ВІДІЙШОВ У ВИРІЙ СЛАВЕТНИЙ ХУДОЖНИК,ВЕЛИКИЙ УКРАЇНЕЦЬ - ВІКТОР КРИЖАНІВСЬКИЙ.

крижанів"У Вирій нині пішов Віктор Крижанівський, прекрасний художник, автор образів Кумирів і слов'янських богів... Хай буде його шлях на Ниви Сварожі легким і радісним, а пам'ять серед живущих - світлою... А нам лишаться його картини..."

З глибоким сумом сповіщаємо, що 21 липня 2016 р. о 7 годині ранку відійшов на Луки Сварожі славетний язичницький художник

                     Сонцеслав Віктор КРИЖАНІВСЬКИЙ,

автор численних мистецьких творів, образів Рідних Богів, монументальних полотен про традиції Предків, розписів язичницьких храмів та центрів.Світлини картин митця.

Віктор Крижанівський — це, безперечно, ціла мистецька епоха у відродженні Віри Предків. Він один з перших, хто звернувся до язичництва як духовної системи і втілив її бачення в своїх творах, щоб донести до людей ту світлу радість природної віри, яка на кінець ХХ ст. була вже досить призабутою. Його духовним кредо було: не протиставлення релігій і людей, а єднання навколо рідної спадщини. Він умів майстерно показати переваги рідного, природного і вічного над чужим, штучним і тимчасовим.

Його картинами прикрашено тисячі язичницьких книг, календарів, мистецьких альбомів. Його праці є в кожному рідновірському домі. Нам ще важко збагнути таку велику втрату Людини, Митця, Рідновіра. Пам'ять про Сонцеслава завжди залишиться в наших серцях.

Про час і місце прощання з рідновіром Сонцеславом Віктором Крижанівським буде повідомлено додатково.

Вічна пам’ять славетному митцю!

http://www.oru.org.ua

криж

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laryssa Babych з Мариною Лютою та ще 6.

12 год
ВС звісно версія- самогубство!!! В художника віджимали майстерню, Віктор Володимирович боровся і навіть виграв суд, де сказав таку промову:" що мені нічого не потрібно мої картини я лишу народу України, не забирайте в мене можливість творити !!!" Вставши вранці Віктор Крижанівський сказав дружині піду малювати в мене є натхнення і задум нової картини, коли дружина понесла йому чай до майстерні знайшла його вже мертвим.......Це величезна втрата для України - прикро, що в нашій державі так знищують патріотів, роблячи з них самогубців, збоченьців......За кого нас тримають, якщо нам впарюють такі версії самогубства???

криж1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

криж2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

криж3

 

 

 

 

 

 

 

 

криж4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

криж6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

криж7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Києві сталося ще одне гучне вбивство
У Києві в результаті ножового поранення на 66-му році пішов з життя український художник, член Національної спілки художників України, Віктор Крижанівський (Сонцеслав).
 
Про у п'ятницю повідомили в прес-службі Нацполіції в місті Київ видавництву «Укрінформ».
 
«В 7.25 21 липня в чергову частину Дніпровського управління по спецлінії 102 надійшло повідомлення про те, що в одній з квартир на вулиці Малишка знаходиться людина з ножовим пораненням живота», – розповів співрозмовник агентства.
 
На місце події виїхав наряд патрульної поліції і слідчо-оперативна група Дніпровського району. По прибуттю дружина Крижанівського повідомила працівникам правоохоронних органів, що її чоловік пішов до майстерні, де згодом вона виявила його з ножовим пораненням живота.
 
Як зазначили в столичній поліції, згодом лікарі констатували його смерть, яка настала в результаті ножового поранення.
 
Слідчим відділом Дніпровського управління Нацполіціі в Києві дане повідомлення внесене до ЕРДР з попередньою кваліфікацією за частиною 1 статті 115 КК (самогубство).
 
Слідство триває.
Віктор Крижанівський народився 12 травня 1950 року в с. Заячевка Волинської області. У 1982 році закінчив Київський державний художній інститут. Він був професором кафедри дизайну Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, член Національної спілки художників України, доктор філософії образотворчого мистецтва Кінгстонського університету (США), учасник міських, республіканських та міжнародних виставок. За тридцять років творчої діяльності влаштував двадцять персональних виставок. Його самобутні твори зберігаються в музеях України та в особистих колекціях поціновувачів мистецтва багатьох країн світу.
 
КиїввбивствоВіктор Крижанівський Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/07/23/u_kyievi_stalosya_shche_odne_guchne_vbyvstvo_719001

криж5

Коментарі:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Додаткова інформація