З ДНЕМ ВЕСНЯНОГО РІВНОДЕННЯ!З ВЕЛИКОДНЕМ!

сонцеЗ давніх часів і до сих пір людство намагається жити згідно природним ритмам. Значним в астрологічному і астрономічному плані є День весняного рівнодення, що повторюється в другій половині березня кожного року. З зазначеним днем ​​пов'язані численні народні перекази, прикмети, звичаї, традиції, містичні повір'я, природні процеси і інші цікаві явища. Це прекрасна можливість очиститися від негативної енергії і жалю, навести порядок в емоційній і духовній сферах життя, впустити в своє життя вітер добрих змін, відкрити себе для нового життя.

Точний час настання Дня весняного рівнодення у 2017 році - 20 березня 10 годині 29 хвилин (за київським часом) та 07-й годині 30 хвилин (за Гринвічем).

 Практично всі країни так званого «шовкового шляху» з часів раннього Середньовіччя цей день вважають справжнім Новим роком. Саме в цей момент Сонце перейде в сузір'я Овна, поклавши початок астрономічної весни.

У стародавні часи, коли календарів не існувало, люди були впевнені, що цей день є початком весни, а сил пітьми і світла стає порівну. Також з весняним рівноденням пов'язували і оновлення природи: буйний ріст зелені, поява бруньок на кущах і деревах, перші грозові дощі:

великдень"Відлютували цьогорічні холоднечі, й морок довгої зимової ночі поволі розтопив світло Сонця Ясного. Під благодатним теплом його оживає Матінка-Земля і все на ній суще. Весна-Красна застеляє дорогії шати проросту та квітування – то знову воскресає сила молода й усе довкіл повниться радістю, веселим дитячим сміхом, тремтливим щебетом пташок, що прилетіли з теплих країв. Набубнявіли бруньки на деревах, зазеленіла верба, заквітували клени, котики на лозах повисли, а гурти дівчат іграми, гаївками та голосистим співом веснянок пришвидшують весняну ходу.

Із незапам`ятних часів наші Предки осягнули животворну дію високого неба весняної пори і на велику пошану Сонцю Ясному (як бачив хлібороб схід Сонця, побожно знімав головний убор і віддавав свою вдячність молитвою і поклоном йому), духам покійних пращурів, землі плодючій вони витворили три величні свята, що колись тривали по тижню – Вербна неділя, Великодня, Провідна."

З точки зору астрономії день весняного рівнодення, як втім, і осіннього, характеризується однаковою довжиною дня і ночі. 20 березня - астрономічний початок весни 2017 року. У зазначений час Земля подолає чверть річного шляху, рухаючись по своїй орбіті. Два півкулі будуть освітлені Сонцем рівно наполовину. Саме цей факт і пояснює рівну тривалість світлого і темного часу доби. Потім Сонце продовжить свій рух, переходячи з однієї півкулі (Південної) в іншу (Північну). Після закінчення півроку знову настане рівнодення, але в цей період Сонце вже буде перебувати з протилежного боку орбіти. День ознаменується сходом Сонця в максимально Східній точці планети, а заходом - в максимально Західнй.

День весняного рівнодення в астрономії вважається початком відліку весни в Північній півкулі. У Південній ж півкулі, навпаки, настане астрономічна осіння пора. Зрозуміло, це суворі математичні розрахунки. Насправді в дні весняних / осінніх рівнодень тривалість світлового дня трохи більше. Це обумовлено тим, що таке явище, як атмосферна рефракція, здатна «піднімати» небесні світила над рівнем горизонту. Адже формально вважається, що Сонце і Місяць протягом дня рухаються строго по лінії горизонту. Але фактично, за рахунок рефракційного явища, вони будуть рухатися трохи вище.

Значення дня весняного рівнодення в астрології

20 березня 2017 року - День астролога і всіх, хто має хоч якесь відношення до даної науці. Це професійне свято приурочили до Дня рівнодення в зв'язку початком нового астрологічного року. Це також означає, що головне небесне світило - Сонце - увійде в знак Овна. Так як весняне рівнодення може припадати і на інші числа березня (19, 21), День астролога вирішили закріпити саме за 20-им числом, тим самим уникнувши виникнення плутанини і плутанини.

Момент переходу Сонця в знак Овна (на його нульовий градус) астрологи вважають відправною точкою. Знак Овна пов'язують з такими значеннями, як: бадьорість; лідерство; циклічність; щирість; цілеспрямованість; самостійність; прямолінійність; імпульс. Овен є знаком мужності, духовної і фізичної сили, енергії, боротьби, жертовності.

Так як весняне рівнодення - період оновлення в природі - знаходження Сонця в цей день на нульовому градусі зазначеного знака є первинним імпульсом, який найбільш активний і яскравий. Даний імпульс виникає в «насінні» і дає йому можливість набрати енергію для подальшого розвитку. Так трапляється і в День весняного рівнодення, коли все живе відроджується знову.

http://zak-kor.net

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація