ВСЕПРАВОСЛАВНИЙ СОБОР НА ОСТРОВІ КРИТ НЕ НАДАВ УКРАЇНСЬКІЙ ЦЕРКВІ СТАТУСУ АВТОКЕФАЛЬНОЇ.

собор"Чи не обридло вам гратися в окупаційні релігії? Невже ще не зрозуміли, що окупаційні бізнес -  корпорації,які знаходяться за кордоном - це всього лише спосіб упокорити, взяти під контроль і душу і тіло, і землю і владу українців, і абсолютно нема значення ,як називається патріархат ,чи яку назву має відділ по окупації....Чому нам мають давати дозвіл на віру у Бога люди про яких ми нічого не знаємо,чому ми маємо фінансувати Рим,Констатинопіль та Москву.?Чому ми не можемо мати свою незалежну церкву наприклад,як у Англії і щоб нам ніхто більше не розказував про якусь канонічність?І насамкінець ,до якого патріархату ,екзархату належить сам Бог?"

Всеправославний собор на острові Криті, який вперше відбувся без участі Російської православної церкви, завершився у неділю, 26 червня. 

Про це повідомляє DW. "Всеправославний собор на острові Криті завершився в неділю, 26 червня, урочистим богослужінням. Як заявив голова православного Єпископського зібрання Німеччини митрополит Августин, найважливішим підсумком заходу стало те, що Святий і Великий Собор стає постійним органом православної церкви", - йдеться у повідомленні. У соборі взяли участь 166 делегатів з десяти помісних церков. Російська православна церква відмовилася від участі. Крім того, на собор не приїхали представники Антіохійської, Грузинської, Сербської і Болгарської православних церков. Митрополит Німеччини і екзарх Центральної Європи Августин також наголосив, що церкви, які не захотіли бути присутнім на соборі, можуть пізніше приєднатися до ухвалених на Криті рішень. За його словами, перед відмовниками "двері зовсім не закриваються". Раніше у Московському патріархаті пояснили свою відмову брати участь у заході тим, що він нібито загрожує розколоти православ'я замість того, щоб об'єднати його. У РПЦ навіть заявили, що вважатимуть рішення, ухвалені на соборі без участі Росії, нелегітимними. Водночас не виправдалися сподівання тих, хто очікував, що на Соборі Українська церква отримає статус автокефальної.

http://www.dw.com

Коментарі:

Коментарі  

0 #1 Menes 29.06.2016, 07:06
Всё ето можна назвать еврейской рулеткой. В Августе 2012 года Константинопольский собор постановил: Что касается всей Московской патриархии Константинопольский собор придерживается ТОМОСА 1589 года, согласно которому територия ньінешней Руси-Украиньі не входит в состав Московского патриархата. Собор предстоятелей старейших патриархов считает, что РПЦ НЕОБОСНОВАНО ВИДИТ СЕБЯ ВО ГЛАВЕ МИРОВОГО ПРАВОСЛАВИЯ. в томосе 1924 года-соглашений об учреждений церков, Константинопольский патриархат константировал, что никогда законньім обрахом не отказьівался от своей юрисдикции над Киевской митрополией. По етому РПЦ МП официально в Руси-Украине не существовало. Соледовательно раввин Рав Яхсон и он же генерал КГБ и патриарх РПЦ, К.Гундяев не может по определению считаться патриархом ни одного русьіча-украинца или гражданина Руси-Украиньі.В связи с вьіше перечисленньіми фактами считать РПЦ МП церквю -фарисейство и богохульство.
Руська-Українська церква повина більш поглибливо вивчати Ведичне Православля, не звертаючи уваги на тиск россійської та ін. іудо-хрестиянських та іудейських релігійних діячів. Тим більш 16 Ведичних заповідей будуть виховувати в наших майбутніх поколінь до свого національного, що дасть змогу зберегти не тільки культуру, еле й генетичну особливість.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація