферно-пекла. 

Детальніше: УКРАЇНСЬКИЙ ГУРУ..ПАМ'ЯТІ ОЛЕСЯ БЕРДНИКА!

ГАЛИНА ПАГУТЯК ПРО ФОРУМ ВИДАВЦІВ - ЧАС ДОРОСЛІШАТИ!

ФОРУМ"Але в такі складні часи відсутність будь-якої світоглядної позиції завдає великої шкоди українському суспільству.

Немає україноцентричності, книжкового патріотизму, а є комплекс меншовартості."

Я бачила майже всі львівські Форуми видавців, була учасником багатьох, і кожного разу чекала з нетерпінням, а раптом буде той справжній Форум, з чітко продуманою стратегією, ідеологією, філософією, бо неможливо, щоб така важлива подія в культурі не мала своєї філософії, не контролювалась суспільством.

Детальніше: ГАЛИНА ПАГУТЯК ПРО ФОРУМ ВИДАВЦІВ - ЧАС ДОРОСЛІШАТИ!

ПАБЛО ПІКАССО ПРО ГЕНІАЛЬНУ КАТЕРИНУ БІЛОКУР...

БІЛОЛУРКритики називали Катерину Білокур геніальною, а батьки вдома — дурнуватою і при цьому ламали її пензлики і полотна.

Художниця протягом всього життя виборювала право малювати. В дитинстві збирала з печі вуглинки й розмальовувала стіни, потайки забирала олівці брата і прикрашала квітами зошити.

Детальніше: ПАБЛО ПІКАССО ПРО ГЕНІАЛЬНУ КАТЕРИНУ БІЛОКУР...

КАТЕРИНА СТЕПАНКОВА ПРО УКРАЇНСЬКУ КУЛЬТУРУ!

Що відбувається в українських театрах та українському кіно...і звичайно про важливість української мови...Катерина Степанкова на запитання російськомовної ведучої у програмі "Люди" на 112 каналі відповіла, що говоритиме українською, бо це Україна. І після першої відповіді ведуча перейшла теж на українську! Браво, Катерино!

Детальніше: КАТЕРИНА СТЕПАНКОВА ПРО УКРАЇНСЬКУ КУЛЬТУРУ!

ХУДОЖНИК ОЛЕГ ЩУПЛЯК - УКРАЇНСЬКИЙ САЛЬВАДОР ДАЛІ.

ЩУПЛЯКЙого роботи публікують всесвітньо відомі видання Daily Mail та Huffington Post і щоразу вони збирають тисячі захоплених коментарів і вподобань.

І хоча техніка не нова, зараз у світі набереться лише з десяток художників, які так уміло переплітають два сюжети. Картини-ілюзії Олега Шупляка успішно мандрують світом. Побували вони вже у галереях Сполучених Штатів, Японії, Кореї та Британії, – пише телеканал новин «24».

Підштовхнув нашого земляка до сюрреалізму ніхто інший, як засновник цього жанру Сальвадор Далі. Ще студентом Олег Шупляк побачив картину: «Невільницький ринок з незримим бюстом Вольтера», де власне й проглядався портрет письменника. В одну мить він зрозумів, що мистецтво може творити дива, а художник відповідно бути чарівником.

Детальніше: ХУДОЖНИК ОЛЕГ ЩУПЛЯК - УКРАЇНСЬКИЙ САЛЬВАДОР ДАЛІ.

Додаткова інформація