САМЕ ТАКИЙ ПРЕЗИДЕНТ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ!

СЛІПАК11"Василь Сліпак був носієм генофонду української нації: двометровий красень, він мав божественний голос і розвинутий інтелект, знав 7 мов. Саме такий президент потрібен Україні."

Була вчора на похороні Василя. Сльози текли рікою. Людей було тисяч 10. Видиво похорону.

На цвинтарі, окрім священика, слово мав лише його старший брат Орест. Для російських журналістів, які там, очевидно, були присутні, він наголосив, що Василь не був націоналістом…

А я вважаю, що Василь Сліпак таки був націоналістом, адже для нього Україна була понад усе.

СЛІПАК12Василь був надзвичайно скромним – бойові друзі до його останніх днів навіть не знали, що він 19 років співав у паризькій опері. Думали, що він просто гарний співак-аматор.

Василь Сліпак був носієм генофонду української нації: двометровий красень, він мав божественний голос і розвинутий інтелект, знав 7 мов. Саме такий президент потрібен Україні.

Саме тому його й не стало…

Як національний елітарій він, напевно, розумів, що, окрім зовнішнього ворога, є ворог внутрішній, і він більш небезпечний, бо підступний.

За тиждень до смерті Василь був із братом сумним і малоговірким, що так було на нього не схоже. Рвався на Донбас. Там його очікувала куля снайпера.

«Герої не вмирають» - красива фраза, але неправдива. Когось із героїв підступно вбивають, а кого – запроторюють на 20 років у тюрми – російські або… українські. 

Спи спокійно, наш дорогий друже. Хай твоя смерть надихає нас будувати Українську Україну, за яку ти боровся і загинув.

Ірина Магрицька

 

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація